Homofobia

01 listopada 2013 23:06 / 3 osobom podoba się ten post
ogladalam film i to nie tak dawno lecial bardzo pozno troche sie zdziwilam wydawalo mi sie ze powinien byc puszczony w dzien ale teraz do mie dotarlo dlaczego wywolal by burze ...rzecz sie dziala w holandii w jakims renomowanym uniwersytecie gdzie wlasnie badaja takie przypadki (podwojna plec )to o czym tu piszecie juz jest tam, tylko maja problem bo coraz wiecej dzieci sie takich rodzi ale powiem szczerze bylam zdziwiona tam to normalnosc .Dziecko pokazywali ktore zaczynalo nauke i w klasie wszyscy sa poinformowani ze dziecko nie jest jeszcze pewne kim chce byc ,dla wszystkich to normalnosc ,oczywiscie w papierach plec nie pewna .Nagrywajacy program raczej sie skupil jak rodzice pomagaja wybrac dziecku czy to przez zakupy (np;kupic pilke czy lalke ).Lekarze wypowiadali sie ze dlatego tak sie postepuje bo duzo jest blednych decyzji w wczesniejszym zyciu czlowieka i kiedy wchodzi taka osoba w wiek dojrzewania wtedy dopiero cos mozna dzialac i to bylo oparte na wielu przykladach .....ale chce wam napisac ze szkoda ze wczesniej tego jakos nie mozna bylo wykryc .Z moim synem koleguje sie taka osoba i wtedy wiem kiedy jest kim bo niestety zle byla leczona od urodzenia i po prostu leczenie nie zadzialalo wiec jest ta trzecia plcia jak do nas zaglada i rozmawia z synem to wiem ze chlopak ale kiedy spotykaja sie na dworzu o11-12 wieczorem wiem ze to dziewczyna,.....szkoda bardzo wartosciowy czlowiek bardzo pomocna pelno slonca w sercu ale najczesciej siedzi w domu bo wstydzi sie wychodzic zmiany w wygladzie sa widoczne..
01 listopada 2013 23:14 / 4 osobom podoba się ten post
A ja powiem.....Teraz sie gromy posypia na moja glowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo duzy wplyw na spoleczenstwo ma RELIGIA!

Szczepione od dziecka-"To zle,To szatan,ale mozna wyleczyc".Typowa zasciankwosc.A moze IGNORANCJA?

Nie chce urazic wierzacych ortodoksow.Teraz jestem OBIEKTYWNA,bo tak powinno sie chyba podchodzic do zagadnienia?
01 listopada 2013 23:17 / 3 osobom podoba się ten post
To jest cale nasze koltunstwo. W domu sie "nie mowi", bo to temat beee, jakies takie zboki to przeciez, w szkole - nauczyciele tez omijaja temat szerokim lukiem, bo co Kosciol na to. I tak sie gotuje pieklo dla tych "innych". Moja mlodsza tez z tych innych (nie plciowo, wygladem), przez podstawowke przeszla ciezko, chociaz musze powiedziec, ze dyrektor szkoly staral sie bardzo i trzymal reke na pulsie, zeby nikt jej krzywdy nie zrobil czynnie, na slowa - nie ma obrony, a one czasami bardziej rania.
01 listopada 2013 23:20 / 5 osobom podoba się ten post
hogata76

A ja powiem.....Teraz sie gromy posypia na moja glowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo duzy wplyw na spoleczenstwo ma RELIGIA!

Szczepione od dziecka-"To zle,To szatan,ale mozna wyleczyc".Typowa zasciankwosc.A moze IGNORANCJA?

Nie chce urazic wierzacych ortodoksow.Teraz jestem OBIEKTYWNA,bo tak powinno sie chyba podchodzic do zagadnienia?

Jesli na Twoja glowe gromy sie posypia, to bede Cie bronic do upadlego - religia i jej kaplani, ktorzy w swoich szeregach wiele innosci posiadaja. 
01 listopada 2013 23:21
emilia

Jesli na Twoja glowe gromy sie posypia, to bede Cie bronic do upadlego - religia i jej kaplani, ktorzy w swoich szeregach wiele innosci posiadaja. 

Nic ujac,nic dodac.Dziekuje za zrozumienie.O to mi chodzilo:)
01 listopada 2013 23:33 / 3 osobom podoba się ten post
I to jest dla mnie powodem (ta obluda), ze zyje sobie z daleka od religii, kosciolow, kaplanow i tego calego blichtru. Nienawidze obludy, pod zadna postacia, kupilam sobie latem koszulke, ja, stara baba z napisem w wolnym przekladzie "urodzilam sie, zeby byc wolna" i druga z tekstem "uwolnij umysl" i baaardzo je lubie, ale, zeby bylo smieszniej - mam tez koszulke z taka sentencja: 
"zycie jest jak jazda na rowerze, zachowaj balans".
Ksztaltowanie - to juz o swoich corkach pisalam, obydwie sa wolne, obydwie nie sa przynalezne, kazda z nich probowala poznac religie w szkole i obydwie zrezygnowaly. Wiedza, ze jesli ktoras z nich nagle poczulaby "powolanie", to mialaby moje poparcie pod warunkiem, ze umialaby mnie o tym przekonac. Ale na to sie, na szczescie, nie zanosi.
01 listopada 2013 23:34 / 1 osobie podoba się ten post
Co do haseł na koszulkach, to ja bym sobie zrobiła z takim: Jak szaleć, to bez kasku:)
01 listopada 2013 23:37
hogata76

A ja powiem.....Teraz sie gromy posypia na moja glowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo duzy wplyw na spoleczenstwo ma RELIGIA!

Szczepione od dziecka-"To zle,To szatan,ale mozna wyleczyc".Typowa zasciankwosc.A moze IGNORANCJA?

Nie chce urazic wierzacych ortodoksow.Teraz jestem OBIEKTYWNA,bo tak powinno sie chyba podchodzic do zagadnienia?

Nie posypia sie gromy kochana :) ale nie RELIGIA ale to o czym mowisz to sposób jej zaszczepiania. I nie dziwmy sie że taka jest reakcja a nie inna. Religia to nie zasciankowośc. jestem jak to nazywasz ..ortodoksem...kiedys podjełam ten temat i posypały sie gromy :) Szatana nie mozna wyleczyć :) to fakt... ale reszte? I owszem :) A dlaczego nie? A własnie ze naleze do tych uleczonych :) Nie :) nie z problemu który jest tu poruszany...co innego mnie trafiło...ale żyje, jestem, ciesze sie ze poznaję nowych ludzi, że moge podzielic sie swoimi doswiadczeniami...ze darowano mi czas :) Ot i ...chyba to wszystko :) 
01 listopada 2013 23:39
Zgadzam sie z toba Andrea...to obłuda    ale kościol to my wierzący a on kieruje sie tylko wg jednego prawa. tego najwazniejszego i bynajmniej nie o hierarhie koscioła mi chodzi :)
01 listopada 2013 23:41 / 1 osobie podoba się ten post
Bedzie remis :) ?
01 listopada 2013 23:42 / 3 osobom podoba się ten post
Wkraczamy na niebezpieczny temat ...
Asik, tylko tyle napisze: religie stworzyli ludzie, kult stworzyli kaplani i na koniec - nie wszystko mozna wyleczyc. Oczywiscie - to moje osobiste zdanie, zeby nie bylo !
01 listopada 2013 23:43 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Nie posypia sie gromy kochana :) ale nie RELIGIA ale to o czym mowisz to sposób jej zaszczepiania. I nie dziwmy sie że taka jest reakcja a nie inna. Religia to nie zasciankowośc. jestem jak to nazywasz ..ortodoksem...kiedys podjełam ten temat i posypały sie gromy :) Szatana nie mozna wyleczyć :) to fakt... ale reszte? I owszem :) A dlaczego nie? A własnie ze naleze do tych uleczonych :) Nie :) nie z problemu który jest tu poruszany...co innego mnie trafiło...ale żyje, jestem, ciesze sie ze poznaję nowych ludzi, że moge podzielic sie swoimi doswiadczeniami...ze darowano mi czas :) Ot i ...chyba to wszystko :) 

Zabciu moja droga:)Wiedzialam ze zareagujesz na moj post:)Ale ja nie o tym.
 
To o czym mowa w tym temacie niestety nie jest do wyleczenia.Ja tylko chcialam powiedziec,ze wiele osob niestety w to wierzy,a to jest totalna bzdura.Co mozna wyleczyc,to i owszem i duchowo tez,ale nie orientacje czy zaburzenie sksualne.No prosze Cie Asik,wiesz o co mo chodzi?Jesli nie,to bardzo mi przykro,widocznie nie umiem inaczej tego zargumentowac.Moze jestem za prosta,ale napewno OBIEKTYWNA.
 
 
 
01 listopada 2013 23:44 / 3 osobom podoba się ten post
Trzecia "plcia"??? Czyli rozsadna wariatuncia ???
01 listopada 2013 23:45
emilia

Wkraczamy na niebezpieczny temat ...
Asik, tylko tyle napisze: religie stworzyli ludzie, kult stworzyli kaplani i na koniec - nie wszystko mozna wyleczyc. Oczywiscie - to moje osobiste zdanie, zeby nie bylo !

Kazdy Emilia ma swoje zdanie, swoje doswiadczenia...ja po swoich doswiadczeniach swojego zdania nie zmienie ale...i przekonywac nikogo nie bede. jestem :) I baaardzo sie ztego powodu ciesze :)
01 listopada 2013 23:56 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Zabciu moja droga:)Wiedzialam ze zareagujesz na moj post:)Ale ja nie o tym.
 
To o czym mowa w tym temacie niestety nie jest do wyleczenia.Ja tylko chcialam powiedziec,ze wiele osob niestety w to wierzy,a to jest totalna bzdura.Co mozna wyleczyc,to i owszem i duchowo tez,ale nie orientacje czy zaburzenie sksualne.No prosze Cie Asik,wiesz o co mo chodzi?Jesli nie,to bardzo mi przykro,widocznie nie umiem inaczej tego zargumentowac.Moze jestem za prosta,ale napewno OBIEKTYWNA.
 
 
 

Hogatko moja...:) Wiem o co ci chodzi i ja mówie "wszystko"...i dobrze ze jestes obiektywna :) Ja po prostu w to wierze :) I mam nadzieje...tylko tyle chcialam powiedziec...dzieki temu jestem...no juz nie wiem jak mam to powiedziec :))