Duże zakupy przed powrotem do Polski

28 czerwca 2013 09:02
Dziewczyny już pisały wcześniej. Ja nie lubię tachać ciężarów, czasami kupię proszek albo pastę do zębów. Każda jest lepsza od naszej. Swoja drogą strasznie mnie irytuje dlaczego np. czekolada z orzechami kupiona tutaj, ma dwa razy więcej orzechów, niż ta sama kupiona w Polsce. Gdybym dorwała tego, który wymyślił że można nas tak oszukiwać i robić z nas kategorię drugą człowieka, too pokrojony w plasterki i powieszony na lampie nie będę mówić za jaka część ciała. To chamstwo niebywałe.
28 czerwca 2013 09:42
Mycha

Tak, tylko 75 prań to nie jest dobry. Szukaj na 100 prań, tutaj to jakby odpowiednik jakości proszku. Tak mi wytłumaczono. Nie ważna ilość, ważna ilośc prań.

na 100 pran jest teraz w lidlu 15.99 e persil i plyny do plukania te z misiem za 0.99e
28 czerwca 2013 09:54
Mycha

Dziewczyny już pisały wcześniej. Ja nie lubię tachać ciężarów, czasami kupię proszek albo pastę do zębów. Każda jest lepsza od naszej. Swoja drogą strasznie mnie irytuje dlaczego np. czekolada z orzechami kupiona tutaj, ma dwa razy więcej orzechów, niż ta sama kupiona w Polsce. Gdybym dorwała tego, który wymyślił że można nas tak oszukiwać i robić z nas kategorię drugą człowieka, too pokrojony w plasterki i powieszony na lampie nie będę mówić za jaka część ciała. To chamstwo niebywałe.

Mych telewizji nie oglądasz,był taki program,kiedyś oglądałam,fabryka w Niemczech,jedna linia produkcyjna idzie na zachód druga na wschód masz odpowiedż,oglądałam też kiedyś program właśnie sprawdzali czekolady,tej samej firmy jedna kupiona w niemczech,druga u nas,różnica była,więc ja stąd wiozę chemie i słodycze.
28 czerwca 2013 09:58
Wiekszosc tych prodoktow jest produkowana na licencji juz w Polsce, w Bydgoszczy jest caly moloch fabryka od Persilu, Lipton , Knorr? , polskie normy sa widocznie mniej surowe, niestety
28 czerwca 2013 20:51
Kupiłam Sil - zobaczymy, co to będzie:) Spray do prasowania też - zdziwiłam się,że to takie tanie - cos koło 80 centów kosztował - ale nie mam porównania z Polską, bo nigdy nie kupowałam u nas. W DM można tez kupić Sidolin - ten spray do szyb - jest teraz promocyjne opakowanie 750ml (zamiast 500ml) w cenie 1,75 - wydaje mi się,że to korzystnie. I kupiłam sobie jeszcze z takich dla mnie nowości - tabletki do kibelka - niby się wrzuca do wody i powstaje piana i później wystarczy spuknąć i brud (tam gdzie woda stoi i gdzie trudno szczotką doczyścić) sam się usuwa - no zbaczymy, czy to zda egzamin - niecałe 2 Euro 15 tabletek.
28 czerwca 2013 20:56
wichurra

Kupiłam Sil - zobaczymy, co to będzie:) Spray do prasowania też - zdziwiłam się,że to takie tanie - cos koło 80 centów kosztował - ale nie mam porównania z Polską, bo nigdy nie kupowałam u nas. W DM można tez kupić Sidolin - ten spray do szyb - jest teraz promocyjne opakowanie 750ml (zamiast 500ml) w cenie 1,75 - wydaje mi się,że to korzystnie. I kupiłam sobie jeszcze z takich dla mnie nowości - tabletki do kibelka - niby się wrzuca do wody i powstaje piana i później wystarczy spuknąć i brud (tam gdzie woda stoi i gdzie trudno szczotką doczyścić) sam się usuwa - no zbaczymy, czy to zda egzamin - niecałe 2 Euro 15 tabletek.

Wichura dobry zakup,ja Sil używam już dość długo sprawdza się,same córki mi przypomiały że mam go kupić,więc dziś to zrobiłam,kup też proszek Lenor nie potrzebujesz już płynu do płukania,sam proszek wystarczy.
28 czerwca 2013 20:57
Tali

W zasadzie kupisz go wszędzie... w rossmanie, dm, toom lub innym sklepie. Akurat robię dużo plam, bo jestem strasznie roztargniona, więc używam go dość dużo. Jest naprawdę dobry!

Dobra ale idę już lulu!
Dobranoc!

Ten Sil jest lepszy niż Vanish? Też mam wybitne uzdolnienia w robieniu plam i bez porządnego odplamiacza nie istnieję. Jak jest taki dobry, to chyba wypróbuję. A w Polsce go nie ma wcale?
28 czerwca 2013 20:59
Tylko nie wiedziałam jaki Sil wybrać - bo był w sprayu takim jak do mycia szyb(ten wzięłam), w sprayu takim jak do prasowania, w żelu, w proszku. Mam nadzieję, że dobrze wybrałam. A Lenorowi się przyjrzę, jak jeszcze czas znajdę. Jeszcze ten Sidolin musze kupić, bo wziełam 3 butelki, ale teraz stwierdzam, że to za mało jednak.
A nie wiecie, czy husteczki higieniczne i papier toaletowy się opłaca tutaj kupić?
28 czerwca 2013 21:02
wichurra

Tylko nie wiedziałam jaki Sil wybrać - bo był w sprayu takim jak do mycia szyb(ten wzięłam), w sprayu takim jak do prasowania, w żelu, w proszku. Mam nadzieję, że dobrze wybrałam. A Lenorowi się przyjrzę, jak jeszcze czas znajdę. Jeszcze ten Sidolin musze kupić, bo wziełam 3 butelki, ale teraz stwierdzam, że to za mało jednak.
A nie wiecie, czy husteczki higieniczne i papier toaletowy się opłaca tutaj kupić?

Sil w spray też mam a Lenor naprawdę polecam,hi hi płyn do okien też kupiłam taki jak ty,ale chusteczek i papieru toaletowego nie chciało by mi się ciągnąć do Polski.
28 czerwca 2013 21:07
Ja jestem tutaj samochodem, to moge zaszalec tylko nie wiem czy ten papier i husteczki sie oplacaja.
28 czerwca 2013 21:13
wichurra

Ja jestem tutaj samochodem, to moge zaszalec:-) tylko nie wiem czy ten papier i husteczki sie oplacaja.

No właśnie się zastanawiałam jak Ty to wszystko do domu zatargasz:) Ale skoro jestes samochodem, to możesz szaleć.:)
28 czerwca 2013 21:54
ja mam dobrze że mój pracuje w Sindbad to zawsze jakieś rzeczy podrzucę mu na przystanek a jak wracam do domku to prawie pusta torba hah
28 czerwca 2013 22:08
efka66

Ten Sil jest lepszy niż Vanish? Też mam wybitne uzdolnienia w robieniu plam i bez porządnego odplamiacza nie istnieję. Jak jest taki dobry, to chyba wypróbuję. A w Polsce go nie ma wcale?

Efka zdecydowanie polecam ten odplamiacz... Vanish się chowa przy nim... zwykle kupuję w takiej butelce jak płyn do okien, bo jest go dość sporo i jest wydajny, ale też raz kupiłam w proszku... mi pasi w płynie... nie opłaca się kupowac w takiej puszce jak spray do włosów, bo jest go tam mało...
W Polsce go nie widziałam, ale nawet jeśli byłby to nie taka jakość, jak w Niemczech.
28 czerwca 2013 22:11
Ha - nie wiem, czy tak jest normalnie, ale udało mi się tego Sila też w promocyjnym opakowaniu kupić - nby 50% węcej go jest, a ma 750ml za 2,75. A nie wiesz Tali, czy usuwa też stare plamy? Bo na jednych spodniach białych mam plamę chyba od rdzy - stara już jest, ileś tam prań przeszła, a spodnie lubię, więc nadal noszę, no ale plama mnie wnerwia.
28 czerwca 2013 22:13
Hej,ja kupuje persil ten granulowany jest super,tanie są również nici dentystyczne u nas 12 zeta a tam 1,20euro.SZczoteczki do zebów też są tanie.Nawet płyn do naczyń jest o wiele lepszy i tanszy.