Pocieszajki

13 września 2013 21:20
judora

Ja nawet nie wiem czy Ona ma z czegokolwiek satysfakcję. Ten Babol tylko narzeka, histeryzuje i przesadza. Usłyszałam od Niej tylko dwie pozytywne rzeczy i to dotyczące mnie - dobrze jeżdżę autem i nieźle mówię po niemiecku. Tym też się pocieszam

Judora posłuchaj Kasi, dobrze Ci radzi. Musisz się nauczyć z wrednymi babciami obchodzić. Ktoś pieknie powiedział "przeciwnika najlepiej zwalczać jego własną bronią" ;-))  Zaręczam Cię, że potrafisz, tylko nie chcesz !!!
13 września 2013 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Bo te zdrowe na umyśle są 100x gorsze!Chorej sie wybaczy, bo chora.Mnie się też raz  zdarzyło drzwiami trzasnąć!!!Ale ryczeć nigdy!!ICynikiem nie jestem, a nerwy to mam z kamienia chyba!!  I zauważ-jakoś przez facetów podopiecznych czy facetów z rodziny pacjenta, dziewczynom  rzadko  nerwy puszczają do takiego stopnia ,żeby płakać!!!

Zobacz nawet tutaj na forum co jakis czas wybucha wojenka, o co ? Panie sie czepiają drobiazgów, natura taka pokretna?
13 września 2013 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Zobacz nawet tutaj na forum co jakis czas wybucha wojenka, o co ? Panie sie czepiają drobiazgów, natura taka pokretna?

Wypada tylko powiedziec "noooo" - oczywiście z naciskiem na "ooooo" ;-))
13 września 2013 21:25
Pamietam owe Nie karmić trolla, ale o co chodziło nie moglam/ nie chciało mi sie doczytać:)))
13 września 2013 21:28 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Zobacz nawet tutaj na forum co jakis czas wybucha wojenka, o co ? Panie sie czepiają drobiazgów, natura taka pokretna?

Jakby na forum co jakiś czas nie było małych wojenek to by chyba nieco drętwo było?:)Zobaczcie ile nas tu jest?Musi się coś  dziać,przeciez nie mozemy sobie słodzic na okragło bo po trzech dniach bysmy dobrowolnie do Rygi odjechały!!!!!:):):):)  Z samego TIU TIU TIU to żadne forum długo się nie utrzyma:):):)
13 września 2013 21:29
Myszko ja na prawdę nie wiem jak sobie z Nią poradzić. Dziś powiedziałam, że na szczęście już niedługo będzie się ze mną męczyć to się na godzinę odczepiła a później znowu od nowa. I tak gonię w piętkę a dama zdziwiona, że jestem zmęczona bo ja przecież nic nie robię. U Niej mam tylko rozrywki - prowadzę lexusa, siedzę w kawiarniach, gotuję dobre rzeczy, spaceruję po lesie. Pracuję tylko wtedy jak troszkę sprzątam i jak zakładam jej pończochę uciskową . Oj tam... Następny kontrakt będzie super. I tym się pocieszam
13 września 2013 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jakby na forum co jakiś czas nie było małych wojenek to by chyba nieco drętwo było?:)Zobaczcie ile nas tu jest?Musi się coś  dziać,przeciez nie mozemy sobie słodzic na okragło bo po trzech dniach bysmy dobrowolnie do Rygi odjechały!!!!!:):):):)  Z samego TIU TIU TIU to żadne forum długo się nie utrzyma:):):)

Czasem ktoś musi poczytać co inni piszą, ale żeby dretwo było bez wojennek, dyskusja jak najbardziej.
13 września 2013 21:33
judora

Niby nie świeżynka ale zastraszona. A ten Babon zdrowy psychicznie nie jest. Ja obserwuję tu lekomanię, przewrażliwienie na swoim punkcie, hipohondrię, pracoholizm i chorobliwą chęć dowodzenia.

...jakie cechy charakteru sa Tobie mile... bo jakie nie... to juz wiem... ...to ze dobrze po niemiecku mowisz i prowadzisz akuratnie auto.... oczywiscie w/g Twojej podopiecznej... jest raczej plusem... czego wobec tego babuni sie czepiasz:))) dziwna wg mnie jestes... kompleksy jakies ...
Zamiast Cie pocieszyc... zaczelam sie czepiac...
13 września 2013 21:42
kasia63

Jakby na forum co jakiś czas nie było małych wojenek to by chyba nieco drętwo było?:)Zobaczcie ile nas tu jest?Musi się coś  dziać,przeciez nie mozemy sobie słodzic na okragło bo po trzech dniach bysmy dobrowolnie do Rygi odjechały!!!!!:):):):)  Z samego TIU TIU TIU to żadne forum długo się nie utrzyma:):):)

Też tak twierdzę, coś czasami musi się dziać. Inaczej się nie da. Musi być czasami "ciekawie".
13 września 2013 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
kika1

...jakie cechy charakteru sa Tobie mile... bo jakie nie... to juz wiem... ...to ze dobrze po niemiecku mowisz i prowadzisz akuratnie auto.... oczywiscie w/g Twojej podopiecznej... jest raczej plusem... czego wobec tego babuni sie czepiasz:))) dziwna wg mnie jestes... kompleksy jakies ...
Zamiast Cie pocieszyc... zaczelam sie czepiac...

Może i jestem dziwna, na brak kompleksów też nie narzekam a jeśli chodzi o Babunię to mam potrzebę się poczepiać bo nie zauważam u niej żadnych miłych cech charakteru. Może Ty kika1 byś sobie z Nią poradziła. Ja sobie nie radzę i już.
13 września 2013 21:49
judora

Może i jestem dziwna, na brak kompleksów też nie narzekam a jeśli chodzi o Babunię to mam potrzebę się poczepiać bo nie zauważam u niej żadnych miłych cech charakteru. Może Ty kika1 byś sobie z Nią poradziła. Ja sobie nie radzę i już.

...powtorze sie...a Ty masz jakies mile cechy... Twoje wpisy wrecz same sie prosza... o takie pytania jak moje...
13 września 2013 21:49
Puściłam sobie fajną płytę w ramach poprawy samopoczucia ( składanka ) i takie mi się miękkie nogi zrobiły. Pójdę do łóżeczka, poczytać. Jeszcze tylko dziadka zapakuję do łóżka, bo chyba już jest gotowy.
13 września 2013 21:57
kika1

...powtorze sie...a Ty masz jakies mile cechy... Twoje wpisy wrecz same sie prosza... o takie pytania jak moje...

Przykro mi kika, że tak mnie odbierasz. Jeszcze niedawno byłam milsza, wesoła i współczująca ale ogromne zmęczenie daje mi się we znaki ...
13 września 2013 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
kika1

...powtorze sie...a Ty masz jakies mile cechy... Twoje wpisy wrecz same sie prosza... o takie pytania jak moje...

Kika!!!!!!!!!!!!!!!To Pocieszajki są a nie Czepiajki a Ty jako ten rzep:):):):) Dajże Judorze spokój,dziewczyna ma po kokardę ....Och.Ty niedobra:):):):):) 
13 września 2013 22:00
Mycha

Puściłam sobie fajną płytę w ramach poprawy samopoczucia ( składanka ) i takie mi się miękkie nogi zrobiły. Pójdę do łóżeczka, poczytać. Jeszcze tylko dziadka zapakuję do łóżka, bo chyba już jest gotowy.

Dzisiaj byla na herbatce sąsiadka-opiekunka , jej podopieczny jak mu proponuje wieczorem już łożko to się jej pyta czy ona też pójdzie:):):):):):):):):