Czy agencje powinny mieć zdjęcia podopiecznych przy rekrutacji?

11 listopada 2015 08:21 / 2 osobom podoba się ten post
agamor

szkoda, że agencje nie mają katalogów z podopiecznymi i ich mieszkaniami, domami, mogłybyśmy sobie wybierać, przebierać, a do tego jak sa dzieci to i zdjęcie z dziećmi by się przydało, bo tez nie wiadomo czy to mili ludzie czy nie....:)

Zapomniałaś wspomić o sąsiadach i kasjerach w marketach ........ A ! dziekuję Tobie i Skarletce za " małpkę " 
11 listopada 2015 08:42
Barbara niepowtarzalna

Zapomniałaś wspomić o sąsiadach i kasjerach w marketach :-)........ A ! dziekuję Tobie i Skarletce za " małpkę " :aniolki:

hy hy hy 
11 listopada 2015 09:58 / 7 osobom podoba się ten post
agamor

szkoda, że agencje nie mają katalogów z podopiecznymi i ich mieszkaniami, domami, mogłybyśmy sobie wybierać, przebierać, a do tego jak sa dzieci to i zdjęcie z dziećmi by się przydało, bo tez nie wiadomo czy to mili ludzie czy nie....:)

Jak Kargul z Pawlakiem  Zdjecie przed domem z calym dobytkiem i rodzina 
Swoja droga to moze i dobry pomysl,ale mi jakos nie zalezy na tym jak wyglada Pdp i jego rodzina.
Lepiej aby opisy stanu Pdp i warunkow bytowych byly bardziej dokladne i naprawde zweryfikowane przez firme
11 listopada 2015 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
Agatka

Witajcie dziewczyny Trochę mnie nie było.A ja dziękuję za ten wątek bo mi bardzo duzo by dało zdjęcie podopiecznej(Intuicja wystarczy wczuć sie na spokojnie w swoje serce i posłuchać i odpowiedz przyjedzie) i dobrze by było rzeczywiście mieć zdjęcie naszego pokoju,domu ew.Oni się zasłaniają ustawą o ochronie danych osobowych ale nasze zdjęcie może być,czyli jesteśmy towarem ,który można oglądąć ale my to nie.Nie wiem ale wydaje mi sie ,że temat warty poruszenia w firmach.Dziękuję za ten wątek.Ja mam świadomość ,że bez nas rodzina nie ma opieki ,a firmy pośredniczące nie mają wypłat,a więc firmy są dla nas nie odwrotnie.Miłego dnia


 


Pierwszy post na forum i "trochę mnie nie było"... Moderator

Też mnie ten pierwszy post zastanowił,ale dziewczyna już dwa lata temu założyła profil i chyba nie miała śmiałości pisać.Ale bardzo dobrze ,że wyszła z tych krzaków i zaczęła się udzielać.Brawo.          Rok temu profil założony.Pisz Agatko.Pozdrowionka.
 
11 listopada 2015 12:53 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Też mnie ten pierwszy post zastanowił,ale dziewczyna już dwa lata temu założyła profil i chyba nie miała śmiałości pisać.Ale bardzo dobrze ,że wyszła z tych krzaków i zaczęła się udzielać.Brawo.          Rok temu profil założony.Pisz Agatko.Pozdrowionka.
 

A mnie nie . Może czytała nie zakladając konta i tak sie z nami zżyła , że ma prawo uważac sie za "starą forumowiczkę". Zdobyła sie na odwagę i pisze.  Agencji narazie nie chwali to pewnie  " nasza dziewczyna". 

Witaj Agatko rozgość się i pisz
11 listopada 2015 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
Zdjecie pokoju darowałabym sobie. Wystarczy że napiszą - pokój z oddzielna łazienką Ale zdjęcie pdp chętnie obejrzałabym przed wyjazdem. Dużo można wywnioskować z twarzy. Tylko kto wtedy wpadałby na "miny" ???
11 listopada 2015 15:43
Mycha

Zdjecie pokoju darowałabym sobie. Wystarczy że napiszą - pokój z oddzielna łazienką :-) Ale zdjęcie pdp chętnie obejrzałabym przed wyjazdem. Dużo można wywnioskować z twarzy. Tylko kto wtedy wpadałby na "miny" ??? :lol2:

Co Ty myszko ze zdjęcia wywnioskujesz ? a juz osobę chora a zwłaszcza z parkinsonem to juz wogóle. Lepiej by było gdyby prawde pisali, jaka ona by nie była.
11 listopada 2015 16:20 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Co Ty myszko ze zdjęcia wywnioskujesz ? a juz osobę chora a zwłaszcza z parkinsonem to juz wogóle. Lepiej by było gdyby prawde pisali, jaka ona by nie była.

Ale bardzo często nie piszą to co pozostaje ??  Natrętne wpatrywanie się w zdjęcie pdp, a nóż przemówi ???A skoro zdjęcie jest zbędne to agencje też mogą pisać : miła, spokojna 80 kg opiekunka. Lubi spacery, przesypia całą noc .........  bez zdjęcia ocywiście. 
11 listopada 2015 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ale bardzo często nie piszą to co pozostaje ??  Natrętne wpatrywanie się w zdjęcie pdp, a nóż przemówi ???A skoro zdjęcie jest zbędne to agencje też mogą pisać : miła, spokojna 80 kg opiekunka. Lubi spacery, przesypia całą noc .........  bez zdjęcia ocywiście. 

Też bym chciała zdjęcie pdp przed podjęciem pracy zobaczyć. Wcale nie trzeba się natrętnie wpatrywać, żeby dostrzec napięcie mięśni twarzy przy Parkinsonie, czy opadający kącik ust- po udarze np., a czerwony nos to już w ogóle.

No i tak jak napisałaś- zamieszczenie zdjęcia pdp do Fragebogen stawia nas na partnerskiej pozycji z rodziną pdp, czy nim samym, a taka powinna być i może to miałoby wpływ na traktowanie opiekunek.
11 listopada 2015 16:31
Mycha

Ale bardzo często nie piszą to co pozostaje ??  Natrętne wpatrywanie się w zdjęcie pdp, a nóż przemówi ???A skoro zdjęcie jest zbędne to agencje też mogą pisać : miła, spokojna 80 kg opiekunka. Lubi spacery, przesypia całą noc .........  bez zdjęcia ocywiście. 

Przekonałas mnie
11 listopada 2015 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Co Ty myszko ze zdjęcia wywnioskujesz ? a juz osobę chora a zwłaszcza z parkinsonem to juz wogóle. Lepiej by było gdyby prawde pisali, jaka ona by nie była.

Łoj, jakby prawdę pisali- to  by była sytuacja idealna i porządana przez każdego, ale trudno na taką agencję trafić.
11 listopada 2015 16:38
mleczko1

Przekonałas mnie :-)

To sie bardzo cieszę, teraz pozostały do przekonania agencje 
11 listopada 2015 16:54
Mycha

To sie bardzo cieszę, teraz pozostały do przekonania agencje :lol2:

Masz dar przekonywania , do dzieła
11 listopada 2015 16:59
mleczko1

Masz dar przekonywania , do dzieła:lol3::lol3:

     
06 maja 2017 12:20
Barbara niepowtarzalna

Agatko ;-).... Teraz to i ja bym tam nie siedziała ani tygodnia , ale to był mój pierwszy wyjazd , byłam zieloniutka jak szczypiorek .Wiem o czym piszesz , zgadzam się z tym również , tyle tylko , że " zdjęcia " nam nie dadzą nic albo jeśli już to niewiele . A agencje i tak , jeśli by były nawet jakieś rażące różnice w " zdjęcie - rzeczywistość " to będą obstawały za klientem ,nas mogą zabrać ze szteli , wysłać na następną albo zjazd do domu , na to miejsce wstawią następną i jeszcze następną aż trafi się taka , że jej będzie zwisało i powiewało , bo dla niej będą ważniejsze pieniądze a warunki jakoś tam przetrwa .....i interes z naszym udziałem się kręci dalej .... Agatko , czy myślisz , że firmy , agencje by się zgodziły na to , żebyśmy wymagały fotek PDP , domostwa ? Zresztą , gdyby to moje mieszkanie miało być fotografowane to chyba też bym się nie zgodziła ? bo skąd miałabym wiedzieć , czy np. " niby opiekunka " nie popatrzy na zdjęcie , powie , że do mnie jedzie , żdobędzie dokładny adres i później zrezygnuje , bo coś tam ? a za jakiś czas moje mieszkanie będzie ogołocone ze wszystkiego ? .... temat rzeka - możemy tak do wieczora pisać i pisać ....

Absolutnie zgadzam się z tobą, nie potrzebuję zdjęcia. Potrzebuję znać dokładnie informacje o stanie podopiecznego.