Na listopadowy wieczór

16 listopada 2013 13:43
kacha25

HAHAH uwielbiam WAS wszystkich tutaj ,ze macie takie wspaniałe szalone pomysły ze mozna lac ze smiechu,czytam to co piszecie i sie smieje do łez)) potraficie rozbawic ZA TO WAS UWIELBIAM:***
ORIM TY CZORCIE)))

a'propos moje dziecko ha ha jeszcze nie wiesz co to CZORT hihi.Kacha jak wszystko wypali z tym spotkaniem to wszyscy pochachamy sie do upadlego
16 listopada 2013 13:46 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

HAHAH uwielbiam WAS wszystkich tutaj ,ze macie takie wspaniałe szalone pomysły ze mozna lac ze smiechu,czytam to co piszecie i sie smieje do łez)) potraficie rozbawic ZA TO WAS UWIELBIAM:***
ORIM TY CZORCIE)))

Kasia Ty uważaj na tego Czorta , On chyba ma coś ze Stolarza :D :D :D :D :D :D
16 listopada 2013 13:47
ORIM

wersja na stole wiec z glowy ha ha i tak pozostaje jeszcze wiele mozliwosci

nie mam siły Cię czytac , tak sie usmiałam :)))))))))))
 
16 listopada 2013 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
margaretka82

Kasia Ty uważaj na tego Czorta , On chyba ma coś ze Stolarza :D :D :D :D :D :D

NO NO UWAŻAM CZUJE TO PO KOŚCIACH:))) CHCIALBY CO NIECO WYRZEŹBIC HAHAHA
16 listopada 2013 13:49
ORIM

a'propos moje dziecko ha ha jeszcze nie wiesz co to CZORT hihi.Kacha jak wszystko wypali z tym spotkaniem to wszyscy pochachamy sie do upadlego

ŻE co,ze ja dziecko:) no nie my wszyscy dziećmi jestesmy od urodzenia ,az do smierci:)))
16 listopada 2013 13:51
margaretka82

nie mam siły Cię czytac , tak sie usmiałam :)))))))))))
 

to tylko przedsmak tego co moze byc w real na spotkaniu.Kombinuj wiec aby byc.Im nas bedzie wiecej tym wiecej mozliwosci.
" Im nas bedzie wiecej tym wiecej mozliwosci" - to niech sobie kazdy interpretuje po swojemu ha ha  
16 listopada 2013 13:54
ORIM

to tylko przedsmak tego co moze byc w real na spotkaniu.Kombinuj wiec aby byc.Im nas bedzie wiecej tym wiecej mozliwosci.
" Im nas bedzie wiecej tym wiecej mozliwosci" - to niech sobie kazdy interpretuje po swojemu ha ha  

ja nie będe na zlocie 
raz - ze jestem w pracy 
dwa- mam remont w Pl zaplanowany i dużo spraw do zalatwienia. 
 
16 listopada 2013 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

ŻE co,ze ja dziecko:) no nie my wszyscy dziećmi jestesmy od urodzenia ,az do smierci:)))

"a'propos moje dziecko " - to cytat z "Sexmisja"  uwielbiam ten film.Tylko ze Sztur mowi :" "a'propos moje dziecko ,poznasz jeszcze wiele przyjemnosci" 
16 listopada 2013 13:56
margaretka82

ja nie będe na zlocie 
raz - ze jestem w pracy 
dwa- mam remont w Pl zaplanowany i dużo spraw do zalatwienia. 
 

praca cie tlumaczy - rozumiem Remont nie - ty kafelek nie bedziesz kladla
16 listopada 2013 13:57
margaretka82

Kasia Ty uważaj na tego Czorta , On chyba ma coś ze Stolarza :D :D :D :D :D :D

schlebiasz mi ha ha
16 listopada 2013 14:00
ORIM

praca cie tlumaczy - rozumiem Remont nie - ty kafelek nie bedziesz kladla

kafelek nie ale Putz tak :) 
16 listopada 2013 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

NO NO UWAŻAM CZUJE TO PO KOŚCIACH:))) CHCIALBY CO NIECO WYRZEŹBIC HAHAHA

i kołki powbijac :D 
 
16 listopada 2013 14:03
ORIM

"a'propos moje dziecko " - to cytat z "Sexmisja"  uwielbiam ten film.Tylko ze Sztur mowi :" "a'propos moje dziecko ,poznasz jeszcze wiele przyjemnosci" 

haha:))
16 listopada 2013 14:05 / 1 osobie podoba się ten post
margaretka82

kafelek nie ale Putz tak :) 

to moze u mnie tez machniesz na docieleniu,bo ja znow sobie odpuszcze - jade na spotkanie
16 listopada 2013 14:07 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

to moze u mnie tez machniesz na docieleniu,bo ja znow sobie odpuszcze - jade na spotkanie

no to moze ona hurtem u wszystkich juz połozy kafelki żeby tak ładnie równiutko było:)) do tańczenia:)któras tu chciala tańczyć:PPP