W domu

27 czerwca 2014 08:48 / 1 osobie podoba się ten post
Uhhh znalazłam, chybha w zakładkę wrzucę...
Moje młode dzis kończą szkołę.
Bilans:
średnia gimbazy pozostaje niemzienna, najstarszy opuszcza, średni zaczyna
być może dojdzie mi przyszły technik usług gastronomicznych (w gorszym przypadku ciastkarz-cukiernik)
podstawówka szt 1
27 czerwca 2014 11:50 / 1 osobie podoba się ten post
Właśnie wyczytałam, że w moim mieście kolejny market budują. Tym razem Aldik. W takim miejscu że do Netto jest z 50m góra.
27 czerwca 2014 11:53 / 1 osobie podoba się ten post
lenko i jak tu klinąć, ze mi sie podoba :)
30 czerwca 2014 14:29 / 8 osobom podoba się ten post
Melduję się z domu, już po pielgrzymce. Jest to pielgrzymka z Częstochowy do Krakowa-Łagiewnik, w której modlimy się i zawierzamy świat i każdego człowieka Miłosierdziu Bożemu, według wskazówek św.Jana Pawła II. Była to cudowna wyprawa wspaniałym szlakiem jury krakowsko-częstochowskiej. Jednak nie tylko walory krajobrazowe stanowią wartośc tej pielgrzymki, a przede wszystkim wartości duchowe, w które ona obfituje. Pogodę mieliśmy idealną na piesze wędrowanie. Szło mi sie bardzo dobrze, nie poobcierałam sobie stóp, a nawet nie złapałam żadnego bąbla. Psychicznie i duchowo jestem na wysokościach .............. 
Na tę pielgrzymkę poszłam już czwarty raz i póki będę mogła oraz Pan Bóg pozwoli, to będę chodziła w nastęnych latach. Mam dokładny opis tej pielgrzymki z ubiegłego roku i jeśli chcecie mogę go zamieścić na forum (w odrębynym wątku)..........ale to ewentualnie zrobię trochę później. Teraz nie mam czasu na rozpisywanie się, ponieważ za tydzień wyjeżdżam do DE i muszę ogarnąć swoje sprawy.
30 czerwca 2014 14:47 / 4 osobom podoba się ten post
30 czerwca 2014 14:56 / 2 osobom podoba się ten post
dzielna jesteś Zofijo....podziwiam Cię bardzo za wierność sobie,wytrwalość i spokój ducha:)
30 czerwca 2014 14:56 / 2 osobom podoba się ten post
30 czerwca 2014 15:00
trochę te zdjecia za tycie sa,w Zapodaj czytałam,ze nalezy zaznaczyl opcję500x500 wtedy sa akurat do oglądania,czy na którymś Cie widać?!
30 czerwca 2014 15:03 / 1 osobie podoba się ten post
ziolkowa

trochę te zdjecia za tycie sa,w Zapodaj czytałam,ze nalezy zaznaczyl opcję500x500 wtedy sa akurat do oglądania,czy na którymś Cie widać?!

Już nie będę zmieniała formatu, jest jak jest. A na jednym zdjęciu jestem osobiście, ale nie będę wskazywać na którym. Sądzę że łatwo się domyśleć ............
30 czerwca 2014 15:05
Zofija

Już nie będę zmieniała formatu, jest jak jest. A na jednym zdjęciu jestem osobiście, ale nie będę wskazywać na którym. Sądzę że łatwo się domyśleć ............

Szkoda bo nic nie widać
30 czerwca 2014 15:09
Sówka

Szkoda bo nic nie widać

chyba,ze sie podejrzy na tablecie i rozciągnie ,ide obadać:)
rozciągnęłam ale wtedy buziaka w ogole nie ma tylko biala plama:)
30 czerwca 2014 15:20
Sówka

Szkoda bo nic nie widać

Oj, coś tam widać. 
30 czerwca 2014 15:21
coś widać z ktosiem gorzej:)))))))))))
30 czerwca 2014 15:31 / 6 osobom podoba się ten post
Idę na randeczkę dziś z kimś bardzo waznym, z kim przez parę lat byłam a potem nam się drogi rozjechały... usiedlismy i sie oderwać od siebie nie mogliśmy :)))
30 czerwca 2014 15:34 / 2 osobom podoba się ten post
No to jeszcze kilka zdjęć przekonwertowanych na większy format