Na wyjeździe #2

05 lipca 2013 17:36
Joasia

Witam wszystkich ze słonecznego Berlina!!
Humorek mi dopisuje, pogoda wspaniała.... żyć nie umierać :):):)

Jak ja Tobie tego Berlina zazdroszcze!!!!!!!!!!! Bylam na kontrakcie cale dwa tygodnie, moglam jechac jeszcze raz, ale Berlin kusil, ale niestety czasem nie warto dwa razy wchodzic do tego samego bagienka
05 lipca 2013 17:36
Sylwunia

Wiesz Giunta jak to czas w PL leci :))) na nic czasu :)ale zaglądam by Was poczytać :*

Sylwunia jesteś w PL? to pozdrów nasza znajomą okolicę
05 lipca 2013 17:55 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Jak ja Tobie tego Berlina zazdroszcze!!!!!!!!!!! Bylam na kontrakcie cale dwa tygodnie, moglam jechac jeszcze raz, ale Berlin kusil, ale niestety czasem nie warto dwa razy wchodzic do tego samego bagienka

Kochana uwierz mi nie ma czego zazdrościć:):):):) No chociaż powiem ,że mam bliziutko do domku :):):)
Ja jestem tutaj 3 raz i stwierdzam,że za każdym razem jest gorzej:(
A moja szefowa twierdzi ,że Berlińczycy są bardzo ciężcy we współżyciu. przemądrzali i zapatrzeni w siebie.... W Berlinie mam już 2 stellę i muszę powiedzieć,że ma rację hihihihi a moi obecni podopieczni są tego wspaniałym przykładem:):):)
05 lipca 2013 18:09
To byla troche inna praca, opieka ale bez nocek od 8 do 19, spalam gdzies na peryferiach berlina, ale praca miala poczatek i koniec, podopieczna byla normalna, serdeczna st pania, niestety jej aniol stroz, miejscowa opiekunka roscila sobie prawo do ciaglej kontroli, takze odmowilam z bolem serca, samo miasto , niebezpieczne noca, brudne, czesto"pijane", ale przyciaga jak magnes no i do domu 4,5h pociagiem
05 lipca 2013 18:12
Sylwunia

Witam :) Pozdrowienia ze słonecznego świętokrzyskiego :*

Moje okolice,pozdrawiam!
05 lipca 2013 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
A ja tam się urodziłam a w Ostrowcu Świętokrzyskim skończyłam LO ale od ponad 20 lat - Małopolska i Beskidy . Ale Świętokrzyskie zawsze miło wspominam i bywam często.
05 lipca 2013 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
mozah aM

A ja tam się urodziłam a w Ostrowcu Świętokrzyskim skończyłam LO ale od ponad 20 lat - Małopolska i Beskidy . Ale Świętokrzyskie zawsze miło wspominam i bywam często.

Tez sympatyzuje,moj tato(tesc) pochodzil z tych stron,kochany czlowiek byl.Byl w AK jest nawet o nimw ksiazce o partyzantach i wale w czasie II wojny swiatowej A tytul;Pozdrowcie Gory Swietokrzyskie.Jezdzilam z nim na zlot na Wykoz tam jest krzyz i symboliczne informacje o tych ktorzy juz odeszli z ich szeregow.Oj,nasluchalam sie tam duzo.
05 lipca 2013 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
Na Wykusie to oddział Ponurego stacjonował , a Ponury to legenda tamtych okolic . Co roku tam się spotkania odbywają - tyle że coraz więcej kombatantów do Ponurego na ,,drugiej stronie '' dołącza .
05 lipca 2013 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
mozah aM

Na Wykusie to oddział Ponurego stacjonował , a Ponury to legenda tamtych okolic . Co roku tam się spotkania odbywają - tyle że coraz więcej kombatantów do Ponurego na ,,drugiej stronie '' dołącza .

To byl dowodca mojego tescia.Tesc mial pseudonim "Jedruś" kto bedzie czytal te ksiazke to znajdzie go tam.Pieknie opowiadal o tych  strasznych czasach, ale tez zasmiewalismy sie z humorystycznych akcentow  przeprowadzanych akcji przez partyzantow.Chcialam dopisac jeszcze jedno zdanie ale to nie w temacie.
05 lipca 2013 20:55 / 2 osobom podoba się ten post
Joasia

Witam wszystkich ze słonecznego Berlina!!
Humorek mi dopisuje, pogoda wspaniała.... żyć nie umierać :):):)

 Joasiu, Ty jeszcze wspomnieniem z besuchu Twojego mezusia zyjesz !!! Zawsze to lzej jak ktos bliski ma mozliwosc nas odwiedzic, choc troche pobyc, to pomaga.
05 lipca 2013 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

 Joasiu, Ty jeszcze wspomnieniem z besuchu Twojego mezusia zyjesz !!! Zawsze to lzej jak ktos bliski ma mozliwosc nas odwiedzic, choc troche pobyc, to pomaga.

Oj Margolciu żebyś Ty wiedział jak się cieszę ,że mogłam z nimi pobyć trochę a jakie myśli mam kosmate hehehehe ale już niedługo do domciu wracam w jego ramiona:):):)
05 lipca 2013 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
Joasia

Oj Margolciu żebyś Ty wiedział jak się cieszę ,że mogłam z nimi pobyć trochę a jakie myśli mam kosmate hehehehe ale już niedługo do domciu wracam w jego ramiona:):):)

Juz niedlugo Twoje kosmate mysli, stana sie jednym cialkiem Joasiu, ha ha ha .
05 lipca 2013 21:08
margolcia

Juz niedlugo Twoje kosmate mysli, stana sie jednym cialkiem Joasiu, ha ha ha .

Margola:):):):) jesteś naprawdę kochaną kobietką hahahhaaha
05 lipca 2013 21:13
grawik

Sylwunia jesteś w PL? to pozdrów nasza znajomą okolicę

Hej :) tak jestem w Końskich jeszcze, ale mam nadzieję, że niebawem znów na obczyźnie :)))) pozdrawiam :*
05 lipca 2013 21:14
Marta

Moje okolice,pozdrawiam!

Marta a jak możesz napisz z jakiego miasta lub odezwij się. Mój email w profilu. Pozdrawiam :*