Homofobia

01 listopada 2013 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ciała sie nie oszuka... czyli gdy rodzi się dziewczynka, a czuje się chłopcem leczenie powinno polegać na leczeniu dziewczynki z chłopca a nigdy odwrotnie...!!!!))))

Ale tego sie nie leczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tranwescytyzm nie jest chorobą!!!!!!To jest jedynie zaburzenia identyfikacji własnej płci.
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Transwestytyzm
01 listopada 2013 21:45
kasia63

Barbarella -toż nie obrażaj sie zaraz !!!Przeczytaj to co napisałam jeszcze raz.Nie miałam zamiaru obrażac Ciebie -raczej chodziło mi o to ,ze do końca nie zdajemy sobie sprawe czym jest homofobia.

Kasiu ja się nie obraziłam, nie, tylko tak piszę, bo jakoś to wszystko mi się przypomniało i ten krzyk tej kobiety gdzieś mam w uszach. Ja lubię sobie tak popisać z ludźmi, wszystko jest ok :)
01 listopada 2013 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
barbarella

Kasiu ja się nie obraziłam, nie, tylko tak piszę, bo jakoś to wszystko mi się przypomniało i ten krzyk tej kobiety gdzieś mam w uszach. Ja lubię sobie tak popisać z ludźmi, wszystko jest ok :)

UFF:):):):)
01 listopada 2013 21:49 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Ale tego sie nie leczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tranwescytyzm nie jest chorobą!!!!!!To jest jedynie zaburzenia identyfikacji własnej płci.
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Transwestytyzm

Dlatego w tym temacie sie nie wypowiadam,bo sie denerwuje:(
O Boszzzze,jacy my jestesmy jeszcze nie douczeni:(
 
Ludzie kochani Tranwescytyzm,Homoseksualizm   NIE JEST CHOROBA,tego sie nie da wyleczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Amen.
01 listopada 2013 21:54
Andrea.. wiem o co Ci chodziło..., ale to Twoje  "ciała sie nie oszuka"  pozwoliło mi zajać zdanie w miejscu w którym mam je wyrobione... Dla mnie jeżeli ciało całe jest ewidentnie określonej płci to narzuca kierunek leczenia ciało, a nie hormon sterujący... Czyli jeżeli na zewnątrz jest to dziewczynka to tak powinno sie leczyć....dziewczynkę z chłopca...))))
01 listopada 2013 21:58 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Andrea.. wiem o co Ci chodziło..., ale to Twoje  "ciała sie nie oszuka"  pozwoliło mi zajać zdanie w miejscu w którym mam je wyrobione... Dla mnie jeżeli ciało całe jest ewidentnie określonej płci to narzuca kierunek leczenia ciało, a nie hormon sterujący... Czyli jeżeli na zewnątrz jest to dziewczynka to tak powinno sie leczyć....dziewczynkę z chłopca...))))

Witki mi wzięły i opadły.........................................................Idę sobie, bo nawet nie wiem jak te "rewelacje" skomentować ,więc sie nie będę nawet trudzić....................
01 listopada 2013 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Ciała sie nie oszuka... czyli gdy rodzi się dziewczynka, a czuje się chłopcem leczenie powinno polegać na leczeniu dziewczynki z chłopca a nigdy odwrotnie...!!!!))))

Totez określa się kariotyp i przeprowadza badania,a operację przeprowadza sie w kierunku płci dominującej u obojnaka-tak ogólnie,bo są trzy rodzaje obojnactwa.No i kazdy przypadek traktuje się indywidualnie.Bardzo małe dziecko nie jest w stanie okreslić ,czy czuje się chlopcem,czy dziewczynką,a operacje należy względnie szybko przeprowadzić.A transwestyci wcale nie muszą być obojnakami,to tak odnośnie,czy ktoś psychicznie czuje się chłopcem,czy dziewczynką;-).
01 listopada 2013 22:09
tina 100%

Totez określa się kariotyp i przeprowadza badania,a operację przeprowadza sie w kierunku płci dominującej u obojnaka-tak ogólnie,bo są trzy rodzaje obojnactwa.No i kazdy przypadek traktuje się indywidualnie.Bardzo małe dziecko nie jest w stanie okreslić ,czy czuje się chlopcem,czy dziewczynką,a operacje należy względnie szybko przeprowadzić.A transwestyci wcale nie muszą być obojnakami,to tak odnośnie,czy ktoś psychicznie czuje się chłopcem,czy dziewczynką;-).

Mi chodzi o psychikę... W przypadku pomieszanego ciała jest  to bardziej złożone....)))))
01 listopada 2013 22:12
nowadanuta

Mi chodzi o psychikę... W przypadku pomieszanego ciała jest  to bardziej złożone....)))))

A na pewno ,nie watpię,nawet może byc dramatycznie,jak zostawi się tak na "żywioł" osobę ze zniekształconymi narządami płciowymi.
01 listopada 2013 22:13
kasia63

Witki mi wzięły i opadły.........................................................Idę sobie, bo nawet nie wiem jak te "rewelacje" skomentować ,więc sie nie będę nawet trudzić....................

Zdaje sobie sprawę,że mój pogląd nie jest popularny.....)))))
01 listopada 2013 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Mi chodzi o psychikę... W przypadku pomieszanego ciała jest  to bardziej złożone....)))))

Czyli chodzi Ci o to, że jak dziewczynka czuje się chłopcem to powinno się ją leczyć żeby znów poczuła się dziewczynką ? Bo chyba nie zakumałam. A jeśli zakumałam to to jest chyba niemożliwe.
01 listopada 2013 22:19
judora

Czyli chodzi Ci o to, że jak dziewczynka czuje się chłopcem to powinno się ją leczyć żeby znów poczuła się dziewczynką ? Bo chyba nie zakumałam. A jeśli zakumałam to to jest chyba niemożliwe.

Tak, powinno sie ja leczyć, zeby poczuła się tym czym przecież jest....)))))
01 listopada 2013 22:23 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Zdaje sobie sprawę,że mój pogląd nie jest popularny.....)))))

Nie dosyć, że nie jest popularny, to jeszcze jest oderwany od rzeczywistości. Jak na razie nie da się mózgu z tego "wyleczyć". 
01 listopada 2013 22:32 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

Nawiazujac poniekad do wczorajszej dyskusji o dobrych przyjazniach z Panami odmiennej orietacji zakladam temat i zachecam do rozmowy. Wlasnie przeczytalam na TVN24 artykul ze Niemcy wprowadzili przepis pozwalajacy rodzicom nie okreslac plci dziecka, moga po prostu zaznaczyc w rubryce plec "nieznana"
tutaj ten artykul http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/plec-dziecka-nieznana-to-krok-w-kierunku-modernizacji,368075.html
Po komentarzach pod tym artykulem widac ,ze ludzie reaguja na to agresywnie dlatego mysle ,ze warto o tym porozmawiac. Taka odskocznia od DPD, Zydow i Cyganow ; )

...trzecia plec,w niemczech to juz fakt
01 listopada 2013 22:40
wichurra

Nie dosyć, że nie jest popularny, to jeszcze jest oderwany od rzeczywistości. Jak na razie nie da się mózgu z tego "wyleczyć". 

Dlatego mamy trzecią płeć i płeć pomieszaną....)))))