Za i przeciw pracy legalnie i na czarno

26 stycznia 2012 09:43
No i w tym temacie zgadzam sie z Gerta , dodam rowniez ze samo zalozenie gewerby przez obcokrajowca to nie wszystko , tak i tak trzeba ubiegac sie o pozwolenie na prace w Niemczech, ale nie bede sie wymadrzac bo jak niekiedy czytam co niektore wypowiedzi to mi wlosy deba staja , buziolki dla wszyuskich .
26 stycznia 2012 12:35
Dziewczyny piszcie mi kto zna firme GURADIANSHIP prosze bardzo pilne
28 stycznia 2012 13:53
Witam!!!

Czarna-perla3 udało Ci się coś dowiedzieć o firmie GRADIANSHIP,jak tam Twoje poszukiwania,ja niestety dalej szukam i nie ukrywam że zaczynam się podłamywać.Pozdrawiam.
28 stycznia 2012 18:57
To chyba jakaś nowa agencja. Stronkę mają taką sobie. Czarna perła - zgłoś się do nich i napisz co Ci odpowiedzieli albo odpisali.
30 stycznia 2012 18:22
Do Rozalii

Jesli masz sprawdzonych posrednikow do pracy "na czarno" to prosze o kontakt na gg 17229377

dziekuje
07 lutego 2012 07:14
Umowa zlecenie to normalna umowa,nie ma jedynie swiadczen socjalnych,urlopu.Obecnie mase ludzi jest tak zatrudnionych.Za to jest jeden plus Bardzo latwo ja rozwiazac(nie ma okresow wypowiedzenia)
07 lutego 2012 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
Ale kiedy cos jest nie tak z pracodawca,to pracownik ma wyjscie i nie musi czekac ,az minie wypowiedzenie.Cos za cos.A na czarno to troche ryzyko.Nie spodoba sie cos rodzinie i co?Moga nie zaplacic,Nie okreslonych zadnych warunkow.chyba ,ze ustnie.
07 lutego 2012 19:33
andrea said:
szkoda,ze ten plus idzie w strone zleceniodawcy.

Na dwoje babka wróżyła. Ja umowy o pracę w opiece za granicą bym nie podpisał. W umowie o pracę łatwiej o wykorzystywanie pracowników. W zleceniu masz określone swoje obowiązki i moge mnie w tyłek pocałować jak będa chcieli żebym plewił ogródek, czy sprzątał garaż.

07 lutego 2012 20:29
ja tez na zlecenie nie narzekam.Naroslo kolo tego sporo mitow,a przepisy przeciez sie zmieniaja.Zlecenie nie jest takie zle,jezeli firma jest ok
07 lutego 2012 21:35
no i malo tych firm jest co zatrudniaja na pelny etat zazwyczaj to zlecenie .No i prawda co na papierze to sie robi pozdrawiam.
09 lutego 2012 14:42

....

09 lutego 2012 16:17 / 1 osobie podoba się ten post
Dziwić się że mamy kryzys. Praca na czarno za 50 euro miesięcznie więcej , a za kilka lat będzie płacz i chodzenie do MOPSu. Który oczywiście będzie pomagał za pieniądze podatników, czyli ludzi pracujących.
09 lutego 2012 16:25
Ja pracowałam też na "czarno"i teraz mam jechać przez Agencje.Chyba dobrze robię:))Pozdrawiam...
09 lutego 2012 20:12
Witam oczywiscie ze dobrze to zawsze praca legalna pozdrawiam
09 lutego 2012 21:07
Ciekawa jestem ile ten zarobek na czarno wynosi.Czyzby to bylo tak oplacalne?znam dwie osoby i z tego co wiem zadne kokosy ,a duzy stres.