Dziwne maile w sprawie umowy

03 listopada 2013 15:10
Nie ma sensu teraz,ze komus sie pomylilo robic balaganu po prostu zapomnijmy o tym.Alez u mnie pada starszny deszcz.
03 listopada 2013 15:11
Karolina&

Po prostu ie wysylajmy tej umowy,bo tej panis ie pomylilo,myslala,ze my jestesmy pracownicami biura pewnych firm anie opiekunkami,potraktujmy to jako pomylke.Mi to wytlumaczyla wlasnie przez emaila.Spokojnej niedzieli.

Aha.... Ja jak najbardziej jestem najzwyklejszą w świecie opiekunką   ...))))
03 listopada 2013 15:11
Karolina&

Po prostu ie wysylajmy tej umowy,bo tej panis ie pomylilo,myslala,ze my jestesmy pracownicami biura pewnych firm anie opiekunkami,potraktujmy to jako pomylke.Mi to wytlumaczyla wlasnie przez emaila.Spokojnej niedzieli.

A moze to Ty rozsyłasz meile do dziewczyn i siejesz zament ??
Spamujesz , ściemniasz , i Bóg jeden wie co jeszcze !!!!
Dość tego !!!
O braku kultury nie wspomnę :/ 
Karolino& spółko Z .O. O 
03 listopada 2013 15:11
Karolina&

Nie ma sensu teraz,ze komus sie pomylilo robic balaganu po prostu zapomnijmy o tym.Alez u mnie pada starszny deszcz.

Przeciez jestesmy dorosli anie dziecmi.Po prostu nie wysylajmy tej umowy i tyle,sa wazniejsze sprawy na glowie tak mis ie wydaje.
03 listopada 2013 15:12
A Ty Karolino& jak długo pracujesz jako opiekunka? I czemu tak bronisz takich sytuacji? Trochę podejrzane:))
03 listopada 2013 15:12
nowadanuta

Aha.... Ja jak najbardziej jestem najzwyklejszą w świecie opiekunką   ...))))

No wlasnie,ja tak samo.Pani weszla na ten portal i mylila nas z pracownicami.Sie nie dziwie jelsi na stale mieszka w Niemczech.
03 listopada 2013 15:13
margaretka82

A moze to Ty rozsyłasz meile do dziewczyn i siejesz zament ??
Spamujesz , ściemniasz , i Bóg jeden wie co jeszcze !!!!
Dość tego !!!
O braku kultury nie wspomnę :/ 
Karolino& spółko Z .O. O 

Nie wiem o czym mowisz.Spokojnenj niedzieli,pozdrawiam cieplo
03 listopada 2013 15:14
Karolina&

No wlasnie,ja tak samo.Pani weszla na ten portal i mylila nas z pracownicami.Sie nie dziwie jelsi na stale mieszka w Niemczech.

Dla mnie jest w tej chwili wszystko ok....))))
03 listopada 2013 15:14 / 1 osobie podoba się ten post
aniananowo

A Ty Karolino& jak długo pracujesz jako opiekunka? I czemu tak bronisz takich sytuacji? Trochę podejrzane:))

Dokładnie.
03 listopada 2013 15:14
A ja się dziwię , bo ten portal nie jest trudny w obsłudze , bez przesady.Nie broń tak , bo to zaczyna byc naprawe podejrzane.
03 listopada 2013 15:14
aniananowo

A Ty Karolino& jak długo pracujesz jako opiekunka? I czemu tak bronisz takich sytuacji? Trochę podejrzane:))

Ja nie bronie.Wg jesli jestesmy dorosli to po prostu sie nie wysyla i tyle i nie wiem czy tj nie jasne.
03 listopada 2013 15:17
nowadanuta

Dla mnie jest w tej chwili wszystko ok....))))

Dokladnie wszystko jest ok.
03 listopada 2013 15:17
A jakbysmy tak poblokowały swoje profile, ciekawe jakby wtedy agencje zawalały nas propzycjami pracy.hahah:))
03 listopada 2013 15:17
Dostalam tez e-meil ale od kogos innego z prosba o wyslanie kopii umowy ,bylo to w lato .E-meil byl od -rapido,czy cos podobnego.
03 listopada 2013 15:17 / 4 osobom podoba się ten post
Karolina&

Nie wiem o czym mowisz.Spokojnenj niedzieli,pozdrawiam cieplo

Wiesz i radzę abyś nie rozsyłała meili. 
Daj sobie spokoj i idź na spacer , bo od  dlugiego siedzenia przed kompem tez można się zawiesić i czasami już sie nie podnieśc - tak jak Windows :D