Czy agencje powinny mieć zdjęcia podopiecznych przy rekrutacji?

18 listopada 2018 23:06
dorotee

Każdy ma jakieś poczucie etyki , chyba? 

Powinien ale wiadomo jak jest aa poza tym najwazniejszy dobry opis od zdjecia.
19 listopada 2018 11:18 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

Powinien ale wiadomo jak jest aa poza tym najwazniejszy dobry opis od zdjecia.

Jeśli byłaby taka możliwość zdjęcie byłoby przydatne. Wolałabym aby agencje były bardziej rzetelne co do opisu stanu pdp a nie tak, że jak dojeżdżamy na miejsce i niekiedy połowa się nie zgadza. I dlatego potem są nieporozumienia i fakt, że opiekunki opuszczają miejsce pracy przed czasem. Wstyd!!!! Agencje poprawcie się bo będziecie tracily nie tyko opiekunki ale i zlecenia. 
19 listopada 2018 11:39
Gdybym ta pdp.na zdjęciu widziała to bym odrzuciła.Baba Jaga i jedzą z charakteru, uparte itd.Ale że mną nie ma szans Taka alla Baba Vanga
20 listopada 2018 15:54
dorotee

Zdjęcie to jest standard przy podaniu o prace, więc to żaden wymóg ponad . Ale już opis stanu zgodny z rzeczywistością, Pflegedienst ma do wglądu dokumentację medyczną ew podopiecznego , rodzina podaje cechy charakteru , również te mało przyjemne . Upodobania , zastrzeżenia czy też biografie pdp. 

No to prawda. Jak dokumenty chcesz zostawić to pracodawcy też nie widzisz od razu. Chociaż pomysł całkiem niezły. 
20 listopada 2018 16:00
monika.s

Powinien ale wiadomo jak jest aa poza tym najwazniejszy dobry opis od zdjecia.

Opis rzetetelny że np pdp leży pod aparaturą + fotka starca w pełni sił. Tu bym padła :D a wiadomo jak rodzinki chcą oszczędzić to pchają różne bujdy
21 listopada 2018 10:22
basiabasia71

Opis rzetetelny że np pdp leży pod aparaturą + fotka starca w pełni sił. Tu bym padła :D a wiadomo jak rodzinki chcą oszczędzić to pchają różne bujdy

Co z tego jak agencja dostaje najwiecej a nam zostaja ochlapy. Tutaj nie dojdziesz do ladu, dzieki nam agencje maja utrzymanie, maja coraz wiecej biur, rodziny maja opiekunki, najwiecej pracujemy a dostajemy najmniej.
21 listopada 2018 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Jeśli byłaby taka możliwość zdjęcie byłoby przydatne. Wolałabym aby agencje były bardziej rzetelne co do opisu stanu pdp a nie tak, że jak dojeżdżamy na miejsce i niekiedy połowa się nie zgadza. I dlatego potem są nieporozumienia i fakt, że opiekunki opuszczają miejsce pracy przed czasem. Wstyd!!!! Agencje poprawcie się bo będziecie tracily nie tyko opiekunki ale i zlecenia. 

Moja dama wyglada jak aniolek a cwana za dziesieciu. Zgralysmy sie charakterem ale nie kazdy z nia wytrzyma, porzadek, rzeczy na swoim miejscu, grafik, do kawy zawsze ciasto lub ciastka, odpoczynek o stalej godzinie, zagladanie do garów przy gotowaniu. Monisia jest na kazde zawolanie ale za to lodowka pelna i mozna sie wyspac
21 listopada 2018 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

Moja dama wyglada jak aniolek a cwana za dziesieciu. Zgralysmy sie charakterem ale nie kazdy z nia wytrzyma, porzadek, rzeczy na swoim miejscu, grafik, do kawy zawsze ciasto lub ciastka, odpoczynek o stalej godzinie, zagladanie do garów przy gotowaniu. Monisia jest na kazde zawolanie ale za to lodowka pelna i mozna sie wyspac:-)

Ty chyba jesteś u mnie tylko z tym wysypianiem mam oroblemy.   O 21 kończę pracę , zamykam drzwi ale pdp ogląda głośno Tv do 24 albo i dłużej.
21 listopada 2018 13:35 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ty chyba jesteś u mnie:-) tylko z tym wysypianiem mam oroblemy:strach na wroble:.   O 21 kończę pracę , zamykam drzwi ale pdp ogląda głośno Tv do 24 albo i dłużej.

Wyłącz korki . 
21 listopada 2018 15:18 / 2 osobom podoba się ten post
Albo włóż korkitzn stopery
23 listopada 2018 14:36 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ty chyba jesteś u mnie:-) tylko z tym wysypianiem mam oroblemy:strach na wroble:.   O 21 kończę pracę , zamykam drzwi ale pdp ogląda głośno Tv do 24 albo i dłużej.

Moja oglada do 22 ale jeszcze nie spie. Dzisiaj dala mi do wiwatu, zaraz ide na spacer musze sie odstresowac.
23 listopada 2018 14:38
Dusia1978

Wyłącz korki . :smiech2:

23 listopada 2018 15:06
monika.s

Co z tego jak agencja dostaje najwiecej a nam zostaja ochlapy. Tutaj nie dojdziesz do ladu, dzieki nam agencje maja utrzymanie, maja coraz wiecej biur, rodziny maja opiekunki, najwiecej pracujemy a dostajemy najmniej.

Równie dobrze przecież możns wyjechać prywatnie, ja tak jeździłam i to nie raz nie dwa to wiem. Tam zarobisz więcej, ale ZUS pozostaje czysty, pusta karta. A latka lecą i głodowe emerytury czekają :D O ni niiii, tak to ja dziękuję bo z natury nie bardzo lubie oszczędzać wiec wiem że na stare lata to chociaż jakoś tam mi policzą te składki. To zawsze cos
25 listopada 2018 16:19
basiabasia71

Równie dobrze przecież możns wyjechać prywatnie, ja tak jeździłam i to nie raz nie dwa to wiem. Tam zarobisz więcej, ale ZUS pozostaje czysty, pusta karta. A latka lecą i głodowe emerytury czekają :D O ni niiii, tak to ja dziękuję bo z natury nie bardzo lubie oszczędzać wiec wiem że na stare lata to chociaż jakoś tam mi policzą te składki. To zawsze cos

Tak czy siak mnie czeka glodowa emerytura..
25 listopada 2018 17:16
basiabasia71

Równie dobrze przecież możns wyjechać prywatnie, ja tak jeździłam i to nie raz nie dwa to wiem. Tam zarobisz więcej, ale ZUS pozostaje czysty, pusta karta. A latka lecą i głodowe emerytury czekają :D O ni niiii, tak to ja dziękuję bo z natury nie bardzo lubie oszczędzać wiec wiem że na stare lata to chociaż jakoś tam mi policzą te składki. To zawsze cos

Matka mojego narzeczonego jeździła na czarno z 7 lat i co z tego kasę przechulała na długi starszego synka a teraz z dwa lata jeździ z firmą a emerytura 1200 zł śmiech na sali . Ma szczeszcz że spory czas pracowała w sklepie spożywczym bo tak by żadnej emerytury nie miała ..Dla mnie praca na czarno to głupota . Nie ma ubezpieczenia , składek na emeryturę a jak coś się stanie to nawet do szpitala karetka nie zabiorą .. moja firma nie płaci jakiś mega wielkich składek ale w sumie mam do emerytury sporo czasu . Jak byłam w szkole zawodowej mój szef z cukierni gdzie miałam praktykę też płacił niewielkie składki , potem pół roku w piekarni też nie dużo i pół roku w sklepie i także jeszcze się zdążę napracować .