Komputerowe SOS

06 października 2013 13:49
Dlaczego piszesz tutaj jako kobieta, a w profilu opisujesz siebie jako mężczyznę?
 
Aha - przepraszam - nie doczytałam - korzystasz z konta męża. 
06 października 2013 14:09
Nic się nie stało .Sama mu to konto zakladalam w jego obecności wiec teraz pozwalam sobie od czasu do czasu skorzystać .Gdzie znajdujecie te wesole emotikony ?Rozglądam się i nie widze
26 października 2013 10:16
Mam pytanie...kupilam zewnętrzny dysk twardy i chce go podłączyć do laptopa a nie wiem jak. Mam kabelek z trzema koncówkami. Jedna pasuje do twardego dysku a dwie sa chyba USB czy te dwie mam podłączyc do kompa? Nie chce sobie zrujnowac mojego staruszka :)Jest instrukcja ale po niemiecku a to za wysokie schody dla mnie :))
26 października 2013 10:20
Asik

Mam pytanie...kupilam zewnętrzny dysk twardy i chce go podłączyć do laptopa a nie wiem jak. Mam kabelek z trzema koncówkami. Jedna pasuje do twardego dysku a dwie sa chyba USB czy te dwie mam podłączyc do kompa? Nie chce sobie zrujnowac mojego staruszka :)Jest instrukcja ale po niemiecku a to za wysokie schody dla mnie :))

tu masz link i filmik może ci pomoże?
 
http://www.youtube.com/watch?v=o5q1wlriUKI
26 października 2013 10:20
Podlacz jeden z kabli USB i komputer powinien znalezc nowe urzadzenie i sam go zainstalowac. Pozniej jak wejdzies na "moj komputer" powinnas miec widoczny ten dysk tak jak np. dysc C
26 października 2013 10:42
Medion. Kupialm w Aldiku 500 GB mam nadzieje że nagram na nim wystarczającą ilość filmów i nie bede musiała targać ze sobą płyt.
 
26 października 2013 10:43
ania37

tu masz link i filmik może ci pomoże?
 
http://www.youtube.com/watch?v=o5q1wlriUKI

Dzięki zaraz obejrze...:)
26 października 2013 10:44
Sówka

Podlacz jeden z kabli USB i komputer powinien znalezc nowe urzadzenie i sam go zainstalowac. Pozniej jak wejdzies na "moj komputer" powinnas miec widoczny ten dysk tak jak np. dysc C

No a ten drugi kabel USB ? Do zcego służy?
26 października 2013 10:52
Asik: koncowowki USB - sa dwie, bo w tej chwili na USB sa dwa warianty - USB 2 i USB3 (nowszy standart), jedna do laptopa ! Ktora - nie wiem, bo to zalezy od "nowosci" Twojego lapka, czy juz ma USB3 czy tylko USB2, metoda probowania, albo jedna, albo druga , NIE obydwie !
26 października 2013 10:54
emilia

Asik: koncowowki USB - sa dwie, bo w tej chwili na USB sa dwa warianty - USB 2 i USB3 (nowszy standart), jedna do laptopa ! Ktora - nie wiem, bo to zalezy od "nowosci" Twojego lapka, czy juz ma USB3 czy tylko USB2, metoda probowania, albo jedna, albo druga , NIE obydwie !

Dzięki Emilia właśnie o to mi chodzilo ba ja z rozpędu chciaalm dwie podłaczyć :) Ale sobie pomyślaalm że na forum mądrzejsi są ode mnie to wole zapytać :))
26 października 2013 10:54
Asik

Medion. Kupialm w Aldiku 500 GB mam nadzieje że nagram na nim wystarczającą ilość filmów i nie bede musiała targać ze sobą płyt.
 

Podaj dokladny model tego dysku zewnętrznego Medion i co dajej?
26 października 2013 10:56
ania37

Podaj dokladny model tego dysku zewnętrznego Medion i co dajej?

MD 90208 
26 października 2013 11:04
Asik,przejżałam strony internetowe i nic.
26 października 2013 11:20
Asik, podlacz napisz czy widac dysk ?
26 października 2013 11:28
emilia

Asik, podlacz napisz czy widac dysk ?

Zaczyna mi instalować.