Dziwne maile w sprawie umowy

03 listopada 2013 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
Pisałam juz parę dni temu-też dostałam meila-ode mnie Anna K. chciała umowe z Aterimy......
03 listopada 2013 16:07
kasia63

Pisałam juz parę dni temu-też dostałam meila-ode mnie Anna K. chciała umowe z Aterimy......

Ooo, a ta właśnie pani mi nadała od "Służbistek" kiedy jej odmówiłam:)))
03 listopada 2013 16:13 / 2 osobom podoba się ten post
Karolina&

Do mnie tez ta osoba wyslala ale pwoiedziala,ze jje sie pomylilo zamiast do kogos do biura to ososb prywatnach,bo ona na stale w Niemczech mieszka i na tym forum nie bardzo sie orientuje.Wiec wg mnie potrakrujmy to jako pomyke i nie robmy wokol tego balaganu.

Muszę wtrącić jeszcze moje skromne zdanie. Jak można pomylić osobę z biura i firmowym adresem meil z osobą prywatną wyciągając adres meilowy z jego profilu? Ja to jestem beztalencie w obsłudze komp ale tego bym nie pomyliła. Do tego właśnie Karolinko otrzymałam meila z przeprosinami właśnie z treścią tego co wyżej z twoim wpisem zacytowałam. Jakiś dziwny zbieg okoliczności co?
03 listopada 2013 16:40
anetta

Muszę wtrącić jeszcze moje skromne zdanie. Jak można pomylić osobę z biura i firmowym adresem meil z osobą prywatną wyciągając adres meilowy z jego profilu? Ja to jestem beztalencie w obsłudze komp ale tego bym nie pomyliła. Do tego właśnie Karolinko otrzymałam meila z przeprosinami właśnie z treścią tego co wyżej z twoim wpisem zacytowałam. Jakiś dziwny zbieg okoliczności co?

ja to napisalam co sama od tej pani otrzymalam.Spokojnego dnia
Slyszalam,ze inna pani to oferowala az 70 zl za przeslanie umowy to juz jest przesada do czego ludzie potrafia byc zdolni.
03 listopada 2013 16:46
anetta

Muszę wtrącić jeszcze moje skromne zdanie. Jak można pomylić osobę z biura i firmowym adresem meil z osobą prywatną wyciągając adres meilowy z jego profilu? Ja to jestem beztalencie w obsłudze komp ale tego bym nie pomyliła. Do tego właśnie Karolinko otrzymałam meila z przeprosinami właśnie z treścią tego co wyżej z twoim wpisem zacytowałam. Jakiś dziwny zbieg okoliczności co?

dobre , dobre .
03 listopada 2013 16:48
To biada takim firmom bo opiekunki to nie przedszkolanki.
03 listopada 2013 16:49
Karolina&

ja to napisalam co sama od tej pani otrzymalam.Spokojnego dnia
Slyszalam,ze inna pani to oferowala az 70 zl za przeslanie umowy to juz jest przesada do czego ludzie potrafia byc zdolni.

Skoro nie tylko ja otrzymałam takie podejrzane meile to jest coś nie tak. A tobie jakoś mało wierzę.
Z resztą logiczne że przy staraniu się o pracę nawet przez pomyłkę nikt nie wyśle do firmy wiadomości w jednym zdaniu, pisząc "Ty" przyślij mi wzór umowy.
 
03 listopada 2013 16:53
kasia63

Pisałam juz parę dni temu-też dostałam meila-ode mnie Anna K. chciała umowe z Aterimy......

Do mnie też właśnie pisała Anna K.
03 listopada 2013 16:56
anetta

Muszę wtrącić jeszcze moje skromne zdanie. Jak można pomylić osobę z biura i firmowym adresem meil z osobą prywatną wyciągając adres meilowy z jego profilu? Ja to jestem beztalencie w obsłudze komp ale tego bym nie pomyliła. Do tego właśnie Karolinko otrzymałam meila z przeprosinami właśnie z treścią tego co wyżej z twoim wpisem zacytowałam. Jakiś dziwny zbieg okoliczności co?

Dzisiaj dostałas tego meila?
03 listopada 2013 16:59
ale ja nie CIEBIE pytałam , tylko Anette.:)) 
03 listopada 2013 17:00
aniananowo

Dzisiaj dostałas tego meila?

pytasz o meila z przeprosinami? tak dzisiaj po poruszeniu tego tematu ok 15. meila z pytaniem o umowę miałam w piątek
03 listopada 2013 17:02
no to wszystko jest dziwne.Dzisiaj niedziela , zadna firma nie pracuje a juz na pewno nie zajmuje się wysyłaniem meili.No chyba że jestem w błędzie :))
03 listopada 2013 17:03 / 1 osobie podoba się ten post
nie dziwię się haahhhaha:)))
03 listopada 2013 17:04
ja też , nie sypiam od dwóch miesięcy, gdyż jestem w pracy :))
03 listopada 2013 17:06
Przestan już.....