Piękne włosy - porady

27 lipca 2013 15:36
ania37

ta maseczka jest nawet w REWE..ja ją właśnie kupuję w tym markecie,bo tu na wsi nie ma drogerii...

Ale to jest szampon.A pomaga na wypadanie?
27 lipca 2013 15:45
to sa saszetki jednorazowe,wiem,ze w Polsce są w drogerii Rossmann i że są o różnym składzie i zapachu...ja mam żółtą jak żółtko jajka i biała-perłową na niej pisze NERZOL też firmy swiss-o-par,mi pomagają,koszt też odżywki to 0,65 euro...
27 lipca 2013 22:00
Witam .Ja bym z kolei polecila wytaminy dostepne w Rossman w niemczech Merz Specjal Dragees kosz okolo 10 euro za kuracje 2 miesieczna . Efekt zauwaza sie po miesiacu . Witaminy sa dostepne rowniez w aptekach w polsce ale koszt miesiecznej kuracji kosztuje okolo 50 zl . Wloski naprawde sie wzmacniaja dotego cera nabiera blasku i paznokcie staja sie naprawde twarde. Polecam rowniez szampony z serii Vichy sa naprawde skuteczne . pozdrawiam
27 lipca 2013 22:09
Prosze jeszcze zwrocic uwage na wlasciwosci olejku z drzewa herbacianego ma naprawde rewelacyjne wlasciwosci dostepny w Rosmann w niemczech za 2 euro TeeÖl. Ten olejek dziala naprawde rewelacyjnie na duzo dolegliwosci http://www.tipy.pl/artykul_1918,jak-zatrzymac-wypadanie-wlosow.html. Ja akurat stosowalam przy zapaleniu lojotokowym skory twarzy i tradziku i musze powiedziec ze zaden lek nie przyniosl takich efektow ja ten olejek i taki maly koszt . Skutek gladka cera:)))
28 lipca 2013 00:18
Elfi77

Prosze jeszcze zwrocic uwage na wlasciwosci olejku z drzewa herbacianego ma naprawde rewelacyjne wlasciwosci dostepny w Rosmann w niemczech za 2 euro TeeÖl. Ten olejek dziala naprawde rewelacyjnie na duzo dolegliwosci http://www.tipy.pl/artykul_1918,jak-zatrzymac-wypadanie-wlosow.html. Ja akurat stosowalam przy zapaleniu lojotokowym skory twarzy i tradziku i musze powiedziec ze zaden lek nie przyniosl takich efektow ja ten olejek i taki maly koszt . Skutek gladka cera:)))

No dobrze ale ja mam suchą skóre, żadnego trądziku nie przechodzilam, włosy nigdy nie przetłuszczaja sie. Im bardziej brudne, tym bardziej sie kręcą :) Jade cały czas na kozieradce :) Musze skonczyc dwa opakowania. Potem bede próbowac inne specyfiki.
28 lipca 2013 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Na początku mojej pracy w Niemczech też mi włosy "wypadywały",mysle,że powodem był stres,bo w Polsce czegos takiego nie miałam.Zaczełam przyjmowac regularnie preparat magnezowy z wit B6,zresztą biore go z malymi przerwami do tej pory.Włosy mi nie wypadają.Magnez jednak przyjmuję w postaci cytrynianu,bo jako jedyny zwiazek bardzo dobrze jest przyswajany.Mozna kupić w niemieckich aptekach taki,w saszetkach Doppelherz magniesium B6,albo firmy Biolectra,ale tez widzialam magnez w postaci cytrynianu magnesium verla,też w saszetkach do rozpuszczania.No i włosy trzeba regularnie odzywiać,te jajka na głowie,to babciny,ale dobry sposób.Żółtka jajek to bomba witaminowa plus żelazo i lecytyna.

Ja staram się po każdym malowaniu włosów robić maseczkę z żółtek z odrobiną olejku. To stary sposób, ja stosuje go od lat. Zawsze miałam gęste włosy. Teraz z wiekiem zaczęły sobie wypadać ale nadal jest ich sporo. Polecam żółtko wszystkim cierpliwym i dbającym o siebie dziewczynom ;-)))  Nakładam na włosy i zapominam o maseczce przez godzinkę. 
12 sierpnia 2013 21:19
Chciałam powiedzieć,ze ten szampon Cristan anti-Haarausfall ,działa tak samo jak to co czuję od dwóch dni w domu.Nie polecam.Znalazłam za to bardzo ciekawą stronkę o naturalnych olejkach.Są o wiele tańsze od kosmetyków,a działają podobno dobrze,np ten olejek: Olejek z kiełków pszenicy.Jesli chcecie poczytac to podaję link do sklepu:http://skarbymaroka.pl/13-olejki.Ja na pewno wypróbuję.
 
Jeszcze coś dla Asik,miałaś rację z tą kozieradką,ale olejek chyba lepszy:
włosy słabe, wypadające, Wmasować w skórę głowy odrobinę olejku z kozieradki , wykonać kilkuminutowy masaż głowy a następnie owinąc ciepłym ręcznikiem na ok 1-2 h, potem umyć szamponem, najlepiej naturalnym
12 sierpnia 2013 22:41
Elfi77

Prosze jeszcze zwrocic uwage na wlasciwosci olejku z drzewa herbacianego ma naprawde rewelacyjne wlasciwosci dostepny w Rosmann w niemczech za 2 euro TeeÖl. Ten olejek dziala naprawde rewelacyjnie na duzo dolegliwosci http://www.tipy.pl/artykul_1918,jak-zatrzymac-wypadanie-wlosow.html. Ja akurat stosowalam przy zapaleniu lojotokowym skory twarzy i tradziku i musze powiedziec ze zaden lek nie przyniosl takich efektow ja ten olejek i taki maly koszt . Skutek gladka cera:)))

A jak Ty to na twarz stosowałaś?Rozcienczałaś jakoś?
13 sierpnia 2013 09:25
A ja tutaj mam babciowa książeczkę z przepisami na rożne dolegliwości z użyciem octu jablkowego i na włosy tez jest , dwie łyzeczki octu i dwie wody jak komuś braknie to można 3 łyzeczki w każdym razie ma byc 1:1 i tym codziennie nacierac głowę , tylko ze troche to śmierdzi
13 sierpnia 2013 12:39
daisy_44

A jak Ty to na twarz stosowałaś?Rozcienczałaś jakoś?

Na poczatku bralam platek kosmetyczny troche go zmaczalam woda, do polowy potem ze trzy krople olejku na to mokra powieszchnie i przemywalam twarz wieczorem przed spaniem.Potem juz po paru dniach tylko olejek . Tez mozna stosowac punktowo tylko na wypryski jezeli jest ich nie duzo
13 sierpnia 2013 15:18
daisy_44

A jak Ty to na twarz stosowałaś?Rozcienczałaś jakoś?

Jeszcze akurat na twarz nie , ale wiem , ze trzeba rozcienczac , ale nie wiem , w jakiej propocji.
13 sierpnia 2013 15:23
no to dzis wieczorem proba generalna:)
12 września 2013 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
czytalam dzisiaj na temat calcium panthotenicum , prawdopodobnie efekty sa zdumiewajace mocne wlosy i rosna szybciej :) http://www.woman-world.pl/2013/07/calcium-pantothenicum-efekty.html i postanowilam sie z Wami tym podzielic , ja bede probowac a o efektach napisze za miesiac:)
12 września 2013 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
Na włosy najlepiej pić pokrzywę ;) Włosy są silne ,zdrowe nie wypadaja :)))
17 grudnia 2013 12:42
fiona

Na włosy najlepiej pić pokrzywę ;) Włosy są silne ,zdrowe nie wypadaja :)))

Potwierdzam :) sprawdzilam na sobie.