Chodakowska - ćwiczy ktoś?

26 czerwca 2014 10:41
ivanilia40

O widzisz, już mnie namówiłeś,na pewno wypróbuję,bo nie lubię nic skomplikowanego. Dzięki

Bardzo mnie to cieszy ze lubisz wszystko co nie jest skomplikowane hihi Faceci tacy sa ha ha 
26 czerwca 2014 10:43
Haneczka47

Zainteresowala mnie ta 6Weidera co tj i z czym sie to je ORIM

Proste cwiczenia bez zadnych udziwnien ani sprzetu.Wykonujesz w domu na podlodze.Wszystko znajdziesz w necie razem z filmikami i planem cwiczen.Trzeba tylko duzo wytrwalosci wykazac
26 czerwca 2014 10:45
Orim to co wpisuje tylko 6Weidera i ?????
26 czerwca 2014 10:49
ORIM

Bardzo mnie to cieszy ze lubisz wszystko co nie jest skomplikowane hihi Faceci tacy sa ha ha 

Chciałam obejrzec na youtoubie te ćwiczenia ale oczywiscie net muli i nic nie zobaczyłam,poczytałam za to i faktycznie to dobre ćwiczenia. Jeśli chodzi o facetów to faktynie nie są skomplikowani,dobrze że chociaż poddatni na zmiany :):)
26 czerwca 2014 10:52
Na pewno nie od samej A6W schudłeś aż 8 kilogramów...
31 lipca 2014 08:40
Ja jak miałam więcej czasu to ćwiczyłam z CHodakowską. Chociaż lepiej ćwiczy mi się z Mel B :)
31 lipca 2014 12:13
dla mnie te jej ćwiczenia są jakieś nudne, a komentarze wyjątkowo irytujące:d w sieci są lepsze zetsawy, bardziej intensywne, fajniejsze, i przede wszystkim pozbawione tego wkurzającego komentarza. ale oczywiście co kto lubi - byle efekty były,prawda?:)
07 sierpnia 2014 16:09
Ja robiłam Chodakowska pewien czas ale przeszłam na MelB (stawy kolanowe wysiadały u E)no i moge powiedziec ze mniejszyłam min w trenigu i efekty lepsze brzuszek robi sie płaski :)
07 sierpnia 2014 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Proste cwiczenia bez zadnych udziwnien ani sprzetu.Wykonujesz w domu na podlodze.Wszystko znajdziesz w necie razem z filmikami i planem cwiczen.Trzeba tylko duzo wytrwalosci wykazac

zestaw na ABS melB polecam jest zaje..fajny...i tez nic nie trzeba i szybko efekty uwidaczniają się
24 sierpnia 2014 17:34
polecam ten filmik 
24 sierpnia 2014 19:08
Moja córka chce się za to wziąć. Była zdziwiona ,że wiem kto to jest , a poza tym to ja jestem jak ta Chodakowska-latam w tą i z powrotem ale z buta a nie z chodaka.
24 sierpnia 2014 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Moja córka chce się za to wziąć. Była zdziwiona ,że wiem kto to jest , a poza tym to ja jestem jak ta Chodakowska-latam w tą i z powrotem ale z buta a nie z chodaka.

Cwicze od jakiegos czasu polecam na prawde.Ma wiele roznych programow mozna sobie wybrac co komu pasuje.Mnie wlasnie zmobilizowala corka do cwiczen i moge powiedziec ze brzuch leci.
24 sierpnia 2014 23:11
Dla mnie ona jest trochę zbyt flegmatyczna. Wolę instruktorów z życiem, chociaż Killera jakiś czas robiłam i był ok, gdy wyłączyłam się na usypiające komentarze, ale przestał być dla mnie wysiłkiem, więc wzięłam się teraz za coś trudniejszego. Do Chodakowskiej nie zamierzam już wracać, jakoś mnie nie przekonuje.
25 sierpnia 2014 09:06
giunta podziwiam :)bo ja ciwcze, cwicze potem odpuszczam i efekty sa jaie sa...a Twoja figura nie do osiagniecia dla mnie ;)
25 sierpnia 2014 13:58 / 1 osobie podoba się ten post
Atiii

giunta podziwiam :)bo ja ciwcze, cwicze potem odpuszczam i efekty sa jaie sa...a Twoja figura nie do osiagniecia dla mnie ;)

Do osiągnięcia! Ja też nie zawsze wyglądałam tak, jak teraz. Kształt naszego ciała, to jest akurat coś, na co możemy wpłynąć. Trzeba się uprzeć i ostro działać. I nie ma, że boli, bo efekty wymagają sporego nakładu mozolonej pracy. Nie przychodzą tak szybko, jakby się chciało, ale w końcu przychodzą :) Ja wiem, że się czasami (a nawet często) nie chce, bo człowiek z natury jest leniwy. Mój sposób na lenistwo, to po prostu zmusić się i już :)