Niezapomniana Noc Sylwestrowa - nasze historie

26 grudnia 2013 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
Odkopuję temat:
Mój najszczęśliwszy Sylwester był w zeszłym roku.
W ten dzień wzięłam ślub z moim obecnym ANIOŁEM. Był to pierwszy sylwester w nowym (ale starym wiekowo) domu. Teraz, w pierwszą rocznicę ja muszę pracować, ale już zaplanowałam "rocznicę" 10 dni później. Zrobimy sobie powtórkę ze Świąt, Sylwestra i Rocznicy w jednym.
26 grudnia 2013 09:55
Malgi

Odkopuję temat:
Mój najszczęśliwszy Sylwester był w zeszłym roku.
W ten dzień wzięłam ślub z moim obecnym ANIOŁEM. Był to pierwszy sylwester w nowym (ale starym wiekowo) domu. Teraz, w pierwszą rocznicę ja muszę pracować, ale już zaplanowałam "rocznicę" 10 dni później. Zrobimy sobie powtórkę ze Świąt, Sylwestra i Rocznicy w jednym. :-)

oj szczesliwa kobieta ciesze sie ze sa takowe..znalazlas swojego aniola..zawsze uwazalam ze kazdy z nas ma przeznaczona taka jedna wyjatkowa milosc  moze nieraz trzeba czasu zeby ja spotkac ale ona jest,..i to niezaleznie od tego ile ma sie lat...czerp z tej milosci calymi garsciami .niech ta milosc trwa i trwa...
26 grudnia 2013 09:57 / 2 osobom podoba się ten post
ania52

oj szczesliwa kobieta ciesze sie ze sa takowe..znalazlas swojego aniola..zawsze uwazalam ze kazdy z nas ma przeznaczona taka jedna wyjatkowa milosc  moze nieraz trzeba czasu zeby ja spotkac ale ona jest,..i to niezaleznie od tego ile ma sie lat...czerp z tej milosci calymi garsciami .niech ta milosc trwa i trwa...

Ja też uważam, że każdy ma swojego Anioła - trzeba go tylko poszukać...
Ja swojego znalazłam "na grzybach" )))
26 grudnia 2013 10:04
Malgi

Ja też uważam, że każdy ma swojego Anioła - trzeba go tylko poszukać...
Ja swojego znalazłam "na grzybach" :-))))

jja tez mialam aniola swego no ale odfrunal..uruchomilam sie w poskarzyjkach..
31 grudnia 2014 15:18 / 2 osobom podoba się ten post
Wyciągnęłam ten topik i chciałam wszystkim opiekunkom i opiekunom złożyć wszystkiego co tylko wam się zamarzy.
Zdrowia i kasy .I wszystkiego naj naj. Idę na bal więc do napisania .Pa.
31 grudnia 2014 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
Wpadłam tylko na chwilkę,żeby złożyć Wam życzenia noworoczne.
Bawcie sie dobrze, nie pijcie za dużo.
Ja Sylwestra spędzam w piwnicy, w twarzowym dresie.
Wam życzę nieco bardziej rozrywkowego.:)
 
31 grudnia 2014 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Wpadłam tylko na chwilkę,żeby złożyć Wam życzenia noworoczne.
Bawcie sie dobrze, nie pijcie za dużo.
Ja Sylwestra spędzam w piwnicy, w twarzowym dresie.
Wam życzę nieco bardziej rozrywkowego.:)
 

Naj naj naj.......
U mnie w piwnicy jest " troszke " wina wiec moze i u ciebie beda jakies atrakcje.To noc cudów 
31 grudnia 2014 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Naj naj naj.......
U mnie w piwnicy jest " troszke " wina wiec moze i u ciebie beda jakies atrakcje.To noc cudów 

Masz rację, Orim. :)
Faktycznie, cudem będzie, jak wyniosę wszystkie klamoty i urządzenia AGD z szafek kuchennych do piwnicy, bo fachowiec już jutro chce wynieść meble kuchenne pod remont, który omsknął mi się z jesieni na początek stycznia. A jeszcze chciałabym oskrobać starą lamperię olejną, która, jak mi pomalowali 25 lat temu, tak do tej pory jest na ścianie w kuchni.
Do Siego Roku. :D
31 grudnia 2014 19:58
Lawenda

Masz rację, Orim. :)
Faktycznie, cudem będzie, jak wyniosę wszystkie klamoty i urządzenia AGD z szafek kuchennych do piwnicy, bo fachowiec już jutro chce wynieść meble kuchenne pod remont, który omsknął mi się z jesieni na początek stycznia. A jeszcze chciałabym oskrobać starą lamperię olejną, która, jak mi pomalowali 25 lat temu, tak do tej pory jest na ścianie w kuchni.
Do Siego Roku. :D

Zajrzyj do barku ha ha ha Tam znajdziesz "motywatory" do pracy hihi
31 grudnia 2014 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
Życzę Wam wszystkim szczęścia w nowym roku aby wszystkie dni były szczesliwe, szczególnie na wygnaniu by leciały szybko i bezproblemowo :) Buzki serdeczne i do napisania za rok... :) Bawcie się wszyscy dobrze, szampanskiej zabawy!!!!
31 grudnia 2014 20:56
Malgi

Ja też uważam, że każdy ma swojego Anioła - trzeba go tylko poszukać...
Ja swojego znalazłam "na grzybach" :-))))

No to miałaś farta. Ja szukam i szukam i nic... Ale może w tym roku????
31 grudnia 2014 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
Bożenka

No to miałaś farta. Ja szukam i szukam i nic... Ale może w tym roku????

Bo na grzyby nie chodzisz ha ha ha
31 grudnia 2014 21:02
ORIM

Bo na grzyby nie chodzisz ha ha ha

Chodziłam a jakże ..... w Bayernie ale grzybiarzy płci męskiej nie było...ech...
31 grudnia 2014 21:04
Bożenka

Chodziłam a jakże ..... w Bayernie ale grzybiarzy płci męskiej nie było...ech...

i co w ziemie patrzylas ??? ha ha ha Oj ty po lesie sie rozgladaj
31 grudnia 2014 21:08
ORIM

i co w ziemie patrzylas ??? ha ha ha Oj ty po lesie sie rozgladaj

Chyba musze sobie okulary sprawić.. trójwymiarowe.. hahah