Nasze hobby #2

05 maja 2017 12:51 / 2 osobom podoba się ten post
Tyz lubia podrozowac ale w Polsce, za granica pracuje to sse troche zwiedze. Wole na podroze odkladac pieniadze nie pozyczac z bankow i sie martwic jak to splacic i czy dozyja nastepnego dnia. Lubia piec ciasta, spacery z psem i ogladanie seriali polskich. Czytam malo ale lubia tak z jedna ksiazke w miesiacu przeczytac. Tera nosi mnie na kupno kota ale boja sie,ze pies go nie zaakceptuje. Aaaaa i muzyke disco polo tyz uwielbiam.
09 czerwca 2017 21:16
Wieczorny koncert dzierzby-gąsiorka ,niczym zawodowa maszynistka:):)Filmik z netu,ale na dyktafon sobie nagrałam:)

https://www.youtube.com/watch?v=8DQ8gULUGsc

21 lipca 2017 13:54 / 3 osobom podoba się ten post
Nie bardzo wiedziałam gdzie to wrzucić.Bardzo ciekawy blog podróżniczy i nie tylko naszej forumowej koleżanki.
http://kacikmaniaczki.pl/
25 lipca 2017 12:04 / 5 osobom podoba się ten post
Pliszka siwa- gniazdko maja na balkonie, w szafce na słoiki:)Ciekawskie są jak diabli:)Drzwi od tarasu twarte a pliszka skacze kic kic,staje na progu ,rozgląda się wskakuje do środka,znów się czujnie rozgląda i myk z powrotem na dwór.Nie ruszam się,żeby jej nie spłoszyć bo mogłaby głębiej wlecieć a złapać taką szybką ptaszynę to spory kłopot.No i dzieci w gniazdku czekają.Żałuję,że kamery nie mam.Fota jest z netu.
25 lipca 2017 12:45 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Pliszka siwa- gniazdko maja na balkonie, w szafce na słoiki:)Ciekawskie są jak diabli:)Drzwi od tarasu twarte a pliszka skacze kic kic,staje na progu ,rozgląda się wskakuje do środka,znów się czujnie rozgląda i myk z powrotem na dwór.Nie ruszam się,żeby jej nie spłoszyć bo mogłaby głębiej wlecieć a złapać taką szybką ptaszynę to spory kłopot.No i dzieci w gniazdku czekają.Żałuję,że kamery nie mam.Fota jest z netu.

Bardzo lubię pliszki. Tu gdzie pracuję podchodzą prawie pod okno. Często w Niemczech obserwowanie ptaków pozwala mi przetrwać trudne chwile. Przez okno w kuchni widzę piękny kasztanowiec i spory trawnik. Jak przyjechałam to poprosiłam o przestawienie karmnika pod to okno. Karma była tylko do kwietnia, ale i tak przylatują sikorki, wróble, zięby, pliszki i dwa inne rodzaje ptaków.
25 lipca 2017 14:27 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Pliszka siwa- gniazdko maja na balkonie, w szafce na słoiki:)Ciekawskie są jak diabli:)Drzwi od tarasu twarte a pliszka skacze kic kic,staje na progu ,rozgląda się wskakuje do środka,znów się czujnie rozgląda i myk z powrotem na dwór.Nie ruszam się,żeby jej nie spłoszyć bo mogłaby głębiej wlecieć a złapać taką szybką ptaszynę to spory kłopot.No i dzieci w gniazdku czekają.Żałuję,że kamery nie mam.Fota jest z netu.

Na jednej ze stell gdzie pracowalam buszowal taki wlasnie ptaszek. Nie wiedzialam,ze to pliszka. Bylam przekonana ,ze to ptasie ADHD sie objawia tym skikaniem,podfruwaniem i zagladaniem gdzie popadnie A to widac taka natura.
28 lipca 2017 22:10 / 9 osobom podoba się ten post
28 lipca 2017 22:15 / 8 osobom podoba się ten post
28 lipca 2017 22:20 / 9 osobom podoba się ten post
28 lipca 2017 22:20 / 9 osobom podoba się ten post
28 lipca 2017 22:29 / 11 osobom podoba się ten post
Dubluję posty, ale nie umiem umieścić wszystkiego w jednym,
28 lipca 2017 23:18 / 4 osobom podoba się ten post
aniao

Dubluję posty, ale nie umiem umieścić wszystkiego w jednym,

Tylko nie mőw ze sama to wszystko zrobiłaś. 
29 lipca 2017 06:33 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara48

Tylko nie mőw ze sama to wszystko zrobiłaś. 

Moimi "ręcami", przez miesiąc. Spać nie mogę.
29 lipca 2017 08:00 / 5 osobom podoba się ten post
aniao

Moimi "ręcami", przez miesiąc. Spać nie mogę.

Bardzo ładne, ja dawniej też coś tam szydełkowałam, ale mnie nie wciągnęło. 
29 lipca 2017 08:11 / 6 osobom podoba się ten post
aniao

Moimi "ręcami", przez miesiąc. Spać nie mogę.

Śliczne rzeczy robisz Aniu......I te kurki wielkanocne są przecudne. Ja nawet nigdy nie próbowałam nic wyszywać ani na szydełku robic....ale od jakiegoś czasu myślę aby spróbować......no przecież na naukę nigdy nie jest za późno.....