Podopieczny czy podopieczna - co lepsze?

19 grudnia 2013 20:07
Danio11

wiesz, to że poprzedniczka wraca nie oznacza że musiała "TO" lubić, moze wogóle dziadek nie zwracal na nia uwagi i nie miała takich problemów. Raz miałam dziadka co to niby przypadkowo się w kuchni o mnie ocierał. Kuchania wielka ze joj, a jego tak jakoś zarzucalo w moja stronę i przy takiej okazji smyrał mnie po tyłku, powiedziałam RAZ i stanowczo  ze nie jestem mała dziewczynką żeby mnie po tyłku głaskac i że ja tu pracuję! Zrobił oczy wielkie, ale pomogło.
Z majątkiem tez dobry pomysl - ale....  jeszcze pomysli ze chce go okraść :)

Masz rację ja nie oceniam,nie znam dokładnie sytuacji,ale ten dziedek jej codziennie proponuje sex,dzwoniła do firmy rodzina ma porozmawiać,jemu żona zmarła miesiąc temu,może potrzebuje bliskości.
19 grudnia 2013 20:18
Malina

Masz rację ja nie oceniam,nie znam dokładnie sytuacji,ale ten dziedek jej codziennie proponuje sex,dzwoniła do firmy rodzina ma porozmawiać,jemu żona zmarła miesiąc temu,może potrzebuje bliskości.

o rety! ależ mu się poprzestawiało
19 grudnia 2013 20:43
Malina

Masz rację ja nie oceniam,nie znam dokładnie sytuacji,ale ten dziedek jej codziennie proponuje sex,dzwoniła do firmy rodzina ma porozmawiać,jemu żona zmarła miesiąc temu,może potrzebuje bliskości.

Bliskosci ha ha no niech i tak zostanie.Dziadek erotoman chyba.A co masz poradzic kolezance.Dwie wersje Ustawic telefon na Video i nagrac taka sytuacje, druga bardziej prosta dac dziadkowi w pysk,a lepiej w glowe tak z centymetr za uchem aby palce sie na gebie nie odbily. Jak nagra taka sytuacje pokaze rodzinie i powie ze kopie wyslala do meza w Polsce to rodzina dziadka szybko ustawi.
19 grudnia 2013 21:23
ORIM

Bliskosci ha ha no niech i tak zostanie.Dziadek erotoman chyba.A co masz poradzic kolezance.Dwie wersje Ustawic telefon na Video i nagrac taka sytuacje, druga bardziej prosta dac dziadkowi w pysk,a lepiej w glowe tak z centymetr za uchem aby palce sie na gebie nie odbily. Jak nagra taka sytuacje pokaze rodzinie i powie ze kopie wyslala do meza w Polsce to rodzina dziadka szybko ustawi.

No masz rację już jej wysłałam smsa z poradą,dzięki
19 grudnia 2013 21:31
Malina

No masz rację już jej wysłałam smsa z poradą,dzięki

Trzecia wersja to niech powie dziadkowi ze takie macanki to po slubie ha ha Jak jest wolna hihi to jak wytrzyma z dziadkiem rok a on przeniesie na ten lepszy swiat to dostanie po nim niemiecka rente hi hi
19 grudnia 2013 21:42
ORIM

Trzecia wersja to niech powie dziadkowi ze takie macanki to po slubie ha ha Jak jest wolna hihi to jak wytrzyma z dziadkiem rok a on przeniesie na ten lepszy swiat to dostanie po nim niemiecka rente hi hi

Wiesz co z tej trzeciej wersji to sama bym chętnie skorzystała hhhhhehehheh
19 grudnia 2013 21:44
Malina

Wiesz co z tej trzeciej wersji to sama bym chętnie skorzystała hhhhhehehheh

kombinuj ha ha ha jak lubisz osiemdziesieciolatkow hihihihi A co tam nie mydlo nie wymydli sie ha ha
19 grudnia 2013 21:46
To wszystko zalezy jak sie trafi.osobiscie pracowalam przy dwoch panach,nigdy nie zdarzylo sie aby mnie dotkneli tak inaczej,ha,ha. Teraz mam babcie nie jest zla ale wole pracowac przy panach.moze dlatego,ze pare lat temu zaczynalam to mialam pana.
19 grudnia 2013 22:06
ORIM

kombinuj ha ha ha jak lubisz osiemdziesieciolatkow hihihihi A co tam nie mydlo nie wymydli sie ha ha

myślę że nic by mi nie zrobił 80latek może coś chyba nie?
28 grudnia 2013 23:43
hogata76

To akurat jest zrozumiale:)
Ja pracowalam i pracuje z kobieta,nie moge powiedziec ,ze jest zle,bo bym sklamala.Natomiast opieram sie na opinii kolezanek,ze kobiecie pracujacej zPdp mezczyzna jest latwiej.Oczywiscie pomijam fakty smutne,kiedy Pdp -mezczyznie,myli sie praca opiekunki z praca pani lekkich obyczajow,bo takie sytuacje sie tez zdarzaja:(
Dlaczego sadze ,ze praca z Pdp-mezczyzna jest latwiejsza?Meszczyzni nie przywiazuja wagi do szczegulow,mniej sie czepiaja,rzadziej sa zlosliwi,a jeszcze jak trafi sie na dzentelmen przez duze D,to juz praca taka ,to bajka:)W tych czasach Dzentelmen,to juz dinozaur,malo ich zostalo na tym swiecie,a szkoda:(
Tobie jako mezczyznie latwiej pracowac z PDP kobieta,a jeszcze jak sie trafi dama przez duze D,to tez pewnie bajka:)
 
Wczesniej w innym zawodzie pracowalam z wieloma panami i paniami i musze stwierdzic szczerze,ze z mezczyznami pracowalo mi sie o niebo lepiej:)Ja kobieta,mowie to,bo nie raz spotkalam sie z zawiscia,falszerstwem,zlosliwoscia od strony kobiet.
Takie jestesmy,taka nasza natura hihihihi:)
Ale ja jestem grzeczna pani:)No moze czasem mi sie wymsknie,ale bardzo nad soba pracuje:D:D:D:D:D

Nie znam uczucia zawiści czy fałszu. Ale kobietą jestem na pewno, bo nad złośliwością pracuję niezmiennie :))
28 grudnia 2013 23:50
Malina

Podopieczny czy podopieczna,dopiero koleżanka napisała mi smsa że ma dziadka który się do niej dobiera,tylko się zbliży to łapie ją za cycki,ona jest przestraszona i przerażona,nie mam pojęcia co jej poradzić,dziadek ma 85 lat a ona młoda atrakcyjna i chyba dziadka ruszyło no ale jej się to nie podoba,poprzedniczka chyba to lubiła bo wraca na to miejsce,więc widzicie zalezy jak się trafi i co komu się podoba.Napisałam do niej aby powiedziała dziadkowi żeby zapisał jej majątek i będziemy się macać,może dziadek zwątpi.

No nie wiem, zdziwisz się jak napiszę, że na macaniu to się nie zakończy.
29 grudnia 2013 00:07
ORIM

Bliskosci ha ha no niech i tak zostanie.Dziadek erotoman chyba.A co masz poradzic kolezance.Dwie wersje Ustawic telefon na Video i nagrac taka sytuacje, druga bardziej prosta dac dziadkowi w pysk,a lepiej w glowe tak z centymetr za uchem aby palce sie na gebie nie odbily. Jak nagra taka sytuacje pokaze rodzinie i powie ze kopie wyslala do meza w Polsce to rodzina dziadka szybko ustawi.

Ja wykorzystałabym tę pierwszą możliwość. Na pewno przyniesie dobre efekty.
 
29 grudnia 2013 00:11
ORIM

Trzecia wersja to niech powie dziadkowi ze takie macanki to po slubie ha ha Jak jest wolna hihi to jak wytrzyma z dziadkiem rok a on przeniesie na ten lepszy swiat to dostanie po nim niemiecka rente hi hi

To musiałoby być strasznie okropne przeżycie takiego roku z dziadkiem brrrrrrrr.
Trudno byłoby to zapomnieć i wymazać z pamięci brrrrrrrrrrrrrrrrrr.
29 grudnia 2013 09:14 / 1 osobie podoba się ten post
amelka55

To musiałoby być strasznie okropne przeżycie takiego roku z dziadkiem brrrrrrrr.
Trudno byłoby to zapomnieć i wymazać z pamięci brrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Oj tam Oj tam Sa takie fajne tabletki,ziolka do palenia hihi To wszystko popite C2H5OH daje taki luzik i inny swiat ze rok to pestka ha ha A potem 4000 euro renty plus dodatek ze 2 wojne do konca zycia leci ha ha
29 grudnia 2013 10:00 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Oj tam Oj tam Sa takie fajne tabletki,ziolka do palenia hihi To wszystko popite C2H5OH daje taki luzik i inny swiat ze rok to pestka ha ha A potem 4000 euro renty plus dodatek ze 2 wojne do konca zycia leci ha ha

zale niebezpieczenstwo istnieje ze wskutek zazywania tych znieczulaczy mozna zejsc wczesniej niz dziadek..dziadki wiadomo gdzie kondycji nabrali..nie bede wypominac ...ale ciekawy uklad by byl jakby dziadek po zejsciu rzeczonej polskiej zony musial brac rente z naszego zus a nie z niemieckiego...