Co robimy z zarobioną gotówką po przyjeździe do domu?

07 października 2015 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

nie wiesz ze prawie w kazdej rodzinie sa ,,czarne owce,, :)

He, hee, dobre.
 No, tak mówią.
07 października 2015 20:23 / 3 osobom podoba się ten post
No wiesz co?  jestem zaskoczona.Może nie dorównuje Tobie intelektem ale nie obrażam:)
07 października 2015 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
;(
07 października 2015 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
magdalena_k

nie wiesz ze prawie w kazdej rodzinie sa ,,czarne owce,, :)

rasizm przez ciebie przemawia
07 października 2015 20:45 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ktoś przeinterpretował:-(

Ja napewno nie. Nawiązałam do zdjęcia umieszczonego w dowcipach i uważałam,że wysilac sie za wiele nie trzeba,żeby to potraktować jako żart.
07 października 2015 21:58 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Ja napewno nie. Nawiązałam do zdjęcia umieszczonego w dowcipach i uważałam,że wysilac sie za wiele nie trzeba,żeby to potraktować jako żart.

Też tak myślę, ale ktoś nie
07 października 2015 22:19
Dla kogo
07 października 2015 22:25
cenzura???????????????????????????????
07 października 2015 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

cenzura:moderator1:???????????????????????????????

Wewnętrzna :D.

Po przemysleniu i konsultacji uznałam, że nikt nie załapie, więc lepiej bąka nie puszczać ;).

A jak myślisz, dla kogo?
07 października 2015 22:32
salazar

Wewnętrzna :D.

Po przemysleniu i konsultacji uznałam, że nikt nie załapie, więc lepiej bąka nie puszczać ;).

A jak myślisz, dla kogo?

Załapałam,,,,,,,ale tego już nie ma
07 października 2015 22:32 / 1 osobie podoba się ten post
Według mnie nie dla ....... ale pojawiam się i znikam? to tak. Nie myślę o wielkim powrocie.
23 listopada 2015 08:19 / 5 osobom podoba się ten post
Już sobie planuję wydatki. Nie wydam całej zarobionej kasy na "bele co" ale mam pomysł. Zmodernizuję sobie kuchnię. Będę w domu tylko 3 dni więc mam ograniczone mozliwości ale ustalimy co i jak a ja wrócę na gotowe. Jak zwykle. Chce białą taka mi sie podoba najbardziej.Ale jeszcze poszukam w necie moze cos mnie za inspiruje.
23 listopada 2015 09:31 / 3 osobom podoba się ten post
Wracam do domu i bardziej zastanawiam się, jak tu cugle sobie założyć i nie wydać majątku
23 listopada 2015 09:32 / 1 osobie podoba się ten post
Mnie pójdzie od razu koło 2,5 tys na pewną laserową operację.Ale i tak jeszcze sporo zostanie,na szczęście
23 listopada 2015 12:30 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Mnie pójdzie od razu koło 2,5 tys na pewną laserową operację.Ale i tak jeszcze sporo zostanie,na szczęście:-)

Powodzenia.

Zawsze po powrocie do domu cos konkretnego finansuje. 30 pażdziernika po południu byłm w domu. W sobote zdąrzyłam kase zamienic na bardziej chodliwą walutę i tez część od razu poszła (moja część). Musielismy postawic wiatę no i jak zwykle koniec roboty zbiegł się z moim powrotem. Zawsze kosztami dzielimy sie równo jest nas w domu 5-cioro a więc 5-ta cześć przypada na mnie. Ale tym razem postawiłam sie honorowo zapłaciłam 50 % wszystkich kosztów. Dobrze mi poszło na szteli więc miałam "gest". Ale kase z mojej emerytury i dochod ze sklepiku zostawiam na końcie. Pamietam ,że przez kilka lat nie widziałam swojej pensji była wpłacana na męża konto i szła na opłaty a potem na remont domu. Bardzo sie ciesze,że to juz za mną jest.