Pocieszajki

30 sierpnia 2013 21:13
Zmiana koloru spowodowała, że zupełnie inny "klimat" wyszedł. Burzowy, groźny. Gapie się na jedno i drugie i porównuję. Nie wiem .... Twoje wyszło inne. Ale ładnie, dużo inaczej dla mnie.
30 sierpnia 2013 21:24
Noo, palisz papierosy.
30 sierpnia 2013 21:50
...cerę :))
30 sierpnia 2013 22:13
I na potencję, a raczej jej zanik.....
30 sierpnia 2013 22:17 / 4 osobom podoba się ten post
Tutaj nie musisz się wstrzymywać, to szkodliwe.
 
Piszemy co mamy na myśli,
świntuszymy często.
 
Tylko to pozostaje biednym opiekunkom i opiekunom na płatnym urlopie w DE.,
 
 
:):):):):)
30 sierpnia 2013 22:29
Prowincjusz,
jak już znajdziesz swoje miejsce w DE, 
 
to pamiętaj żeby mieć net.
Bez tego nie wyobrażam siebie tutaj.
 
To forum to psychiczny relaks po ciężkim dniu, przyjaciele i domownicy nie rozumieją naszych problemów,
zresztą po co ich obarczać i tak nie mogą pomóc.
 
 Mnie nie raz dziewczyny i chłopaki ratowali przed dołem.
Nawet nie trzeba pisać, wystarczy poczytać i już lepiej na psychice.
 
Poza tym mam w necie swoje biuro: przelewy, kontakty meilowe w ważnych sprawach itd.
 
 Życzę Ci abyś szybko do nas dołączył i trafił na dobre miejsce.
30 sierpnia 2013 22:34
Pardon,
już sie poprawiłam , pisałąm do Prowincjusza.

Jestem wkurzona przez kogoś z forum,
stąd mój błąd.

Ciebie serdecznie pozdrawiam.
Wiem ,ze jesteś w DE.

:):):):):)
30 sierpnia 2013 23:10
Lubię czasem posłuchać coś dobrego,
odpowiedniego do nastroju w jakim akurat jestem.
06 września 2013 21:43 / 1 osobie podoba się ten post
Całe 6 dni nikt sie nie cieszył?! Oj nieladnie. No to ja mam radosna nowine, nnowine :) Po oplaceniu dołow w tamtym miesiac\u zostalo mi 100,-!! Ludzie!! Ja od 3 lat nie mialam rezerwy!! Swietujemy. Spiewamy. Tanczymy. No jubel robimy i juz...a stówka w bankowej skarpecie procentuje :))
06 września 2013 21:46
Asik

Całe 6 dni nikt sie nie cieszył?! Oj nieladnie. No to ja mam radosna nowine, nnowine :) Po oplaceniu dołow w tamtym miesiac\u zostalo mi 100,-!! Ludzie!! Ja od 3 lat nie mialam rezerwy!! Swietujemy. Spiewamy. Tanczymy. No jubel robimy i juz...a stówka w bankowej skarpecie procentuje :))

No napilabym sie za to,ale nie moge:(Ale jak tylko do domku trafie ,to pierwszy toast bedzie wlasnie za 100-ke i za Twoje poswiecenie:)
06 września 2013 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

No napilabym sie za to,ale nie moge:(Ale jak tylko do domku trafie ,to pierwszy toast bedzie wlasnie za 100-ke i za Twoje poswiecenie:)

Dzieki Hogatka ale zamiast toastu to Aniola mi podeślij bo natarcie szykuje i potrzebne mi wsparcie:)..No i pozwól Żabie polatac :))
06 września 2013 21:57
Asik

Dzieki Hogatka ale zamiast toastu to Aniola mi podeślij bo natarcie szykuje i potrzebne mi wsparcie:)..No i pozwól Żabie polatac :))

No nie wiem czy z Anilolem sie dogadam,bo wiesz ja czarownica,ale w takiej sytuacji masz moja najlepsza miotle:)Aniol...Hmmmmm,zawsze mozna nagiac jakies tam ustalenia nie??????????????:):):)
06 września 2013 21:59
hogata76

No nie wiem czy z Anilolem sie dogadam,bo wiesz ja czarownica,ale w takiej sytuacji masz moja najlepsza miotle:)Aniol...Hmmmmm,zawsze mozna nagiac jakies tam ustalenia nie??????????????:):):)

Hogata...kazdy ma Anioła nawet czarownice. Ty nie wierzysz w Aniola? Nie szkodzi :) Anioł wierzy w ciebie :))
06 września 2013 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
Asik

Hogata...kazdy ma Anioła nawet czarownice. Ty nie wierzysz w Aniola? Nie szkodzi :) Anioł wierzy w ciebie :))

Ja wierze,wierze hahahahaha,jak sa Anioly to i sa dobre czarownice-takie jak ja ...Hihihihihihi:)
12 września 2013 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
I znowu tu nikt nie zagląda i sie nie cieszy? No to ja sie ciesze bo 17go odwiedzi mnie moja córka :)) Wracając z Anglii przez Niemcy do Polski :)) Bedzie tylko 3 dni ale nie widziałam jej od czerwca i ciesze sie ze HEJ!!!