Na wyjeździe #2

04 lipca 2013 23:11
serce78

witam was cieplutko,w nowej pracy pod gorke ale wiadomo trza do wszystkiego przywyknac niestetety i jakos dac rade dobrze ze mam internet kordynatorka mi pomogla zam,owila mi stika z pro 7 i mam sobie lsadowac mysle ze bede miec z wami kontakt buziaki

Serduszko witam Cie pogodnie... kazdy dzien przenosi niespodzianki... bedzie dobrze:)))
04 lipca 2013 23:11 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba ze ciebie polska opiekunka to skarb prawdziwy
04 lipca 2013 23:14
Kika dziekuje mysle ze tak bedzie tylo Boze daj mi cierpliwosci i 6 tygodni zleci hahaa
04 lipca 2013 23:16 / 1 osobie podoba się ten post
grawik

Marta - złodziej to i bez klucza wejdzie... Ale mam nadzieję że w Norymberdze nie kradną, bo tu babci to nie ma co specjalnie ukraść.

...roztocze Cie opieka... moich powinowatych mieszkajacych w Nürnberg poinformuje ... zaden lupiezca wstepu do Ciebie nie bedzie mial...
04 lipca 2013 23:19
Zakręcona Mamuela

Asiu co to jest o2 za internet i czy drogi?

O2 to jest operator. Jak Tmobile, Vodafone czy inne. Ja mam od 2 lat O2 sa salony w miastach ale na poczcie mozna dostac doładowanie, w Mediamarkt a nawet w kioskach. Ale ja zrezygnuje bo jak zdązylam sie zorientowac to jednak O2 wydaje sie drogi. Kupilam w salonie O2 ze sztikiem i zaplacilam 60 euro. Co miesiac musze wywalic 25 euro. Jest limit 5 giga. Obejrzenie filmow powoduje ze przekraczam limit i redukuja mi predkosc. Do tego stopnia ze zadnej strony nie moge otworzyc. Teraz nie bylo mnie dwa dni na forum bo nie mialam internetu. Tu gdzie jestem jest taki swoisty "trójkąt bermudzki". Holandia, belgia za płotem. Ludzie maja problemy bo co chwila sygnal lapia z innego kraju. Ja tak mialam teraz z internetem. Nagle wskoczyl mi sygnal belgijski i musialam deinstalować internet O2. Dopiero powiedziano mi ze tu O2 to "szajs" . Ale teraz (po tych moich kłopotach) rodzina zadecydowala ze podadza mi haslo do ich internetu i bede miala bez limitu i za darmo, bo nie chca pieniedzy. Jesli nie masz takiej mozliwosci to popytaj w salonach ale na forum tez widzialam taki temat. Tam sa chyba bardziej kompetentne osoby niz ja :) Ja to laik jestem.
04 lipca 2013 23:29
Asik

O2 to jest operator. Jak Tmobile, Vodafone czy inne. Ja mam od 2 lat O2 sa salony w miastach ale na poczcie mozna dostac doładowanie, w Mediamarkt a nawet w kioskach. Ale ja zrezygnuje bo jak zdązylam sie zorientowac to jednak O2 wydaje sie drogi. Kupilam w salonie O2 ze sztikiem i zaplacilam 60 euro. Co miesiac musze wywalic 25 euro. Jest limit 5 giga. Obejrzenie filmow powoduje ze przekraczam limit i redukuja mi predkosc. Do tego stopnia ze zadnej strony nie moge otworzyc. Teraz nie bylo mnie dwa dni na forum bo nie mialam internetu. Tu gdzie jestem jest taki swoisty "trójkąt bermudzki". Holandia, belgia za płotem. Ludzie maja problemy bo co chwila sygnal lapia z innego kraju. Ja tak mialam teraz z internetem. Nagle wskoczyl mi sygnal belgijski i musialam deinstalować internet O2. Dopiero powiedziano mi ze tu O2 to "szajs" . Ale teraz (po tych moich kłopotach) rodzina zadecydowala ze podadza mi haslo do ich internetu i bede miala bez limitu i za darmo, bo nie chca pieniedzy. Jesli nie masz takiej mozliwosci to popytaj w salonach ale na forum tez widzialam taki temat. Tam sa chyba bardziej kompetentne osoby niz ja :) Ja to laik jestem.

Wielkie dzieki Asik no to faktycznie drogi ja mam Ottello ale moge doładowac tez Vodafone no za 20 euro kupiłam stik mam od grudnia działa na tej wichurze nie najgozej zadko mam problem tylko skyp ciezko działa a to chyba taniej nie dostane a tu nie ma internetu i nie załoza dla mnie ekstra bo tylko ja kozystam moja zmienniczka nie ale dzieki wiekie za informacje:))))))))))))))))) dobranoc
04 lipca 2013 23:30
Dobry wieczór i dobranoc...zarazem. Zapowiadaja znowu upały. W przyszłym tygodniu zostaje sama ze Skarbami. Cala rodzina wyjeżdza do Nazaretu na ślub wnuczki. Lodówki zapełnione, leki przygotowane, zapas pieluchomajtek na caly rok, cygarety sa, skrzynka piwa, telefony alarmowe . "Jakby co- to dzwon". Mam nadzieje nie dzwonic. Bede uziemniona w domu ale mi to nie przeszkadza. Od switu do 8mej moge pojeździc na rowerze, oczywiscie z komórką w kieszeni i nie daleko cobym w razie czego szybko byla na miejscu. A skoro maja byc upały to przejazdzki najlepsze o świcie. Dobranoc kochanecale Opiekunkowo...do jutra.
05 lipca 2013 07:03
Dzien dory łał jeszcze wszyscy spia pogoda do spania jak u mnie miłego dnia wszystkimzycze ,bezstresowego, :)))))))))))))))))
05 lipca 2013 07:20
kika1

...wiem ze zadalam takie pytanie... w miedzyczasie podopieczna zeszla z tego swiata... nie pamietam ktora z dziewczyn o tych plastach pisala i jak sie nazywaja... przykro mi...

Dzieki Kika,ze odpowiedzialas.Zabawie sie w archeologa i po kopie w forum moze cos znajde.
05 lipca 2013 07:43
Witam dziewczyny w piotkowy poranek,zapowiada się kolejny pogodny dzionek,dziś znów trochę bieganiny po mieście,jak to po powrocie,ale cieszy mnie to,miłego dzionka.
05 lipca 2013 07:58 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Dzieki Kika,ze odpowiedzialas.Zabawie sie w archeologa i po kopie w forum moze cos znajde.

Mamusia witaj ! Ty ranny ptaszku !
 
Mleczko, jak sie nie myle to Mamuelka wlasnie pisala o tych plastrach.
05 lipca 2013 10:08
kika1

...roztocze Cie opieka... moich powinowatych mieszkajacych w Nürnberg poinformuje ... zaden lupiezca wstepu do Ciebie nie bedzie mial...

Tak, wiem. Czuwasz nade mną niczym Anioł Stróż, nie lękam się niczego i nawet czuję, jakbym Cię spotkała wirtualnie. :););)
05 lipca 2013 10:12
serce78

witam was cieplutko,w nowej pracy pod gorke ale wiadomo trza do wszystkiego przywyknac niestetety i jakos dac rade dobrze ze mam internet kordynatorka mi pomogla zam,owila mi stika z pro 7 i mam sobie lsadowac mysle ze bede miec z wami kontakt buziaki

Witaj serce A gdzie pracujesz?
05 lipca 2013 10:37
witam cieplutko}}}Grawik jestem w Wurzburgu,dzis szalony piatek jak co wekend przyjezdza syn babci i mi niby pomaga hahaaa a wiecej roboty mam niz normalnie ale jutro obiad zrobie i na miasto uderzam niech posiedza sobie sami hahaaa
05 lipca 2013 10:43 / 1 osobie podoba się ten post

Zakładam nowy temat "Na wyjeździe"


Uzasadnienie na 1 stronie tutaj: http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/996/page/1#73047