Na wyjeździe #6

12 marca 2014 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
Noooooooooooooo wiesz????To nie to samo:(      Hahahahahaahahahahah:D;D;D;D;D;D;D;D;
12 marca 2014 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Ja tak miałam z poprzednią Pdp.Miałam plastikowe butelki do przepłukania(przepisana recepta,odbierane w aptece).NOrmalnire nie powinnam tego robić,ale robiłam,bo....Zmiana cewnika była ustalona na 1 raz w miesiącu.Zapychało się conajmniej 3-4 razy w miesiącu.Przychodziło Plegedinst i to też robili,ale kiedy widziałam w woreczku mało i ciemny-gesty mocz,przepłukiwałam sama.Nie dochodziło wtedy do zapalenia pęcheża.Babcia dostawała w kroplówce 1,5 litra wody dziennie ,dodatkowo kawa,herbatka i soki.Około 3,5 l płynów.Pani doktor powiedziała,że tak ma prawo sie dziać ponieważ nerki juz nie filtruja jak trzeba.Nie mam pojęcia,nie jestem lekarzem,ale to co napisałam pomagało.Wcześniej kiedy nie wiedziałam,jak to działa,babuszka była wożona do szpitala.To był niesamowity stres dla Niej,bo była po wylewie i takie transwery były  dla Niej cierpieniem:(

Mialam pdp u ktorej bardzo czesto się zatykał cewnik. Tez mialam takie specjalne buteleczki do przepłukiwania. To czy się zatyka zależy od ilości wypitych płynów i od tego jakie bakterie zaatakowały pęcherz i nerki. Jak jest ciemny mocz to warto domagać się jego badania. Często dochodzi do zapalenia pęcherza ponieważ cewnik to ciało obce w moczowodzie.
12 marca 2014 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
..Modlitw szept w usta wbiegł O stosunkach, o stosunkach przerywanych Głupi pech i lęk klech Na głupotę, na durnotę przekuwany Wiara w cud, mrowie złud Które ty opłacasz swoją mrówczą pracą Dokąd pójść, zewsząd gnój Zwykły znój, za który nigdy nie zapłacą.." porzadny teksty z milym dla ucha antyklerykalnym przeslaniem.

nananananana
12 marca 2014 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

i kupię  sobie waniliowe......
 

w DUPIE Z Waniliowymi..,.Te moje w domku są takie,takie,kurde mać, fajne noooooooooo:):):)Poczekam,.nawet Tartuffo włoskie ,tych moich z domu nie przebije:)
12 marca 2014 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Loda w gowie mam conajmniej już od miesiąca,ehhhhh:(A tu jeszcze miesiąc czekania buuuuuuuu:(:(:(:(

W głowie to nie koniecznie )))))))
12 marca 2014 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
po loda kochana po loda.....mmmmm takiego dużego,waniliowego .Wsiąde na mój rower,wiatr we włosach i bedę degustować się lodzikiem.....tak 
12 marca 2014 22:09
gosia35

..Modlitw szept w usta wbiegł O stosunkach, o stosunkach przerywanych Głupi pech i lęk klech Na głupotę, na durnotę przekuwany Wiara w cud, mrowie złud Które ty opłacasz swoją mrówczą pracą Dokąd pójść, zewsząd gnój Zwykły znój, za który nigdy nie zapłacą.." porzadny teksty z milym dla ucha antyklerykalnym przeslaniem.

nananananana

Z kad Ty to wziełas  w ogóle ...Hahhaahahahahahahahahhahaha:;D;D;DD;D;D;
12 marca 2014 22:10 / 5 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Ja znowu mam problem- pomóżcie. Moja PDP ma cewnik wyprowadzony bezposrednio z pecherza, po ostatniej wymianie mineła12 dni a on najpierw przytkał sie a następnie zatkał i nic nim nie odpływało tylko do pampersa. Prosze wytłumaczcie mi od czego zalezy to ze on sie zatka albo nie ? Mąz PDP ( pan i władca) burczy ze to dlatego ze żona za mało pije. Cholerka ale ja wmuszam w nia conajmniej 3,5 litra. Teraz nie będe spała tylko się modliła zeby ten pieprzony cewnik sie nie zatkał. Juz nie wspominam jaką miałam jazdę przez 3 dni zanim zamówił wymianę cewnika. Przed chwila podawałam pić to sprawdzał ile wody dałam do szklanki....ja chyba zwariuję.

Hej Gosia - 3,5 litra to konska dawka,że jeszcze nerki nie wysiadły?Proś o konsultacje z lekarzem to jest za dużo.Przy cewnikowanej pdp trzeba podac wiecej wody ale bez przesady.Zatkany cewnik to tragedia - może wytworzyc sie stan zapalny.Cewnik może być tez zgięty zwłaszcza przy przewracaniu pdp z boku na bok trzeba to robic umiejetnie.Jak przewracasz pdp to wkladaj poduszeczke miedzy uda,nie wiem jaka to osoba jak szczupła jest to może cewnik sie wysuwa
i wtedy uryna leci do pampersa .Jeżeli naciska na Ciebie mąż pdp z tym piciem to podawaj jemu tez,niech pije tyle ile kaze podawac żonie.Musisz rozmawiac z lekarzem. Co to za choroba,że staracie sie utopic pdp.
12 marca 2014 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Z kad Ty to wziełas  w ogóle ...Hahhaahahahahahahahahhahaha:;D;D;DD;D;D;

to jest Hipisówka  ,siedze na youtube i słucham  i tak sobie na forum śpiewam
a co fałszuję???????
12 marca 2014 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

to jest Hipisówka  ,siedze na youtube i słucham  i tak sobie na forum śpiewam
a co fałszuję???????

mOJA pDP JEST hIPISÓWKA,JUTRO JEJ ZACYTUJE...aLE KURDE MAĆ,JA AZ TAK NIEMIECKIEGO NIE ZNAM:(
12 marca 2014 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
wejdż na tłumacza google
12 marca 2014 22:16 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Hej Gosia - 3,5 litra to konska dawka,że jeszcze nerki nie wysiadły?Proś o konsultacje z lekarzem to jest za dużo.Przy cewnikowanej pdp trzeba podac wiecej wody ale bez przesady.Zatkany cewnik to tragedia - może wytworzyc sie stan zapalny.Cewnik może być tez zgięty zwłaszcza przy przewracaniu pdp z boku na bok trzeba to robic umiejetnie.Jak przewracasz pdp to wkladaj poduszeczke miedzy uda,nie wiem jaka to osoba jak szczupła jest to może cewnik sie wysuwa
i wtedy uryna leci do pampersa .Jeżeli naciska na Ciebie mąż pdp z tym piciem to podawaj jemu tez,niech pije tyle ile kaze podawac żonie.Musisz rozmawiac z lekarzem. Co to za choroba,że staracie sie utopic pdp.

Mleczko masz u mnie plusa. Fakt 3,5 litra to końska dawka ale już nieraz się z tym spotkałam że niemieccy lekarze tak poją lub radzą poić :)
12 marca 2014 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
Andrejka koietom lodow się zachciało , a tobie po takim czasie pobytu w de to loda sie nie chce..?
12 marca 2014 22:17
alinka1339

Andrejka koietom lodow się zachciało , a tobie po takim czasie pobytu w de to loda sie nie chce..?

hahahahhahahahahahahahaha
12 marca 2014 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj środa- Dzień Loda !