Na wyjeździe #2

04 lipca 2013 22:51
giunta

Witaj :)

Tu sobie przypomniałam że też sie nie przywitałam,wpadłam na forum jak rakieta.pobędę troche i tez zniknę 'po angielsku',z gory przepraszam.
04 lipca 2013 22:52
No właśnie... jak dziś powiedziałam tej osobie - szkoda że nie zadzwoniła - odpowiedziała że nie ma potrzeby dzwonić bo ma klucze. Dla nich to jest może normalne - ale dla mnie - nie.
04 lipca 2013 22:53
Jednym słowem - słoma z butów wystaje. Jak można tak sobie do kogoś wchodzić bez dzwonienia.
04 lipca 2013 22:54
To dziwne u Niemcow,bo zazwyczaj zaowiadaja sie telefonicznie z wizyta na kilka dni przed.moja babcia mowi czasem ze sie zastanowi czy ma ochote na wizyte i oddzwoni
04 lipca 2013 22:55
Marba...ciesze sie ze jestes znowu z nami....pisz co sie z Toba dzialo...
04 lipca 2013 22:58
scarlet

Czy jak stick jest włączony cały dzień na czuwaniu, to też coś ubywa?
Mam 02.

Niec nie ubywa. tez mam O2 i cała dobe mam komputer na obcji"wstrzymaj" Internet w tym czasie sie wyłacza. Ale mam czasem caly dzien na czuwaniu i nic mi nie ubywa. 
04 lipca 2013 23:01
Właśnie... Niemcy - tak, ale ta pani dziś to rodem z Brazylii... Syn babci też nie dzwoni, ale zawsze jak jest - mówi kiedy i o której mniej więcej będzie następnym razem. Nie - jak tak dalej będzie to muszę z synem porozmawiać... bo nie mam pojęcia kto jeszcze ma klucze do tego domu....
04 lipca 2013 23:02
Marta

Ja robie placki i jem bez musu a oni z Apfelmusem .oni sie mnie dziwią a ja im.Ale ostatecznie wszystkim smakuje,wszyscy zadowoleni.

Ja tez na poczatku sie dziwiłam i nie wyobrazałam sobie jak mozna tak jesc teraz  sama zajadam sie do wszystkiego trzeba przywyknac hehe:))))))))))))))))))))))) Dobranoc wszystkim zycze spokojnej nocy :))))))))))))))))
04 lipca 2013 23:03
Zlodziej
04 lipca 2013 23:05
Dokładnie! Mimo to będę spać spokojnie,, bo na noc zostawiam klucz w zamku. Życzę wszystkim miłych snów. Do jutra.
04 lipca 2013 23:05
Chodzilo mi o klucze do domu grawik.Zlodziej tez ma skoro wszyscy maja
04 lipca 2013 23:06
witam was cieplutko,w nowej pracy pod gorke ale wiadomo trza do wszystkiego przywyknac niestetety i jakos dac rade dobrze ze mam internet kordynatorka mi pomogla zam,owila mi stika z pro 7 i mam sobie lsadowac mysle ze bede miec z wami kontakt buziaki
04 lipca 2013 23:06
Dobranoc grawik ale czuwaj w nocy bo nie wiadomo kto wejdzie...
04 lipca 2013 23:07
Asik

Niec nie ubywa. tez mam O2 i cała dobe mam komputer na obcji"wstrzymaj" Internet w tym czasie sie wyłacza. Ale mam czasem caly dzien na czuwaniu i nic mi nie ubywa. 

Asiu co to jest o2 za internet i czy drogi?
04 lipca 2013 23:08 / 1 osobie podoba się ten post
Marta - złodziej to i bez klucza wejdzie... Ale mam nadzieję że w Norymberdze nie kradną, bo tu babci to nie ma co specjalnie ukraść.