Kary umowne z Agencją

03 września 2013 15:44 / 1 osobie podoba się ten post
Znam pracę w zamówieniach publicznych i znam pracę w bankach. Znam też wszystkie te ograniczenia.
Od przeszło roku poznaję różne aspekty pracy Opiekunki, dużo się po raz kolejny w życiu uczę.
Korzystam z wiedzy i doświadczeń innych Opiekunek, nieraz to dzięki nim poradziłam sobie w trudntych sytuacjach.

Ucz się, korzystaj
03 września 2013 15:44
I ciesz pracą Opiekuna :)
03 września 2013 15:47
Mój telefon jako laptop rządzi się swoimi prawami .....
Pozdrawiam i życzę dużo powodzenia !!!
03 września 2013 19:39
No, jeśli juz to znachorem a i najwyżej " weteryniarzem" :))))
 
Miłego :)
06 września 2013 22:58
A ja głupia gąska nie wzięłam ze sobą umowy a bardzo jestem ciekawa jakby to wyglądało jakbym stąd uciekła ? Ile to kosztuje ? Albo czy mogę złożyć wypowiedzenie w trakcie trwania kontraktu. Już poprosiłąm Mamę ale zanim Ona to doczyta to będzie poniedziałek
06 września 2013 23:32
Dzięki Andrea :) Firma szuka intensywnie już 5-ty dzień. Podobno nie mają nikogo z prawem jazdy a tutaj jest to warunek konieczny ...
08 września 2013 20:34
Ja postanowiłam jutro zawiadomić ich, że wysyłam wypowiedzenie. Jeśli tego nie zrobię to będą mnie tu trzymać do końca października a ja sobie zamówię od razu miejsce w szpitalu psychiatrycznym. Może to ze mną jest coś nie tak ? Inne opiekunki wytrzymywały po 6 tygodni. Ja nie umiem pracować pod taką presją. Albo mam tu za dużo na głowie albo rzeczywiście jestem strasznie zapominalska. No i firma nie powiedziała wszysztkiego. Szkoda, że nie znam się na moim nowym telefonie, bo nagrałabym jutro rozmowę z opiekunką kontraktu a tak to będę w d... jeśli chodzi o dowody.
08 września 2013 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Jak masz funkcje dyktafon ,to ustaw ja sobie na nagrywanie odebranego albo nawiązanego połączenia i powinno się nagrac.Tylko nie wiem czy to zgodne z prawem ,tak do końca.Zależy do czego potem takie nagranie zechcesz wykorzystać...
08 września 2013 21:52
judora

Ja postanowiłam jutro zawiadomić ich, że wysyłam wypowiedzenie. Jeśli tego nie zrobię to będą mnie tu trzymać do końca października a ja sobie zamówię od razu miejsce w szpitalu psychiatrycznym. Może to ze mną jest coś nie tak ? Inne opiekunki wytrzymywały po 6 tygodni. Ja nie umiem pracować pod taką presją. Albo mam tu za dużo na głowie albo rzeczywiście jestem strasznie zapominalska. No i firma nie powiedziała wszysztkiego. Szkoda, że nie znam się na moim nowym telefonie, bo nagrałabym jutro rozmowę z opiekunką kontraktu a tak to będę w d... jeśli chodzi o dowody.

Judora wyślij maila, ja zawsze się tak komunikuję, odpowiedż natychmiastowo, telefonicznie to od A do Zet człowieka odsyłają czasem.
08 września 2013 22:00
Jak wysłałam maila w sprawie podwyżki to odesłali z głównej poczty mailowej do opiekunki kontraktu. Teraz pewnie też tak będzie więc wyślę maila o tej samej treści i do opiekunki kontraktu i n główny adres. I pewnie znowu zadzwonią, że szukają i proszą o jeszcze chwilkę cierpliwości. Mam w tym szajsungu dyktafon ale nie ma opcji nagrywania połączeń. Na podwyżkę doczekałam się tylko dlatego, że mi chcieli wcisnąć ten właśnie kontrakt. A skoro taki deficyt babek z prawem jazdy to czemu wciąż zarabiam mniej niż 1000 euro? Ach... szkoda słów. Pewnie sprawa z wypowiedzeniem się pociągnie i i tak przyjdzie mi tu spędzić jeszcze conajmniej 3 tygodnie :(
08 września 2013 22:27
Dnia 02.09.2013 zgłosiłam opiekunowi kontraktu, że sytuacja zastana na miejscu kontraktu różni się od przedstawionej w ofercie wyjazdu. Podopieczna jest osobą trudną i nie przemawiają do Niej żadne argumenty. Poprosiłam o jak najszybszą zmianę miejsca lub zjazd do domu. Zastanawiam się nad jutrzejszym wysłaniem wypowiedzenia umowy ponieważ mój stan zdrowia się pogarsza.
08 września 2013 22:43
Andrejka nie mogę ze skypa korzystać bo potwór za ścianą. Podaj mi swojego a się odezwę w wiadomości
08 września 2013 22:49
albo jestem matoł albo jest tylko iwona.x
22 września 2013 21:02
Z tymi karami to takie "strachy na Lachy" bo w umowie mamy zapisany zakres  obowiazkow a w 90% umow pracy jest wiele wiecej niz przewidziano wiec niech nas karami nie strasza.Ja sie nie boje i gdybym miala jakiekolwiek problemy na stelli to nie zostaje ani dnia dluzej.
22 września 2013 21:06
Aja mam takie pytanko..... Czy firmy płacą wam rozłakowe?