Piękne włosy - porady

18 listopada 2016 17:17 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

Może się przyda komuś moje doświadczenie z Haar Activ poleconymi przez MeryKy.

O swoich włosach pisałam juz kiedys w blogu Lawendy. Kto czytał, ten wie.
Geny spowodowały, że bardziej ich nie mam, jak mam, a do tego jeszcze dopadła mnie choroba autoimmunologiczna, "dzięki" której one uwielbiają wypadać. Dla mnie to tragedia w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Wypróbowałam już wielu specyfików, np. Solgar, Vitapil itp. Fakt, że wszystkie one hamowały u mnie wypadanie włosów, ale żaden nie spowodował, że zaczęły rosnąć nowe. Aż do kuracji tabletkami Haar Activ. Po miesiącu już zauważyłam dużo nowych małych włosków i rośnie ich nadal coraz więcej. Kończę drugie opakowanie i już kupiłam dwa nastepne:-).
Jeszcze przez miesiąc będę brała po 4 tabletki dziennie, a później już tylko po 2, aby utrzymać efekt.
Jestem przeszczęśliwa:tanczy:.
MeryKy, bardzo Ci dziękuję.

Czyli "moje" dragi ! Ha ! Cieszę się, że Tobie też pomogły. Ja niebawem też kończę drugą flaszeczkę i lecę po trzecią (w PL drożej). Po 3 chyba zalecają pauzę. A może  zrobię tak jak Ty.....?
18 listopada 2016 19:35 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Czyli "moje" dragi ! Ha ! Cieszę się, że Tobie też pomogły. Ja niebawem też kończę drugą flaszeczkę i lecę po trzecią (w PL drożej). Po 3 chyba zalecają pauzę. A może  zrobię tak jak Ty.....?

Ja przeczytałam gdzieś na jakimś forum niemieckim, że po trzeciej flaszce należy kontynuować, ale biorąc już tylko 2 tabletki dziennie.

Pierwsze dwa opakowania kupiłam właśnie w Polsce na Allegro, bo zależało mi, aby to były oryginały z Niemiec, a nie z polskiej apteki. Wcale dużo droższe nie były. Za jedno op. dałam 44 zł.
Teraz jestem w De, ale i tak tu nie mam dostępu do nich, więc zamówiłam w aptece wysyłkowej. Super sprawa. Za 3 dni były u mnie, a przesyłka darmowa, bo powyżej 20 euro. Zawsze to jakieś rozwiązanie, jak się trafi na koniec świata
18 listopada 2016 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

Ja przeczytałam gdzieś na jakimś forum niemieckim, że po trzeciej flaszce należy kontynuować, ale biorąc już tylko 2 tabletki dziennie.

Pierwsze dwa opakowania kupiłam właśnie w Polsce na Allegro, bo zależało mi, aby to były oryginały z Niemiec, a nie z polskiej apteki. Wcale dużo droższe nie były. Za jedno op. dałam 44 zł.
Teraz jestem w De, ale i tak tu nie mam dostępu do nich, więc zamówiłam w aptece wysyłkowej. Super sprawa. Za 3 dni były u mnie, a przesyłka darmowa, bo powyżej 20 euro. Zawsze to jakieś rozwiązanie, jak się trafi na koniec świata:-). 

Ja sobie w tym tygodniu też kupiłam w Rossmanie. W buteleczce jest 120 tabletek. Będę jadła 2x2.  Poczekam na efekty.Ja dla odmiany mam mnóstwo włosów. Śmiało mogłabym się z nimi JESZCZE podzielić.Jednak starciły blask i puszą się i są trudne w pielęgnacji przez to puszenie się i przez to, że są długie. Napisałam "jeszcze", bo od pewnego czasu zauważyłam, że coraz więcej mi ich wypada. Czasami mam wrażenie, że jakbym tak je pozbierała wszystkie z ziemi, to można by było chodnik upleść. Ostatnio własnie chciałam je u siebie w pokoju pozbierać odkurzaczem i było ich tak dużo, że zablokowały ten wałek w odkurzaczu. Musiałam wziaść nożyczki i rozcinać kosmyki i tak je wyciągać. U Dziadków na dole jest jasna wykładzina i taki mój długi ciemny włos jest na niej bardzo widoczny. Babcia mówi, że wije się jak wąż. Dlatego będąc na dole zawsze je związuję gumką .
18 listopada 2016 20:18 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

Ja przeczytałam gdzieś na jakimś forum niemieckim, że po trzeciej flaszce należy kontynuować, ale biorąc już tylko 2 tabletki dziennie.

Pierwsze dwa opakowania kupiłam właśnie w Polsce na Allegro, bo zależało mi, aby to były oryginały z Niemiec, a nie z polskiej apteki. Wcale dużo droższe nie były. Za jedno op. dałam 44 zł.
Teraz jestem w De, ale i tak tu nie mam dostępu do nich, więc zamówiłam w aptece wysyłkowej. Super sprawa. Za 3 dni były u mnie, a przesyłka darmowa, bo powyżej 20 euro. Zawsze to jakieś rozwiązanie, jak się trafi na koniec świata:-). 

Jak bez opłaty za wysyłkę, to bardzo dobre rozwiązanie. Ja kupię tutaj, ale dobrze wiedzieć, że trzeba tę czwartą łyknąć
Dzięki.
18 listopada 2016 23:07 / 3 osobom podoba się ten post
Używam te drażetki od dwóch tygodni. Muszę przyznać, że podchodziłam dość sceptycznie, ale one jednak działają! Włosy trzymają się mojej głowy i są żywsze, pomimo, że siwe. Ja nie farbuję włosów, one raczej źle to znosiły, a zaczęłam siwieć w wieku lat 16, u nas to rodzinne. Jak zaczęłam pracę na wyjazdach, to z powodu stresu włosy mi mogły za dodatkowy materac robić, bardzo dużo straciłam. Później, z biegiem czasu i w skutek zmiany miejsca "odsiadki" już tak źle nie było, ale za każdym razem, kiedy miałam więcej problemów, wypadanie się nasilało. Teraz mam nadzieję, że nie będę musiała peruki używać, ten specyfik jest skuteczny. Biorę tak, jak jest na opakowaniu, 3 razy dziennie po 1 drażetce.
18 listopada 2016 23:16
emilia

Używam te drażetki od dwóch tygodni. Muszę przyznać, że podchodziłam dość sceptycznie, ale one jednak działają! Włosy trzymają się mojej głowy i są żywsze, pomimo, że siwe. Ja nie farbuję włosów, one raczej źle to znosiły, a zaczęłam siwieć w wieku lat 16, u nas to rodzinne. Jak zaczęłam pracę na wyjazdach, to z powodu stresu włosy mi mogły za dodatkowy materac robić, bardzo dużo straciłam. Później, z biegiem czasu i w skutek zmiany miejsca "odsiadki" już tak źle nie było, ale za każdym razem, kiedy miałam więcej problemów, wypadanie się nasilało. Teraz mam nadzieję, że nie będę musiała peruki używać, ten specyfik jest skuteczny. Biorę tak, jak jest na opakowaniu, 3 razy dziennie po 1 drażetce.

A nie 2 tabl. x 2 ?
18 listopada 2016 23:26 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

A nie 2 tabl. x 2 ?

Nie, mam wyraźnie na opakowaniu 3x1. Dokładnie: 3 tabletki dziennie, no to łykam 3 razy po 1.
18 listopada 2016 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Nie, mam wyraźnie na opakowaniu 3x1. Dokładnie: 3 tabletki dziennie, no to łykam 3 razy po 1.

Sorki, ale masz "merz spezial haar activ" ? Aż sprawdziłam czy dobrze łykam
18 listopada 2016 23:32 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Sorki, ale masz "merz spezial haar activ" ? Aż sprawdziłam czy dobrze łykam :-)

Tak, to właśnie, zrobię fotkę z opakowania i wstawię.
18 listopada 2016 23:33
emilia

Tak, to właśnie, zrobię fotkę z opakowania i wstawię.

Nie, nie nie musisz. Tylko ja mam napisane 2  x 2 kaps.
18 listopada 2016 23:45 / 1 osobie podoba się ten post


18 listopada 2016 23:52
A ja będę zamawiać te poniżej i tu jest 2x2 (z tego co rozumiem) :)))
http://www.apo-discounter.pl/merz-spezial-haar-activ-draz-wzmacniajace-wlosy-p-2613.html
19 listopada 2016 00:19 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

A ja będę zamawiać te poniżej i tu jest 2x2 (z tego co rozumiem) :)))
http://www.apo-discounter.pl/merz-spezial-haar-activ-draz-wzmacniajace-wlosy-p-2613.html

Tak, Elfinko, masz 2 x 2 drażetki. Ja mam trochę inny skład, nieco mocniejszy plus dodatkowo ekstrat z prosa. Też niemiecki, ale kupowałam tu w CH. W Twoich też są ekstrakty ze zbóż, nie wiem czemu u mnie jest ten ekstrat wyszczególniony i nieco różnią się ilością poszczególnych składników, nie ma pojęcia, dystrybutorem tutejszyn jest Merz Pharna Schweiz. Może tu są nieco inne normy?
19 listopada 2016 09:32
emilia

Tak, Elfinko, masz 2 x 2 drażetki. Ja mam trochę inny skład, nieco mocniejszy plus dodatkowo ekstrat z prosa. Też niemiecki, ale kupowałam tu w CH. W Twoich też są ekstrakty ze zbóż, nie wiem czemu u mnie jest ten ekstrat wyszczególniony i nieco różnią się ilością poszczególnych składników, nie ma pojęcia, dystrybutorem tutejszyn jest Merz Pharna Schweiz. Może tu są nieco inne normy?

Czyli dawka jest związana z nieco innym składem. Poniałam   Dzięki.
19 listopada 2016 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
Po przeczytaniu posta Emilii, otworzyłam w końcu swoją paczkę z apteki internetowej, bo przypomniało mi się, że jak zamawiałam te Merz Spezial, to było właśnie napisane, że to jest nowa udoskonalona formuła z ekstraktem z prosa i lepszym składem jeszcze. Byłam więc ciekawa, czy tak, jak w CH, zalecają brać 3x1, ale nie. W De należy łykać 2x2 tabletki nawet z ulepszonym składem.

To tak tylko gwoli informacji, gdyby ktos miał wątpliwości.