Dodane przez ajpartners 19 lutego 2019

1250 € sprawdzona sztela wesoły senior z Bönen wyjedź z AJ Partners od 20.03

Miejsce pracy: Bönen

A&J Partners poszukuje opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, do samotnego seniora, z miasta Bonen- Pana Friedhelm'a. Nasz Podopieczny ma 81 lat, jest osobą samotną. W życiu codziennym towarzyszy mu jego pupil, średniej wielkości pies,  który nie sprawia problemów; z tego względu poszukujemy Opiekunki, która lubi psy. Pan Friedhelm mieszka w domu, z dużym ogrodem i tarasem. Jest osobą leżącą, nosi pampery, natomiast jak najbardziej współpracuje podczas ich zamiany. W opiece nad Seniorem bardzo pomaga rodzina, odwiedza go regularnie i pomaga w kąpieli. Fizjoterapeuta odwiedza Naszego Podopiecznego 3 razy w tyogdniu i rehabilituje Senira. Pan Friedhelm jest osobą dowcipną i wesołą; lubi żarty.

Opiekunka będzie miała do dyspozycji całe piętro w domu jednorodzinnym, Internet, TV, własna łazienka, do najbliższego sklepu ok. 10 minut pieszo. 

Posuzkujemy osoby z doświadczniem w opiece osób starszych, również z demencją, komunikatywną znajomością j. niemieckiego, empatią w wykonywaniu swocih obowiązków.

 

Jeżeli nie znasz języka niemieckiego, a chcesz zarabiać do 1700 € miesięcznie, zgłoś się do nas na BEZPŁATNY kurs językowy. Wyślij smsa na nr  602-495-561 - prosimy zostawić wiadomość sms, w treści wpisać imię, oddzwonimy i udzielimy wszelkich informacji. 

 

 

W sprawie oferty skontaktuj się:

 

telefonicznie- 32 395 88 83

mailowo: ajp@ajpartners.pl w tyule wpisz: 386/150219/BN/

osobiście: Bytom ul. Dworcowa 25, Kraków Rynek Kleparski 12, Warszawa ul. Nowogrodzka 31 biuro 202

 

Zapraszamy na naszego Facebooka: www.fb.com/ajpartnersopiekunki/

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.