Co nas czeka w Szwajcarii?

30 maja 2014 14:11 / 1 osobie podoba się ten post
Polneta dla Ciebie:
Kappeler Milchsuppe.
 
2 l Milch
5 Eigelb
2 Essl.Mehl
1 Prise Salz
150 g Dunkli
 
Milch aufkochen.Eigelb,Mehl und Salz gut wermischen und dwr kochenden Milch beigeben.Dunkli in etwas eigesottener Butter kurtz  rosten und in eine weite Schussel geben.Das heisse Milchgemisch darubergiessen und serviren.Alle Personen azm Tisch essen traditionsgemass aus der gleichen Schussel.
 
 
30 maja 2014 14:40
ivanilia40

Moja poprzedniczka była tu 2 miesiace,za zgodą agencji oczywiście .Nie wiem natomiast jak jest kiedy ktoś jedzie na gewerbę,czy rodzina wtedy oddaje całość za dojazd.

Przeciez ja pracuje na Gewerbe ... Rodzina zwraca mi do reki.
30 maja 2014 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Polneta dla Ciebie:
Kappeler Milchsuppe.
 
2 l Milch
5 Eigelb
2 Essl.Mehl
1 Prise Salz
150 g Dunkli
 
Milch aufkochen.Eigelb,Mehl und Salz gut wermischen und dwr kochenden Milch beigeben.Dunkli in etwas eigesottener Butter kurtz  rosten und in eine weite Schussel geben.Das heisse Milchgemisch darubergiessen und serviren.Alle Personen azm Tisch essen traditionsgemass aus der gleichen Schussel.
 
 

No naprawde wszyscy z jednej michy jedzą,a fe
30 maja 2014 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
greenandy

No naprawde wszyscy z jednej michy jedzą,a fe

Nie musza czasem mozna sobie w koperte włozyć.
30 maja 2014 16:12 / 1 osobie podoba się ten post
O,to juz w koncu otworzyłas swoja koperte a tam Milchsuppe
30 maja 2014 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
greenandy

O,to juz w koncu otworzyłas swoja koperte:-) a tam Milchsuppe

Nie,to samo co w twojej tylko wiecej.
30 maja 2014 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
Ale ja mojej jeszcze nie otworzylam.Ale juz wiem ile tam mam.Mniej niż w kopercie Mleczko.
30 maja 2014 16:42 / 3 osobom podoba się ten post
greenandy

Ale ja mojej jeszcze nie otworzylam.Ale juz wiem ile tam mam.Mniej niż w kopercie Mleczko.

Boli Cie, czepilas sie tej koperty cały dzień.Dostałam i co? mam oddać?czy pozwolisz,żebym zatrzymała.
30 maja 2014 17:19 / 3 osobom podoba się ten post
Dziewczyny od zagladania do kopert to jest kontrola skarbowa :)
30 maja 2014 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
Walliser Brotgratin.
 
zutaten fur 1-2 Personen
 
150 g Walliser Roggenbrot
          Nussen
1/2 dl Weisswein
120 g Raclette-Kase
1-2 Tomaten
       Basilikum,Streuwurze
       Paprika,Pfeffer
 
Zubereitung:
Brot in Scheiben schneiden und die Halfte davon in eine mittlere Gratinform legen.MitWeisswein betraufeln.Kase und Tomaten in Scheiben schneiden und das Brot mit einigen Kase,dann mit Tomatenscheiben belegen.Mit Basilikum und Streuwurze wurzen.Mit den restlichen Brotscheiben bedecken und diese ebenfalls mit Wein betraufeln.Restliche Tomaten und Kasescheiben darauf verteilen und im vorgeheizten Ofen bei 230 st.C etwa 30 Minuten backen.Vor dem Servieren mit Paprika und Pfefer wurzen.
30 maja 2014 20:17
Dawaj Mleczko więcej takich przepisów .To właściwie jest kuchnia wykorzystująca wszystko co w domu jest - żeby się nic nie zmarnowało .

30 maja 2014 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
mozah aM

Dawaj Mleczko więcej takich przepisów .To właściwie jest kuchnia wykorzystująca wszystko co w domu jest - żeby się nic nie zmarnowało .

Wyśle gołebiem.Nie chcę psuć humoru i apetytu tymi przepisami.Obiecalam Polnecie to jej pare napisalam.
30 maja 2014 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
Ani apetytu ani tym bardziej humoru nie popsujesz !
30 maja 2014 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
mozah aM

Ani apetytu ani tym bardziej humoru nie popsujesz !

Mam jeszcze Tomatenfondue.Pychota.
30 maja 2014 20:40
mleczko47

Mam jeszcze Tomatenfondue.Pychota.

Sama nazwa wskazuje,że to musi być pyszne:)Przepisik popłosze:)