Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

21 listopada 2015 15:22 / 3 osobom podoba się ten post
O tu to napisze !!!
Ma ktos jakis dobry przepis na bimber ?
Syn mojej pdp zakupil cukier : 10 opakowan po 2 kg.Promocja musiala byc
Szkoda by sie zmarnowalo znaczy sie ciasta bedzie piekl
21 listopada 2015 15:54 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

O tu to napisze !!!
Ma ktos jakis dobry przepis na bimber ?:dwa piwa:
Syn mojej pdp zakupil cukier : 10 opakowan po 2 kg.Promocja musiala byc:-)
Szkoda by sie zmarnowalo :lol3:znaczy sie ciasta bedzie piekl :gwizdanie:

Zanosi sie na słodkie zycie sprawdź preferencje faceta może chce Ci najprosciej jak potrafi przyszłość przedstawić
21 listopada 2015 16:17 / 2 osobom podoba się ten post
Ty nie ucz ojca dzieci robic Bitwe pod Grunwaldem to ja znam Cos orginalnego potrzebuje
21 listopada 2015 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
nieee , leze i rechocze jak wzdeta zaba hahha Polak na wszystko sposob znajdzie hahha . Andrejka , ktore prety z lozka podopiecznego mozna bezpiecznie wyjac, aby lozko sprawnie dla nas dzialalo a podopieczny byl bezpieczny???? hahhaa
21 listopada 2015 19:11 / 3 osobom podoba się ten post
leni

nieee , leze i rechocze jak wzdeta zaba hahha Polak na wszystko sposob znajdzie hahha . Andrejka , ktore prety z lozka podopiecznego mozna bezpiecznie wyjac, aby lozko sprawnie dla nas dzialalo a podopieczny byl bezpieczny???? hahhaa

a po co wyciagac ? Przez lozko mozna przepuscic to i pdp bedzie mial podgrzewane wyrko
21 listopada 2015 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

a po co wyciagac ? Przez lozko mozna przepuscic to i pdp bedzie mial podgrzewane wyrko :-)

ORIM ja Ci juz pisalam, ze masz lepsze pomylsa o Fredka Kiebskiego hahaha Ja nie zapomne jak kiedys jako mloda panienka po nocy szukalam mego ojca po wiejskich rowach, bo cos sie zbytnio spoznial do domu po wyrobie zytniej u sasiada. Znalazlam go spiacego w jednym z rowow, kana 20 l obok i rower z drugiej strony a ojciec po srodku hhhaaa to byly wolne czasy
21 listopada 2015 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
leni

ORIM ja Ci juz pisalam, ze masz lepsze pomylsa o Fredka Kiebskiego hahaha Ja nie zapomne jak kiedys jako mloda panienka po nocy szukalam mego ojca po wiejskich rowach, bo cos sie zbytnio spoznial do domu po wyrobie zytniej u sasiada. Znalazlam go spiacego w jednym z rowow, kana 20 l obok i rower z drugiej strony a ojciec po srodku hhhaaa to byly wolne czasy

ja na mazurach jechalem na motorze po lesie w nocy z 30 l kana od mleka pelna piwa.Normalka wtedy to byla
21 listopada 2015 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ja na mazurach jechalem na motorze po lesie w nocy z 30 l kana od mleka pelna piwa.Normalka wtedy to byla

no wlasnie oRIMKU, to teren Mazur, tylko 25 km od Olecka, moje dawne , rodzinne tereny:) ludzie do dzis tam sa wolni pomimo trudow zycia ,al e to sie wiaze chyba z ich specyficzna mentalnoscia
21 listopada 2015 19:21 / 3 osobom podoba się ten post
To tez dobra rada :
24 listopada 2015 15:25
Dziewczyny kochane moje poradźcie proszę, jak zlikwidować chociaż częściowo smród papierochów w pokoju
24 listopada 2015 15:42
Mycha

Dziewczyny kochane moje :-) poradźcie proszę, jak zlikwidować chociaż częściowo smród papierochów w pokoju :modlmy sie:

Jest taki kwiat ktory pochlania zapach nikotyny . Ale potrzebujesz tego teraz -  tapicerke wyprac trza z dobrym środkiem i firany bo one chłona i trzymaja ten smród jak piszesz. A najlepiej jak przestaniesz palić
24 listopada 2015 15:50 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Dziewczyny kochane moje :-) poradźcie proszę, jak zlikwidować chociaż częściowo smród papierochów w pokoju :modlmy sie:

Jak we własnym domu to nic innego jak malowanie ścian,umytych uprzednio mydłem malarskim-w ściany wchodzi najwięcej smrodu:( Wymycie mebli,pranie firna czy zasłon i wietrzenie ile się da.Jak u PDP to poprzednie zdanie:)No i zapaszki antynikotynowe różniste .Pszczele świece palone często też usuwają smrodek:)
24 listopada 2015 15:53 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Jest taki kwiat ktory pochlania zapach nikotyny . Ale potrzebujesz tego teraz -  tapicerke wyprac trza z dobrym środkiem i firany bo one chłona i trzymaja ten smród jak piszesz. A najlepiej jak przestaniesz palić :-)

Ja nie palę, to po zmienniczce zostało. Kurcze miała do dyspozycji 2 pokoje tylko dla siebie i musiała  palić w sypialni. Aż sie ciśnie na usta - pita !!! A w tym drugim, gdzie jest telewizor, kanapa, stół i krzesła nie paliła. Quwa !!!!! W sypialni jest dywan, czyli wywalić go ?? Meble nie sa tapicerowane. Tam stoi szafa, regał, łózko, krzesło. No i na podłodze dywan. Firan nie ma, gołe okno. 
24 listopada 2015 16:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja nie palę, to po zmienniczce zostało. Kurcze miała do dyspozycji 2 pokoje tylko dla siebie i musiała :palka: palić w sypialni. Aż sie ciśnie na usta - pita !!! A w tym drugim, gdzie jest telewizor, kanapa, stół i krzesła nie paliła. Quwa !!!!! W sypialni jest dywan, czyli wywalić go ?? Meble nie sa tapicerowane. Tam stoi szafa, regał, łózko, krzesło. No i na podłodze dywan. Firan nie ma, gołe okno. 

Świece zapachowe próbuj....Sama palę ale nigdy w pomieszczeniach, w swoim domu też nie!!!
24 listopada 2015 16:12 / 2 osobom podoba się ten post
Sama nie wiem co o tym myśleć. W domu zmienniczka nie paliła, wychodziła do ogródka. Nie rozumiem jak można palić w sypialni ??!!
No chyba, że zrobiła to ekstra, żeby się zmienniczka "dobrze" czuła. Nie wiem, brak kultury czy wyobraźni.

Rozsypałam w paru miejscach kawę mieloną. Potem, znaczy się jutro, zakupię odsmradzacze