Nasze hobby #2

23 lutego 2016 15:04 / 2 osobom podoba się ten post
Tez mam coś do odstąpienia , nawet dopłacę . Rozmiar taki bardziej XL , ale za to od kilku lat mało używany
23 lutego 2016 15:05 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tez mam coś do odstąpienia , nawet dopłacę . Rozmiar taki bardziej XL , ale za to od kilku lat mało używany :-)

Moze zamiana,imienia takie same ,to sie nawet w lozku nie pomylim  
02 marca 2016 20:28 / 4 osobom podoba się ten post
pozwole sie sobie pochwalic............ moj sweterek trafil na Stylowi.pl
http://stylowi.pl/szukaj?query=r%C4%99kodzie%C5%82a+opiekunek
02 marca 2016 20:47 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

pozwole sie sobie pochwalic............ moj sweterek trafil na Stylowi.pl
http://stylowi.pl/szukaj?query=r%C4%99kodzie%C5%82a+opiekunek

Same cudeńka są pod podanym przez Ciebie linkiem. Brawo TY
02 marca 2016 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
te piekne zajce i inne prace mozna zamowic u dziewczym .....z grupy rękodzieła opiekunek :)
03 marca 2016 07:13 / 5 osobom podoba się ten post
magdalena_k

te piekne zajce i inne prace mozna zamowic u dziewczym .....z grupy rękodzieła opiekunek :)

A co to Magdalena z k literką nam się jakimś handlami tutaj zajęła ? jak nie " cweterki " to dziczyznę z długimi uszami do sprzedaży oferuje ?Tutaj jest porządne forum opiekunek - statecznych zresztą - a nie jakieś " aleminiegro .....już " . Co to kurde jakiś dział reklamowy , czy wątek o hobby naszym ?Czy Magdalena nie wie , że większość ( a może wszystkie ? ) z nas potrafi swoimi rączkami takie rękodzieła wytwarzać , że ho , ho , ho ! I jakby tak każda chciała sprzedawać to co w jej rękach urośnie to dopiero by była Sodoma i Gomora !  
03 marca 2016 07:27 / 1 osobie podoba się ten post
ewa14

Same cudeńka są pod podanym przez Ciebie linkiem. Brawo TY:-):-)

Piekne zdolna Kobietko
03 marca 2016 12:31 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A co to Magdalena z k literką nam się jakimś handlami tutaj zajęła ? jak nie " cweterki " to dziczyznę z długimi uszami do sprzedaży oferuje ?Tutaj jest porządne forum opiekunek - statecznych zresztą - a nie jakieś " aleminiegro .....już " . Co to kurde jakiś dział reklamowy , czy wątek o hobby naszym ?Czy Magdalena nie wie , że większość ( a może wszystkie ? ) z nas potrafi swoimi rączkami takie rękodzieła wytwarzać , że ho , ho , ho ! I jakby tak każda chciała sprzedawać to co w jej rękach urośnie to dopiero by była Sodoma i Gomora ! :-):-):-)  

Magdalena z literka k informuje tych co nie umieja ze mozna u dziewczyn zamowic....... nie namawia do sprzedazy i kupna................ post czysto informacyjny byl.........................
03 marca 2016 13:27 / 8 osobom podoba się ten post
To moje robótki, chyba będe sprzedawaćalbo rozdawać
10 marca 2016 21:59 / 8 osobom podoba się ten post
11 marca 2016 06:50 / 1 osobie podoba się ten post
Michasiu, sliczne te Twoje robotki:)
11 marca 2016 07:15 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Koralików ciąg dalszy....

Michasia piekne robótki. Możesz napisać jak niżesz te koraliki ? zrob instrukcje obsługi igły  

Na obecnej szteli pani podarowała mi takie urzadzenie do robienia łąńcuszka (tak myslę) . Tylko nikt nie wie jak tego sie uzywa. Wstawię fotkę, może michasia cos poradzisz ?
11 marca 2016 07:27 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Michasia piekne robótki. Możesz napisać jak niżesz te koraliki ? zrob instrukcje obsługi igły :-) 

Na obecnej szteli pani podarowała mi takie urzadzenie do robienia łąńcuszka (tak myslę) . Tylko nikt nie wie jak tego sie uzywa. Wstawię fotkę, może michasia cos poradzisz ?

Ok. postaram się jeszcze dzisiaj wstawić.
11 marca 2016 07:36 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Ok. postaram się jeszcze dzisiaj wstawić.:-)

Michasia a to jest to ustrojstwo, zobacz . Ładny łańcuszek z tego wychodzi .
11 marca 2016 07:53 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Michasia a to jest to ustrojstwo, zobacz . Ładny łańcuszek z tego wychodzi .

Ładny, sama robiłas? Igłę mam inną ale na takie nici nawlekam.