Dodane przez ajpartners 08 lutego 2019

zlecenie Bonn do 97-letniej seniorki Pani Sibille piękna okolica blisko promenady 1250 €

Miejsce pracy: Bonn

A&J Partners poszukuje opiekunki do Pani Sibille, 97-letniej staruszki z miasta Bonn. Nasza podopieczna czasami lubi się buntować, co jest charakterystyczne dla osób w tym wieku, ale jest osobą bardzo towarzyską, dlatego opiekunka powinna mieć odpowiednie podejście, żeby zdecydowanie i serdecznie poradzić sobie z buntem naszej Podopiecznej. Pani Sibille z racji wieku ma problemy z poruszaniem się- korzysta z chodzika, wózka inwalidzkiego, specjalistycznego łóżka, poprawiającego komfort snu. Warunki mieszkaniowe są przystosowane do jej problemów zdrowotnych, tj .mieszkanie jest wyposażone w lift, uchwyty ścienne w korytarzu i łazience, krzesło toaletowe.Pani Sibille mieszka w doskonałej lokalizacji, 5 minut od promenady nad Renem. W niedalekiej odległości są liczne ośrodki kultury, miejsca rozrywki. Syn i synowa mieszkają 100 m.dalej. Bardzo pomagają opiekunce w opiece nad mamą, aby ty mogła odpocząć. Pani Sibille choruje na inkontynencję, ma początki demencji, arytmię serca.

Szukamy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, empatią, doświadczeniem w opiece. 

Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz pracować w stabilnej i pewnej firmie A&J Partners, która działa na rynku Opiekunek od 2003 roku- zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy wraz ze szkoleniami, które przygotowują do wyjazdu do Niemiec, w charakterze Opiekunki osób starszych ( w programie zajęcia z I pomocy, psychologii, różnic kulturowych, a także wstęp do chorób wieku starszego). Wyślij smsa, w treści wpisz swoje imię- oddzwonimy i opowiemy o szczegółach. 
602-495-561

Więcej informacji o ofercie pracy:
W sprawie oferty pracy skontaktuj się: telefonicznie- 32 395 88 83
mailowo: ajp@ajpartners.pl w tytule: AJP/377
osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202 
Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.