Wdzięczność niemieckich rodzin za super opiekę

28 lipca 2013 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ....ja dostalam kase od dziadka i synek tez mi dal.... podziekowal ....milo to uslyszec...na koniec pracy
28 lipca 2013 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj marzena ,,dla mnie jest tez to mile,ale pierwsza premie dostalam po trzeciej zmianie.
28 lipca 2013 19:59 / 5 osobom podoba się ten post
85marzena

Witam ....ja dostalam kase od dziadka i synek tez mi dal.... podziekowal ....milo to uslyszec...na koniec pracy :-)

No widzisz, czopka nie chciałaś zaaplikować, a kaskę i tak dostałaś:))) Miłego urlopku!:)
28 lipca 2013 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
efka66

No widzisz, czopka nie chciałaś zaaplikować, a kaskę i tak dostałaś:))) Miłego urlopku!:)

ja z tego czopka to smialam sie pol nocy:)a nawet teraz jak mi sie przypomni:)do Marzenki:wypoczywaj po tych traumatycznych przezyciach:):)pozdrawiam
28 lipca 2013 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
efka66

No widzisz, czopka nie chciałaś zaaplikować, a kaskę i tak dostałaś:))) Miłego urlopku!:)

no tak.... wcale na to nie liczylam i sie tego nie spodziewalam.....teraz juz wiem ze ktos jednak docenia to co robimy....
pomimo humorow....to byla najlepsza stella na jakiej bylam dotychczas....zagladne do was jeszcze .....teraz uciekam na grila i zimne piwko .... cierpliwosci kobiety ....
28 lipca 2013 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ciekawa jestem jak wy radzicie sobie z czopkami?Wyobrazcie sobie babcie 90kg opiekunke,ktora wazy 48kg i ma 152 cm wzrostu i czopek ,okolo 2cm.......
28 lipca 2013 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
kochane opiekunki na pewno nas doceniają córka bogatej artystki plastyka na koniec pracy dała nam po jajku wielkanocnym córcia stara panna pracujaca na wysokim stanowisku w urzędzie miasta to brzmi jak kawał ale dobrze że dziadek nas docenił matka i córka nic nie wiedziała on nam podziękował i dał nam po 500 e za te 3,5 roku pracy i kazał nic nie mówic bo by mu głowę ucieły a tak były bardzo miłe bardzo dziękowały a córcia wsadziła ich do domu starców cha cha dobra córka wczale się nimi nie interesowała przychodziła 1 w miesiącu na kawę a mieszkała 2 ulice dalej no tak mówili ciężko pracuje i też musi wypoczywać brawo za wychowanie takiego potwora który wsadził ich do domu starców a tam po pół roku zmarła babka a dziadek z żalu i tęsknoty po niej 3 miesiące tak im tam było fajnie .Dziadek były polityk CDU prawnik super człowiek jak jestem w tym mieście zawsze idę na cmentarz i zakręci mi się łza w oku był dla nas bardzo dobry dla mnie i mojej kuzynki która ze mną pracowała zawsze kasa naświęta i przed wyjazdem ale w tajemnicy one nic nie mogły wiedzieć córeczka i żoneczka to na tyle drogie opiekunki pozdrawiam
28 lipca 2013 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
85marzena

Witam ....ja dostalam kase od dziadka i synek tez mi dal.... podziekowal ....milo to uslyszec...na koniec pracy :-)

Marzenka,żeby Ci nie "weszło w krew"aplikowanie tych czopków he,he,he
Ja też śmiałam się dłuuuugo:)
29 lipca 2013 05:38 / 1 osobie podoba się ten post
szara myszka

Ciekawa jestem jak wy radzicie sobie z czopkami?Wyobrazcie sobie babcie 90kg opiekunke,ktora wazy 48kg i ma 152 cm wzrostu i czopek ,okolo 2cm.......

waga u mnie i u babuni taka sama - tylko ja jestem troszeczkę wyższa ! jaki problem z tym czopkiem ????
29 lipca 2013 08:01
I tak oto od wdzięczności i serca w naszej dyskusji, bardzo płynnie przeszłyśmy do du...:):):):):)Tak mnie refleksja o poranku najszła była:):):):)Babuszka będzie mi dzis bardzo wdzięczna ,ha ha ha bo kąpanie ja czeka a nie znosi!!!!!!!!Miłego dnia opiekunkowo:)
29 lipca 2013 10:43 / 6 osobom podoba się ten post
szara myszka

Ciekawa jestem jak wy radzicie sobie z czopkami?Wyobrazcie sobie babcie 90kg opiekunke,ktora wazy 48kg i ma 152 cm wzrostu i czopek ,okolo 2cm.......

Jest tylko jedno wyjście. Musisz przejść do stanu nienawiści i wyobrazić sobie, że wbijasz babkę na pal. Czopek w tym wypadku stanowi pal. Taka scena jak wbijanie Olbrychskiego na pal. :) Nie wolno pomylić dziurek.
29 lipca 2013 11:41 / 3 osobom podoba się ten post
Trzęsię się Twoja ręka za słabo kochaniutka, krzyczałaby wtedy babcia. A czopeczek kochanienka głębiej. Tak pewnie by niejedna babcia  krzyczała.
29 lipca 2013 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
IGGA

Trzęsię się Twoja ręka za słabo kochaniutka, krzyczałaby wtedy babcia. A czopeczek kochanienka głębiej. Tak pewnie by niejedna babcia  krzyczała.

Ależ moje panie!!!!!!!!!Forum dla miłośniczek BSDM też jest w necie:):):):):):):):)  A to niegrzeczne dziewczątka:):):):)
29 lipca 2013 12:12 / 2 osobom podoba się ten post
Ależ się uśmiałam z Was,a tak niewinnie się zaczęło.....
29 lipca 2013 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
Czesc kochane.. Zawsze sie niewinnie zaczyna i zawsze konczy sie na d....To teraz za to palikowanie dziadkow zrobie sobie drinka,bo na trzezwo nie ogarniam. Pozdrawiam śmieszki.