Podopieczny czy podopieczna - co lepsze?

14 grudnia 2013 17:38 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wiem dlaczego tak jest, lecz z mojego doświadczenia pracy z obydwiema płciami i moich koleżanek wynika, że faceci są z reguły lepsi do opieki, bo nie czepiają się tak jak kobiety. Niemieckie baby mają silne poczucie, że muszą kontrolować innych, bo bez nich świat się zawali i częściej dają nam w kość niż panowie.

A z patrzeniem na intymne części męskiego ciała szybko mozna się pogodzić, nie jest to tak krępujące jak się niektórym wydaje. Będziesz mieć za to pracując z mężczyzną o wiele większą szansę na spokojną atmosferę, a to jest kluczowe!
14 grudnia 2013 17:49
Ja miałam jednego Pana i 1 Panią i 3 małóżeństwa i naprwdę trudno mi się wypowiedzieć,bo ja nie widziałam dużej różnicy,może trafiłam na miłych ludzi,albo wszyscy mnie lubili,hi,hi.
14 grudnia 2013 17:49 / 1 osobie podoba się ten post
romana

Nie wiem dlaczego tak jest, lecz z mojego doświadczenia pracy z obydwiema płciami i moich koleżanek wynika, że faceci są z reguły lepsi do opieki, bo nie czepiają się tak jak kobiety. Niemieckie baby mają silne poczucie, że muszą kontrolować innych, bo bez nich świat się zawali i częściej dają nam w kość niż panowie.

A z patrzeniem na intymne części męskiego ciała szybko mozna się pogodzić, nie jest to tak krępujące jak się niektórym wydaje. Będziesz mieć za to pracując z mężczyzną o wiele większą szansę na spokojną atmosferę, a to jest kluczowe!

rozbawilas mnie troszke hihi z tym patrzeniem na intymne czesci meskiego ciala ha ha Byl czas przywyknac wczesniej i nie trzeba z tym czekac na PDP ha ha.Masz absoluyna racje SPOKOJ to podstawa
14 grudnia 2013 17:51
A co do imtymnych części ciała u Panów,pojechałam pierwszy raz do Pana na wózku którego trzeba myć,też zastanawiałam się jak to będzie,podeszłam do tego naturalnie jak do pracy,on bardziej się wstydził niż ja
14 grudnia 2013 18:02 / 4 osobom podoba się ten post
PDP mężczyzna jest o tyle lepszy ,ze jak ma czysto,sucho,nakarmionu i koszula wyprasowana i jeszcze na spacerek z nim sie pójdzie to szczęśliwy az nadto:):):)Tak jak Orim napisal,w garach nie miesza ,zjada ze smakiem ,nie gada na okrągło,z pilotrem od TV spędza prawie cały dzień - miałam dwóch,obu na chodzie,w kapieli pomagałam jednemu-nie widziałam,żeby był skrepowany jakos szczególnie,drugi za to uprzedzał,ze sie idzie ąpac i nie moglam sie nawet zbliżyć do łazienki taki był wstydliwy.Goły pacjent to dla mnie norma ,nie mam oporów.Z kobietami o tyle gorzej,że zwykle wiedza wszystko lepiej i często traktuja nas jakbysmy dopiero z drzewa zeszły:):):)Nie trafiła mi sie pdp kobieta grzebiaca w garach wiec nie wiem jak to jest.Tu babuszka zawsze powtarza ,ze ona jest duzy szef od całości a ja maly od kuchni:):):)
14 grudnia 2013 18:11
Powiem tak kobiety moze trudniejsze,upierdliwsze.nigdy nie zajmowalam sie pdp mezczyzna(oprocz krotko moim tesciem)
ale ostatnio slyszalam od kolezanki o....
p.Otto musial miec zawsze polki opiekunki z prezencja,lubil sie chwalic jaka piekna polka sie nim zajmuje
poprostu na czym oko zawiesic
i przyjechala pani Helena co sie nie spodobala panu O ,wiec zeby zniechecic do siebie stal sie nie mily a wrecz obrzydliwy ,byl nawet mobing(nie wiem czy to dobrze nazwalam)i proba molestowania
straszne by bac sie takich sytuacji
nie ,nie zaopiekowalabym sie facetem
nadal mam opory
opiekuje sie juz 5 pania,byly rozne spokojne,bijace,zlosliwe ale do faceta noooooo!
znalam pana O z widzenia
14 grudnia 2013 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Haneczka47

Powiem tak kobiety moze trudniejsze,upierdliwsze.nigdy nie zajmowalam sie pdp mezczyzna(oprocz krotko moim tesciem)
ale ostatnio slyszalam od kolezanki o....
p.Otto musial miec zawsze polki opiekunki z prezencja,lubil sie chwalic jaka piekna polka sie nim zajmuje
poprostu na czym oko zawiesic
i przyjechala pani Helena co sie nie spodobala panu O ,wiec zeby zniechecic do siebie stal sie nie mily a wrecz obrzydliwy ,byl nawet mobing(nie wiem czy to dobrze nazwalam)i proba molestowania
straszne by bac sie takich sytuacji
nie ,nie zaopiekowalabym sie facetem
nadal mam opory
opiekuje sie juz 5 pania,byly rozne spokojne,bijace,zlosliwe ale do faceta noooooo!
znalam pana O z widzenia

Oj chyba nie do konca sie tak panu O nie spodobala skoro piszesz ze byly proby molestowania.Poza tym jak by nie bylo to pan O to raczej dziadek a pani Helena jakby sprawniejsza od niego.Wiec przy takich probach raczej dziadek nie ma szans.Dalej wiec sadze ze z facetem ( bez wzgledu na plec opiekunkuna) latwiej sobie poradzic.Mialem babcie.Do rany mozna ja bylo przykladac,jednak miala swoje kolko zainteresowan : kuchnia i gotowanie.To dopiero jest masakra,molestowanie i mobing hihi
14 grudnia 2013 20:42 / 2 osobom podoba się ten post
Moimi podopiecznymi w większości byli panowie( dopiero ostatnimi czasy opiekuję się kobietkami) i muszę powiedzieć że mi z panami pracuje się łatwiej.....
Chociaż muszę powiedzieć ,że na początku mojej "kariery" opiekunki trafiłam na pana Otto:):):):) który zakładał się z sąsiadem jak długo u niego wytrzymam a życie mi umilał ile wlazło:):):) żeby tylko wygrać zakład:):):):)
Pracowałam także z panem gdzie jako "gratis" była żona, która wiedziała wszystko lepiej, gotowała lepiej, sprzątała najlepiej( ja nie tą ręką wykręcałam ścierkę, nie tak rozstawiałam deskę do prasowania a o praniu nie było mowy bo pewnie nie umiem chyba nie tym palcem bym guziczek nacisnęła)

14 grudnia 2013 20:52
Czyli najlepiej jak podopieczny byłby obojnakiem?
14 grudnia 2013 21:09
Orim .w ten sposob sie zachowywal i moze chcial by wyjechala ,
poskarzyc rodzinie sie nie poskarzyla bo jak to tyle bylo i zadna nie skarzyla,zreszta komu uwierza ,przeciez nie polce
temat tabu nikt nic nie mowi,
14 grudnia 2013 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

rozbawilas mnie troszke hihi z tym patrzeniem na intymne czesci meskiego ciala ha ha Byl czas przywyknac wczesniej i nie trzeba z tym czekac na PDP ha ha.Masz absoluyna racje SPOKOJ to podstawa

Oj, Orim, chodzi o przywyknięcie u obcego, a do tego STAREGO człowieka! A bez patrzenia nie umyjesz dobrze, kiedy trzeba, no!
14 grudnia 2013 21:22 / 2 osobom podoba się ten post
romana

Oj, Orim, chodzi o przywyknięcie u obcego, a do tego STAREGO człowieka! A bez patrzenia nie umyjesz dobrze, kiedy trzeba, no!

To na wyczucie ,z pamieci ha ha 
14 grudnia 2013 22:25 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

To na wyczucie ,z pamieci ha ha 

N wyczucie, z pamięci- hi hi - a jak inny rozmiar?
14 grudnia 2013 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
anmar

N wyczucie, z pamięci- hi hi - a jak inny rozmiar?

tez byl czas przywyknac do rozmiarow hihi a jak nie to trzeba sobie geometrie ze szkoly przypomniec : rzuty,perspektywa itp haha
14 grudnia 2013 22:38
Czyli geometria przestrzenna, hi hi