Chodakowska - ćwiczy ktoś?

25 czerwca 2014 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
anetta

Ja codziennie robię 5 ćwiczeń tybetańskich, zajmują ok 20 minut, jestem zadowolona :)

Ja ćwiczę z Chodakowską od września tamtego roku.Skalpel na poczatku codziennie a teraz minimum trzy razy w tygodniu.Brzuch zgubiłam.Nogi schudły.Boczki znikneły.Od niedawna dodaje program wewnętrzne partie ud.Polecam na prawde efekt jest.
25 czerwca 2014 23:55
Dorarado

Wow! w 3 miesiace 17 kg?! to bardzo duzo! gratluje :) a jak skóra, fajnie sie sciagnela? Mam znajomą, która w pół roku zgubiła 30 kg, ale nie jest z siebie zadowolona, tzn ze swojego wyglądu bo ma teraz problem z jedrnoscia skory. Zawsze cos za cos musi byc... ale niektorzy maja fajna skore i nie znaja tego probemu :)

Avokado dojrzałe uwielbiam z cebulką pokrojoną w kostkę i dobrze doprawione solą i pieprzem albo zamiast cebuli czosnek.pysznie też smakuje w salatce z pomidorami. ale musi być dojrzałe i miękkie.Bardzo dobre jest to w bardzo ciemnej chropowatej skórce.o rany az mi się jeść zachcialo a tu trzba spać.dobranoc.
26 czerwca 2014 06:52
Ja jestem fanką Chodakowskiej ale nie tylko ćwiczeń ale ogólnie jako osoby ;) ;) Bo co do ćwiczeń to robie je nie regularnie denerwuje mnie totalny brak formy w moim ciele ;)
26 czerwca 2014 09:01
a ja polecam ćwiczenia z Natalią Gacką
26 czerwca 2014 09:04
A ja polecam mel b i tiffany :). Choć z chodakowską do turbo też skaczę :)
26 czerwca 2014 09:42
Postanowiłam na urlopie wypróbować tę Chodakowską,bo muszę trochę wymodelować ciało,do tego basen i jazda rowerkiem. Już nie mogę sie doczekać :)
26 czerwca 2014 09:45
ivanilia40

Postanowiłam na urlopie wypróbować tę Chodakowską,bo muszę trochę wymodelować ciało,do tego basen i jazda rowerkiem. Już nie mogę sie doczekać :)

"wymodelowac ciało" ha ha hihihi Może lokówką do włosów buhahahahah
 
Tak powaznie teraz sprobuj 6 Weidera
26 czerwca 2014 09:48
ORIM

"wymodelowac ciało" ha ha hihihi Może lokówką do włosów buhahahahah
 
Tak powaznie teraz sprobuj 6 Weidera

To urządzenie nazywa się Chodakowska Orimie,tu nie ma się z czego cieszyć,trza być zgrabnym ,a nie oklapłym :)
26 czerwca 2014 10:11 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

To urządzenie nazywa się Chodakowska Orimie,tu nie ma się z czego cieszyć,trza być zgrabnym ,a nie oklapłym :)

Ok ale ja powaznie mowie o 6 Weidera.Jesli dasz rade przejsc caly cykl to bedziesz milo zaskoczona efektami
26 czerwca 2014 10:14
ORIM

Ok ale ja powaznie mowie o 6 Weidera.Jesli dasz rade przejsc caly cykl to bedziesz milo zaskoczona efektami

Pewnie spróbuję,chyba że to jakieś zabójcze ćwiczenia? Najwyżej podwójną dawkę imbiru wypiję :)
26 czerwca 2014 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Pewnie spróbuję,chyba że to jakieś zabójcze ćwiczenia? Najwyżej podwójną dawkę imbiru wypiję :)

Cwiczenia sa bardzo proste.Trudnosc polega na odpowiedniej ilisci cykli.Intensywnosc (ilosc powtorzen) wzrasta systematycznie.Jak zobaczysz cwiczenia to powiesz ze sa bardzo proste Jednak daja popalic przy odpowiedniej ilosci cykli,a efekty sa fantastyczne.Ja w niecale 2 miesiace stracilem jakis 8 kg no i na brzuchu zaczoł sie pojawiac kaloryfer
26 czerwca 2014 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
A tak jeszcze dla wszystkich "imbirowych" Sprobujcie selera.To warzywo co prawda nie dla wszystkich smaczne ma ciekawa właściwosc.Otoz organizm ludzki potrzebuje tyle samo kalori ile dostarcza seler aby go strawic.Byla kiedys modna dieta Denisa Russosa oparta właśnie na selerze.
26 czerwca 2014 10:27
ORIM

Cwiczenia sa bardzo proste.Trudnosc polega na odpowiedniej ilisci cykli.Intensywnosc (ilosc powtorzen) wzrasta systematycznie.Jak zobaczysz cwiczenia to powiesz ze sa bardzo proste Jednak daja popalic przy odpowiedniej ilosci cykli,a efekty sa fantastyczne.Ja w niecale 2 miesiace stracilem jakis 8 kg no i na brzuchu zaczoł sie pojawiac kaloryfer

O widzisz, już mnie namówiłeś,na pewno wypróbuję,bo nie lubię nic skomplikowanego. Dzięki
26 czerwca 2014 10:30
Zainteresowala mnie ta 6Weidera co tj i z czym sie to je ORIM
26 czerwca 2014 10:30
orim-dokładnie .
Chodakowska to kolejny "produkt"do sprzedania nam.