Kary umowne z Agencją

01 marca 2014 21:49 / 6 osobom podoba się ten post
eureka ! Przeczytałam dokładniej zakres obowiązków i nie mam niczego o wstawaniu w nocy w tym przypadku! A tu się TOTALNIE nie śpi całą noc.. + brak swoich dwoch godzin w umowie.. Jutro rozmowa z rodziną, albo dostosują się do umowy albo wyjeżdżam.. mimo wszystko żal mi podopiecznej i zaczekam oczywiście w razie konieczności na nową opiekunkę..
Przecież po to mamy umowę żeby jej przestrzegać, prawda? :)
01 marca 2014 22:36

Wichura i Binor czy wasze pisanie, które własnie usunąłem trzyma się tematu kar umownych? Chcecie zaśmiecać kolejny ciekawy temat swoim snuciem o "super tajnych listach złych i niegodnych firm"?

01 marca 2014 22:39 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Wichura i Binor czy wasze pisanie, które własnie usunąłem trzyma się tematu kar umownych? Chcecie zaśmiecać kolejny ciekawy temat swoim snuciem o "super tajnych listach złych i niegodnych firm"?

Jak najbardziej się trzyma - warto miec listę firm, które stosują mało uczciwe, lub niekorzystne dla pracownika praktyki. 
01 marca 2014 22:42
wichurra

Jak najbardziej się trzyma - warto miec listę firm, które stosują mało uczciwe, lub niekorzystne dla pracownika praktyki. 

Zachowaj ją więc dla siebie i nie śmieć po całym forum. Twoje zdanie na temat danej firmy, to Twoje subiektywne zdanie, które często wyciągasz na podstawie pojedynczych wpisów. I skończ już proszę spamować tutaj, bo przypominam że wątek ma wyraźny temat dotyczących kar w umowach - tego się trzymajmy.

01 marca 2014 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Jak najbardziej się trzyma - warto miec listę firm, które stosują mało uczciwe, lub niekorzystne dla pracownika praktyki. 

Dokladnie. Skad bylo wiadomo,ze przeniosles, Moderatorze post Roberta do odpowiedniego watku? My jestesmy opiekunkami, niektore z nas aniolami, ale do duchow swietych jeszcze nam troche brakuje;-) Pozdrawiam
01 marca 2014 22:53 / 4 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Zachowaj ją więc dla siebie i nie śmieć po całym forum. Twoje zdanie na temat danej firmy, to Twoje subiektywne zdanie, które często wyciągasz na podstawie pojedynczych wpisów. I skończ już proszę spamować tutaj, bo przypominam że wątek ma wyraźny temat dotyczących kar w umowach - tego się trzymajmy.

Przecież ja tutaj nie wyraziłam żadnego zdania o żadnej firmie. Napisałam tylko, że sobie je wynotowałam, co jakoś bardzo od tematu nie odbiega. 
I nie wyciągam często zdania o firmach, właściwie nigdy nie napisałam nic o jakiejś firmie - nie wiem więc skąd te posądzenia. 
Co to znaczy, że mam nie śmiecić po całym forum? Czy ja ten wątek kontynuuję w innych tematach? Czy wszędzie piszę nie na temat?
Owszem - czasami mi się zdarzy od tematu odbiec, ale za obraźliwe uważam stwierdzenie, że śmiecę po całym forum. 
02 marca 2014 12:34
czarna11

Aja mam takie pytanko..... Czy firmy płacą wam rozłakowe?

A co to jest ? Odprawa? 
02 marca 2014 14:13
Athenka

A co to jest ? Odprawa? 

Witaj, jechałam własnie do Niemiec z Panią która pracuje tu jako pielęgniarka i ma tu własną działalność i owszem, dostaje rozłąkowe..
02 marca 2014 14:27
MalaAG.No dobrze. Czyli to taka odprawa?
02 marca 2014 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
Odprawę to dostajesz po zwolnieniu, trzeba oczywiście określone warunki spełniać.
02 marca 2014 15:25

Marsz do regulaminu! Moderator

02 marca 2014 15:29
Athenka

MalaAG.No dobrze. Czyli to taka odprawa?

nie, rozłąkowe dostaje co miesiąc w ramach rekompensaty za to że jest daleko od domu. Odprawa to jak ktoś wyżej napisał - po zakończeniu pracy :)
02 marca 2014 15:35
gosia35

Marsz do regulaminu! Moderator

Tak jest!!!! 
04 marca 2014 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
Athenka

A co to jest ? Odprawa? 

Odprawa to nie jest.....ale firmy zatrudniające pracowników w niemczech płacą ludziom tak zwane rozłakowe...czyli za to ze pracujesz w innym kraju zdala od rodziny i dzieci taka forma rekompensaty . moje pytanie miało na celu aby sie dowiedziec czy polskie posrednictwa płacą takie dodatki, wiem ze płacą je posrednictwa niemieckie jak i bezposrednie firmy w ktorych polacy są zatrudnieni......jesli chodzi o polskie posrednictwa to nie mam wiedzy dlatego pytam...
04 marca 2014 22:23
czarna11

Odprawa to nie jest.....ale firmy zatrudniające pracowników w niemczech płacą ludziom tak zwane rozłakowe...czyli za to ze pracujesz w innym kraju zdala od rodziny i dzieci taka forma rekompensaty . moje pytanie miało na celu aby sie dowiedziec czy polskie posrednictwa płacą takie dodatki, wiem ze płacą je posrednictwa niemieckie jak i bezposrednie firmy w ktorych polacy są zatrudnieni......jesli chodzi o polskie posrednictwa to nie mam wiedzy dlatego pytam...

moja firma takiego czegos nie płaci a słyszłam własnie o takich płatnościach i to powinno być a nie ma