Czy można znaleźć prace opiekunki w Austrii?

08 listopada 2015 11:43 / 5 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Wiesz z tym sexem na odległość jest problem, musisz sobie poradzić inaczej

Z tym sexem to jest tak, że...mój post był skierowany do Barbary Niepowtarzalnej, jako riposta na jej post
Pisząc go , miałam na mysli, że moja niewątpliwa seksowność , jest przyczyną naglego zainteresowania moją osobą przez Twoją osobę
Jako dodatek umieściłam przepiękną i prześmieszną piosenkę z Kabaretu Starszych Panów, a pierwotnie wykonywaną przez Kalinę Jędrusik, która seksem wprost ociekała. Oczywiscie zrobiłam to , dla tak zwanych jaj i wesołości ogólnej na forum. Z zapotrzebowaniem na seks radzę sobie poza forum i nawet nieźle mi to wychodzi.W zaufaniu powiem, że zabawek nie uzywam , podobnie jak nie uprawiam seksu wirtualnie!

Czy tylko ja mam wrażenie, że faceci są jednak z Marsa???

Jak juz jakiś kuma czacze, to jest zazwyczaj zajęty

Ach, gdzie ci mężczyźni z polotem, z poczuciem humoru i w ogóle z tym czymś ????

Andrzeju, nie bierz tego czasem do siebie tak na serio, ale przemysl mą myśl i to co miałam na myśli, jako autorka tegoż postu!
08 listopada 2015 11:45 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko1

Widze kaczke w wannie. Nie wiem czy gumę ma :-):-)

Gumy pewnie nie ma, natomiast napewno ma ostry język , ale czy robotny????
08 listopada 2015 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Widze kaczke w wannie. Nie wiem czy gumę ma :-):-)

To wiej 
08 listopada 2015 11:56 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Gumy pewnie nie ma, natomiast napewno ma ostry język :lol3:, ale czy robotny????

Cała jest gumowa to po co jej jeszcze dodatkowa gumka
08 listopada 2015 11:57 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Gumy pewnie nie ma, natomiast napewno ma ostry język :lol3:, ale czy robotny????

Trza by najpierw kaczuszkę przytopić 
08 listopada 2015 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Trza by najpierw kaczuszkę przytopić :-)

No ja najpierw bym jednak popieściła
08 listopada 2015 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
Straszne jestescie Biedni ci mezczyzni tutaj, oj biedniNie mam pojecia jak ORIM z nami tak dlugo wytrzymuje Musi masochista byc
08 listopada 2015 12:10
Drążków od miotły i gumowych rękawic nie brakuje w naszej pracy, ...muszę lecieć do kuchni, dzisiaj mam wolne i będę piekł ciasto dla siebie, ... pa
08 listopada 2015 12:11 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Straszne jestescie:-):-):-) Biedni ci mezczyzni tutaj, oj biedni:wysmiewa:Nie mam pojecia jak ORIM z nami tak dlugo wytrzymuje:-) Musi masochista byc:-)

Bo widzisz Moncherie, Orim ma własnie to coś

Szkoda, że zajęty
08 listopada 2015 12:12 / 4 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Drążków od miotły i gumowych rękawic nie brakuje w naszej pracy, ...muszę lecieć do kuchni, dzisiaj mam wolne i będę piekł ciasto dla siebie, ... pa

No mówiłam, że z Marsa Chłop ciasto piecze?

ŻARTOWAŁAM !!!!!!!
08 listopada 2015 12:13 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Bo widzisz Moncherie, Orim ma własnie to coś :zakochana:

Szkoda, że zajęty :placz3:

Ale dobrze, ze jest, bo mozna by calkiem wiare stracic A tak przynajmniej jakas iskierka sie tli, ze nie wymarli
08 listopada 2015 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

No ja najpierw bym jednak popieściła :lol3:

Na wyjeżdzie też tak mam :) . W piątek, sobotę mieliśmy wolną chatę, tak że dziś się chyba zabarykaduję . Stąd moje mordercze myśli;).
08 listopada 2015 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

No mówiłam, że z Marsa:-) Chłop ciasto piecze?

ŻARTOWAŁAM !!!!!!!

Żeby to "American pie" nie był czasem 
08 listopada 2015 12:51 / 2 osobom podoba się ten post
Fajnie przed południem zróbił się lekko seksualny wątek.
08 listopada 2015 12:53 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Żeby to "American pie" nie był czasem :-)

A'propos American
Mój dawno niewidziany i niesłyszany przyjaciel ze szkolnej ławy, za którego w swoim czasie deklamowałam wiersz po rosyjsku ( z ogromnym sukcesem)
uciekł w stanie wojennym do Ameryki. Nie mielismy kontaktu od tego czasu, az do teraz. Kupiłam jadąc do Niemiec Angorę i przeczytałam w niej artykuł właśnie między innymi o nim. Był dobrze zapowiadającym się bokserem w Polsce, ponadto był pierwszym polskim bokserem zawodowym.
No ale do rzeczy. Odnowilismy znajomosc za pomocą wszystkowiedzącego internetu, bo ustrojstwo to nieboszczyka znajdzie w świecie, a co dopiero zywego człowieka. Jak juz się odnaleźlismy to i o zyciu pogadalismy dotychczasowym. Ostatnim dokonaniem mojego amerykanskiego kolegi był slub z 25 lat młodszą Mongołką, po którą extra do Mongolii pojechał . Wszystko pięknie , ładnie, dziewczę zakochało się (niby), bo chłop galanty, oj bardzo galanty i w dodatku ze strefy dolarowej, a w Mongolii bida aż piszczy. Tak więc sprowadził sobie młodą żonę mój amerykański kolega , cały zufrieden oczywiscie, bo ktory facet by nie był, mając żonę młodszą od własnej córki. Niestety, zycie pokazało, że oprócz młodego ciała i seksu nic więcej oczekiwać nie powinien. Nie było sprzątania domu, gotowania pomidorowej z ryżem, czy tez pieczenia ciasta. No niestety , jak się ma 54 lata i bierze się za żonę 25-latkę, to o zupie pomidorowej trzeba zapomnieć.Tutaj kumulacji nie ma , albo rybki albo pipki, jak mówił mój uwielbiony po wieki Olgierd/Nikodem DyzmaAktualnie są po rozwodzie, ale panna w Ameryce została. Tak się robi karierę moje młode koleżanki opiekunki. Ja to juz co najwyżej pomidorową moge zaszpanować, czy innym rosołem