Ubezpieczenie OC, NNW i inne zamiast karty EKUZ i druku A1

04 lipca 2017 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

W Generali , place 0k 130 zl na miesiac 

To już coś. Dzięki
04 lipca 2017 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

To już coś. Dzięki :buziaki2:

Musisz zajsc do Posrednictwa Ubez., mozesz wykupic mniejsza , lub wieksza polise , oni ci doradza , moze nawet bardziej korzystnie .
04 lipca 2017 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Musisz zajsc do Posrednictwa Ubez., mozesz wykupic mniejsza , lub wieksza polise , oni ci doradza , moze nawet bardziej korzystnie .

Wybieram się, ale wolę pytać o konkrety, bo jest tego trochę.
04 lipca 2017 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Wybieram się, ale wolę pytać o konkrety, bo jest tego trochę.

Tak to prawda.
Zjade do domu , tez pojde popytac sie o kilka spraw , min.czy moze nie lepiej oplaca sie wykupic na rok z gory , podobno o wiele mniejsze pieniadze sie placi.
04 lipca 2017 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Tak to prawda.
Zjade do domu , tez pojde popytac sie o kilka spraw , min.czy moze nie lepiej oplaca sie wykupic na rok z gory , podobno o wiele mniejsze pieniadze sie placi.

Tak,  słyszałam. Ja mam kontynuację grupowego, ale okrojone opcje mocno, składka niewielka, więc i kwoty marne. Niebawem jadę do pracy, ale może zdążę jeszcze coś w tym temacie załatwić. Albo chociaż dopytać w biurze.
04 lipca 2017 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
Mam ubezpieczenie na zycie z pzu to jest na wypadek choroby, wypadku, smierci. Musza pacic jakies ok 60 zl miesiac w miesiac ale place bo nie wiem co mnie moze czekac to musza placic.
20 lipca 2017 11:30 / 1 osobie podoba się ten post
To prawda. To, które wymieniłaś dla mnie zdecydowanie za drogie.
20 lipca 2017 15:28 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Mam takie ubezpieczenie na 100.000 leczenia , Nw i 50.000 szkody wyrzadzonej komus.W razie w mam w tym transport .Zwrot kosztow poniesionych na leki , dentyste - 200 e na miesiac.

Co do szkody wyrzadzonej zawsze myslalam , ze chodzi o dom u pdp., ale sa rozne przypadki , jezdzimy rowerami , porysujesz auto komus - i wydatek murowany , a tak idzie z ubezpieczenia .

Ja też myślałam, ze mamy OC jeżeli wyrzadzimy szkodę w domu pdp. A to tak nie działa. Ostatnio mi to wytłumaczyła ubezpieczycielka. Jeżeli pojedziemy za granicę i u kogoś stłuczemy jakąś drogą wazę (jesteśmy np. u jakiejś znajomej w gościach) To ubezp. nas obejmuje. Jeżeli powiemy że jesteśmy w pracy to figa z makiem. Bo nie vma takiego OC (w pracy za granicą).
14 września 2017 10:41
Kochane prosze Was o pomoc ,jestem nie ubezpieczona nie pytajcie dlaczego ,bo poprostu tak wyszlo,dzis w nocy bylam na pogotowiu lekarz odmowil mi zbadania mnie,powiedzial ze oni biedni trzeba wspomoc jakas wplata....mialam bol klatki piersiowej balam sie ze zawal ,wyszlam zaszokowala i bardziej zle sie czulam ,byla to taka placowka na terenie szpitala calodobowa w swieta czyna cos takiego....prosze doradzcie mi jakie ubezpieczenie zaznacze nie drogie moge wykupic, zeby pojsc do lekarza i nie placic za badania ,bardzo zle sie czuje,z gory przepraszam za chaotyczny post 
14 września 2017 10:54
Diarana

Kochane prosze Was o pomoc ,jestem nie ubezpieczona nie pytajcie dlaczego ,bo poprostu tak wyszlo,dzis w nocy bylam na pogotowiu lekarz odmowil mi zbadania mnie,powiedzial ze oni biedni trzeba wspomoc jakas wplata....mialam bol klatki piersiowej balam sie ze zawal ,wyszlam zaszokowala i bardziej zle sie czulam ,byla to taka placowka na terenie szpitala calodobowa w swieta czyna cos takiego....prosze doradzcie mi jakie ubezpieczenie zaznacze nie drogie moge wykupic, zeby pojsc do lekarza i nie placic za badania ,bardzo zle sie czuje,z gory przepraszam za chaotyczny post 

Proponuje jak najszybciej zjechac do domu.W Polsce masz ubez.w NFZ? Jesli nie to musisz szybko zalatwic.Nie orietuje sie czt beda w De mozna wypupic ubezpieczenie prywatnie , mysle ze tak ( przez internet), ale mozesz miec karencje 7 dni.Najlepiej dowiedziec sie u zrodla.
14 września 2017 10:56
magdzie

Proponuje jak najszybciej zjechac do domu.W Polsce masz ubez.w NFZ? Jesli nie to musisz szybko zalatwic.Nie orietuje sie czt beda w De mozna wypupic ubezpieczenie prywatnie , mysle ze tak ( przez internet), ale mozesz miec karencje 7 dni.Najlepiej dowiedziec sie u zrodla.

jeju zaznacze ze jestem w Polsce ale nie jestem w domu rodzinnym i nie mam mozliwosci zarejestrowania sie dlatego pytam jakie ubezpieczenie w pl wykupic nie drogie abym mogla normlanie pojsc do lekarza
14 września 2017 11:03
Diarana

jeju zaznacze ze jestem w Polsce ale nie jestem w domu rodzinnym i nie mam mozliwosci zarejestrowania sie dlatego pytam jakie ubezpieczenie w pl wykupic nie drogie abym mogla normlanie pojsc do lekarza

Prywatne - nie mam pojecia.
14 września 2017 11:14
Diarana

jeju zaznacze ze jestem w Polsce ale nie jestem w domu rodzinnym i nie mam mozliwosci zarejestrowania sie dlatego pytam jakie ubezpieczenie w pl wykupic nie drogie abym mogla normlanie pojsc do lekarza

Jeżeli jesteś w PL to chyba gdzieś jesteś zarejestrowana. W Urzędzie Pracy może ??  jako bezrobotna albo na czyims ubezpieczeniu, np. męża. 
14 września 2017 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Jeżeli jesteś w PL to chyba gdzieś jesteś zarejestrowana. W Urzędzie Pracy może ??  jako bezrobotna albo na czyims ubezpieczeniu, np. męża. 

Nie jestem zarejestrowana i nie mam meza ...poprostu pytam czy orientujecie sie jakie ubezpieczenie prywatnie moge wykupic 
14 września 2017 11:32 / 2 osobom podoba się ten post
Diarana

Nie jestem zarejestrowana i nie mam meza ...poprostu pytam czy orientujecie sie jakie ubezpieczenie prywatnie moge wykupic 

Popatrz w Alianz , ale pamietaj , ze zadne ubezpieczenie prywatne , nie zastapi panstwowej sluzby zdrowia.Podejdz do NFZ i zapytaj , mozesz sama oplacac tam skladki ok350 zl miesiecznie