Podziękowajki

18 grudnia 2015 06:44 / 9 osobom podoba się ten post
A Ja chciałam podziękowac z całego serca Tym, którzy mnie wspierali w tak ciężkim czasie dla mnie, jakim był śmierc Podopiecznej. Lista by była długa, MeryKy, Mleczko1, Mamusia, Magdzie, Andrea, Kasia63, Ann, frezje,Lena, Barbara48, Orim, Anerik, Teresadd, Zofja, Tyciek, Benita, Balutka, Hagja Zosia-samosia, Boże i cała reszta, kogo nie wymieniłam przepraszam,,, a sercae Wasze są bardzo duże, nie zostawiliście mnie samej, wspieraliscie mnie, dobrym mądrym słowem. Dziękuje, dziękuje, dziękuje Kochani i tule do serca i przytuleniem wirtualnym. Dziękuje Wam, bo bardzo tego potrzebowałam.
18 grudnia 2015 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

A Ja chciałam podziękowac z całego serca Tym, którzy mnie wspierali w tak ciężkim czasie dla mnie, jakim był śmierc Podopiecznej. Lista by była długa, MeryKy, Mleczko1, Mamusia, Magdzie, Andrea, Kasia63, Ann, frezje,Lena, Barbara48, Orim, Anerik, Teresadd, Zofja, Tyciek, Benita, Balutka, Hagja Zosia-samosia, Boże i cała reszta, kogo nie wymieniłam przepraszam,,, a sercae Wasze są bardzo duże, nie zostawiliście mnie samej, wspieraliscie mnie, dobrym mądrym słowem. Dziękuje, dziękuje, dziękuje Kochani i tule do serca :aniolki: :aniolki: i przytuleniem wirtualnym. Dziękuje Wam, bo bardzo tego potrzebowałam.

Jestes bardzo wrazliwa osoba o dobrym sercu,jestem myslami z Toba,jestes dzielna i dasz rade ,wierze w Ciebie.Wiem,ze trudno przejsc nad tym do porzadku dziennego i nigdy nie jest sie przygotowanym na ciezkie chwile,ale to jest dobry czas,aby choc troche odsunac zmarwienia na bok,pozwolic sobie na radosc,radosc z nadchodzacych swiat,czerpiac z nich sile i wiare.
Chyba jestes w domu swym,zycze Ci wszystkiego dobrego,samych pozytywnych mysli.
18 grudnia 2015 11:32 / 8 osobom podoba się ten post
Ja chciałam podziękować Wam wszystkim za to że jesteście . Gdyby nie Wy , każdy wyjazd do pracy byłby trudniejszy . Dobrze jest tutaj wejść i widzieć że nie jest się osamotnionym i że rozumiecie jakie w naszej harówce są problemy i przeszkody . Dobrze jest widzieć i czytać Wasze żarty i wpisy okraszone dawką humoru . Dziękuję Wam za to
18 grudnia 2015 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Jestes bardzo wrazliwa osoba o dobrym sercu,jestem myslami z Toba,jestes dzielna i dasz rade ,wierze w Ciebie.Wiem,ze trudno przejsc nad tym do porzadku dziennego i nigdy nie jest sie przygotowanym na ciezkie chwile,ale to jest dobry czas,aby choc troche odsunac zmarwienia na bok,pozwolic sobie na radosc,radosc z nadchodzacych swiat,czerpiac z nich sile i wiare.
Chyba jestes w domu swym,zycze Ci wszystkiego dobrego,samych pozytywnych mysli.:aniolki:

Ona Lisa nie ma za co dziękować, to jest bardzo trudny czas kiedy odchodzi nagle PDP. Ja jeszcze tego nie doświadczyłam, ale  wszystko przede mną:(
Cieszę się,że Jesteś już w domku, w Polsce, ciesz się nachodzącymi świętami i odpoczywaj..ładuj"akumulatory" i siłę na następną sztelę..Pozdrawiam  ciepło.
18 grudnia 2015 13:45 / 5 osobom podoba się ten post
I kolej na mnie:)) Moi Kochani, dzisiaj już kończę tutaj zlecenie, jutro wyjazd!!! upragniony i wyczekiwany, choć w domku czeka mnie mnóstwo pracy, bo muszę "przewrócić dom do góry nogami" , posprzątać, zrobić zakupy, dekoracje..dam radę:)) Już pracę wstępnie rozdzieliłam na synów:) Zrobiłam listę zakupów , menu, tylko to zrealizować.
Dziękuję Wam Wszystkim,że Jesteście, że wspieracie mnie i każdego z osoba w tęsknocie, w dołach, w problemach z jakimi się zmierzamy tu na wyjeździe. Nie wyobrażam sobie już wyjazdu, aby nie być na Forum, aby się nie poskarżyć, wyrzucić z siebie to co gdzieś w nas siedzi, gryzie. Razem lepiej, zdecydowanie lepiej!
Ta sztela była dla mnie ciężka, już się kończy, nie życzę nikomu takowej, ale wyjazd to loteria, nie wiadomo gdzie się trafi i do jakiej rodziny.
Życzę Wszystkim Zdrowych i Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, pachnących choinką, wiele uśmiechu i miłości rodzinnej, mnóstwa trafionych prezentów.
Tym co zostają życzę spokoju, wytrwałości w tym trudnym świątecznym czasie. Nie mówię żegnajcie tylko do zobaczenia gdzieś w połowie stycznia:)))
18 grudnia 2015 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
do zobaczenia Ann!!! wypoczywaj na tyle , ile bedziesz mogla, kto wie co sie trafi znowu tutaj na wygnaniu.
18 grudnia 2015 14:18 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

I kolej na mnie:)) Moi Kochani, dzisiaj już kończę tutaj zlecenie, jutro wyjazd!!! upragniony i wyczekiwany, choć w domku czeka mnie mnóstwo pracy, bo muszę "przewrócić dom do góry nogami" , posprzątać, zrobić zakupy, dekoracje..dam radę:)) Już pracę wstępnie rozdzieliłam na synów:) Zrobiłam listę zakupów , menu, tylko to zrealizować.
Dziękuję Wam Wszystkim,że Jesteście, że wspieracie mnie i każdego z osoba w tęsknocie, w dołach, w problemach z jakimi się zmierzamy tu na wyjeździe. Nie wyobrażam sobie już wyjazdu, aby nie być na Forum, aby się nie poskarżyć, wyrzucić z siebie to co gdzieś w nas siedzi, gryzie. Razem lepiej, zdecydowanie lepiej!
Ta sztela była dla mnie ciężka, już się kończy, nie życzę nikomu takowej, ale wyjazd to loteria, nie wiadomo gdzie się trafi i do jakiej rodziny.
Życzę Wszystkim Zdrowych i Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, pachnących choinką, wiele uśmiechu i miłości rodzinnej, mnóstwa trafionych prezentów.
Tym co zostają życzę spokoju, wytrwałości w tym trudnym świątecznym czasie. Nie mówię żegnajcie tylko do zobaczenia gdzieś w połowie stycznia:)))

Ann1967 szczęśliwej pozdrózy do domu życzę
18 grudnia 2015 14:20 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Jestes bardzo wrazliwa osoba o dobrym sercu,jestem myslami z Toba,jestes dzielna i dasz rade ,wierze w Ciebie.Wiem,ze trudno przejsc nad tym do porzadku dziennego i nigdy nie jest sie przygotowanym na ciezkie chwile,ale to jest dobry czas,aby choc troche odsunac zmarwienia na bok,pozwolic sobie na radosc,radosc z nadchodzacych swiat,czerpiac z nich sile i wiare.
Chyba jestes w domu swym,zycze Ci wszystkiego dobrego,samych pozytywnych mysli.:aniolki:

Madziu dziękuje ślicznie , kochana jestes
Tak jestem już w domu, dużo załatwiania, kupowania, też he, hee a na Sylwestra do pracy
09 stycznia 2016 21:47 / 8 osobom podoba się ten post
Dziekuje wszystkim za zyczenia urodzinowe.Chyba takie zyczenia otrzymalem Jestem na sticku wiec nie mam zdrowia sprawdzac
Jak te 16 lat zlecialo
09 stycznia 2016 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Dziekuje wszystkim za zyczenia urodzinowe.Chyba takie zyczenia otrzymalem :-) Jestem na sticku wiec nie mam zdrowia sprawdzac:-)
Jak te 16 lat zlecialo:lol1:

Zapomniane ale szczere   Wszystkiego co najlepsze w życiu może Cię jeszcze spotkać,
28 stycznia 2016 20:47 / 4 osobom podoba się ten post
Dziękuje wszyskim za "przytulenie sierotki". Dzięki Waszemu wsparciu, podróż przeleciała bez większych bóli.
01 lutego 2016 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Podziękowajki WIELKIE,NAJWIĘKSZE dla Emilii za pomoc-zmarnowała na mnie cały wczorajszy wieczór i tylko dzięki jej poradom odzyskałam dostęp do cywilizacji/do mojego lapka wlazł wstrętny wirus/.Nadmienię nieśmiało,ze NIC sama nie grzebałam ,czekałam grzecznie na kolejne wskazówki pomna perypetii jednej pani Raptusińskiej:)Najważniejsze ,ze działa a nie otwierała się w ogóle przeglądarka-siedział w środku bandyta i żarł bajty:(Byłoby niefajnie bo to jeszcze calutki miesiąc w robocie:)Bez lapka "se ne da":(DZIĘKUJĘ EMILIO:):):):)
01 lutego 2016 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
No jak nie,jak tak:):):)):)A któżby inny?:)
02 lutego 2016 07:02 / 3 osobom podoba się ten post
Inna Andreyko , inna , bo tamta to była " Raptusińska " z " p " w środku a ta , którą wymieniłaś to taka Raptusińska bez " p " ......a wiemy , że baba jak " p " nie posiada to tak jakby chłop sprzedający na targu " jaj " nie posiadał .....do sprzedania oczywiście
02 lutego 2016 10:10 / 2 osobom podoba się ten post
No cos Ty jeszcze wiecej wyobrazni ??, nie ,nie bo juz calkiem bedzie strach pisac,wszystkiego sie juz doszuka wtedy Wystarczy,ze ma robote na min.ty.