Chodakowska - ćwiczy ktoś?

25 sierpnia 2014 14:37
giunta

Do osiągnięcia! Ja też nie zawsze wyglądałam tak, jak teraz. Kształt naszego ciała, to jest akurat coś, na co możemy wpłynąć. Trzeba się uprzeć i ostro działać. I nie ma, że boli, bo efekty wymagają sporego nakładu mozolonej pracy. Nie przychodzą tak szybko, jakby się chciało, ale w końcu przychodzą :) Ja wiem, że się czasami (a nawet często) nie chce, bo człowiek z natury jest leniwy. Mój sposób na lenistwo, to po prostu zmusić się i już :)  
 

Wiem ale ostatnio jakos odpusciłam...no i slodycze wrrr...no i obwiniam niedoczynnosc tarczycy tez o nadmiar kg :)
25 sierpnia 2014 14:41
Atiii

Wiem ale ostatnio jakos odpusciłam...no i slodycze wrrr...no i obwiniam niedoczynnosc tarczycy tez o nadmiar kg :)

Ja tam u Ciebie nadmiarów nie widzę :)
25 sierpnia 2014 14:51
giunta

Ja tam u Ciebie nadmiarów nie widzę :)

Tego nie widac :) Ja z drobnokoscistych jestem i troche tu, troche tam jest pare cm za duzo...jakos mi waga staneła w miejcu (oby do góry nie szła :)). 
25 sierpnia 2014 17:39
giunta

Dla mnie ona jest trochę zbyt flegmatyczna. Wolę instruktorów z życiem, chociaż Killera jakiś czas robiłam i był ok, gdy wyłączyłam się na usypiające komentarze, ale przestał być dla mnie wysiłkiem, więc wzięłam się teraz za coś trudniejszego. Do Chodakowskiej nie zamierzam już wracać, jakoś mnie nie przekonuje.

Tez z Chodakowską ćwiczyłam,ale wolę Mel B ,jak już.Chodakowska "marudzi",a tego nie lubię.Ławka szkolna mi się przypomnała,jak zaczynała instruować:)
Chociaż ćwiczonka dobre,stawy mię rozruszały,przestały pobolewać.
25 sierpnia 2014 18:20
tina 100%

Tez z Chodakowską ćwiczyłam,ale wolę Mel B ,jak już.Chodakowska "marudzi",a tego nie lubię.Ławka szkolna mi się przypomnała,jak zaczynała instruować:)
Chociaż ćwiczonka dobre,stawy mię rozruszały,przestały pobolewać.

Mel B - fajna babeczka :) Taka energiczna :)
25 sierpnia 2014 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Chodakowska nie, ale z tych nudów wróciłam do ćwiczeń na tyłek z Mel B.
Kuźwa, stanowczo za długo i za dużo sobie folgowałam, bo sapałam jak stary ursus, a to raptem 10 min
27 października 2014 15:02
Ćwiczenia Mel B są super ;) Sama trenuję od dłuższego czasu i widzę niezłe efekty :)
20 stycznia 2015 14:42
Ja ćwiczyłam z Chodakowską 2 lata temu w PL plus bardzo zdrowo się odżywiałam fakt, po 2 miesiącach miałam lekką kratkę na brzuchu serio! Ale wg mnie najważniejsza jest SYSTEMATYCZNOŚĆ i dawanie z siebie 100% :)
A w sportach sylwetkowych zaś sieta to 80% sukcesu- zabiorę się za to po powrocie :):)
W sumie lepiej ćwiczyć Chodakowską niż żadną :D
25 czerwca 2015 11:11 / 1 osobie podoba się ten post
Wklejam linka do ćwiczeń , które sama na początku wykonywałam bo nie wszystkie jesteśmy wysportowane i nie wszystkie wytrzymamy mordercze tempo Chodakowskiej......
Jest o zestaw ćwiczeń podzielony na 6 różnych bloków które można łączyc dowolnie
25 czerwca 2015 11:13
A ja jestem właśnie po "rundzie" z Ewką:)
25 czerwca 2015 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

A ja jestem właśnie po "rundzie" z Ewką:)

Ja juz od kilku dni też ćwiczę z Chodakowską ale na poczatek wybrałam coś innego bo niestety nie byłam w stanie przebrnąć przez pierwsze ćwiczenia a póżniej było tylko gorzej...... dlatego zaczełam od czegos lzejsego i systematycznie dodawałam zestawy ćwiczeń aż zaczełam robić wszystkie i przeszłam do Chodakowskiej
25 czerwca 2015 14:09 / 3 osobom podoba się ten post
ja ćwiczę inne zestawy, bo Chodakowska jest dla mnie trochę za trudna, ja i moja nadwaga wybieram ćwiczenia z innej beczki, a w PL to dodatkowo siłownia i trening personalny, bardzo dużo można z niego wyciągnąć na przyszłość,szczególnie jak ćwiczyć żeby sobie krzywdy nie zrobić
25 czerwca 2015 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
izanami

ja ćwiczę inne zestawy, bo Chodakowska jest dla mnie trochę za trudna, ja i moja nadwaga wybieram ćwiczenia z innej beczki, a w PL to dodatkowo siłownia i trening personalny, bardzo dużo można z niego wyciągnąć na przyszłość,szczególnie jak ćwiczyć żeby sobie krzywdy nie zrobić

ja też mam nadwagę spowodowaną niedoczynnością tarczycy a i do tego leki na astmę  dostałam od lekarza dietę no i doszłam do wniosku ,że przydałoby sie poćwiczyc pooglądałam Chodakowską na necie i stwierdziłam ,że dam radę  mało nie wyzionęłam ducha .... poszperałam w internecie i znalazłam coś na moje siły 
25 czerwca 2015 14:21
Joasia

ja też mam nadwagę spowodowaną niedoczynnością tarczycy a i do tego leki na astmę :-) dostałam od lekarza dietę no i doszłam do wniosku ,że przydałoby sie poćwiczyc pooglądałam Chodakowską na necie i stwierdziłam ,że dam radę :-):-):-) mało nie wyzionęłam ducha .... poszperałam w internecie i znalazłam coś na moje siły :-):-)

jest na necie coś takiego jak odchudzanie z primavera i tam są ćwiczenia dla takich szczupłych jak my :), moja trenerka mówiła że Chodakowska dla początkujących to za ciężki kaliber i się z nią zgadzam, ważne żeby regularnie się ruszać to już jest dużo :)
25 czerwca 2015 15:19
A ja ćwiczę z tą babeczką :) Jakoś najbardziej mi pasuje i jej ćwiczenia :)

https://www.youtube.com/user/blogilates

Próbowałam Chodakowskiej ale jakoś "nie poczułam tego".