Przygotowania do wyjazdu i wymiana ze zmienniczką

01 czerwca 2014 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Ze też takie opiekunki są.Zgroza.

Mleczko ,są ..... Ostanio mój wiózł pijaną opiekunkę w piżamie.Nawet nie wiedziała,że ma ją na sobie.Tak sobie przekazywały pracę hihihi
01 czerwca 2014 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

Mleczko ,są ..... Ostanio mój wiózł pijaną opiekunkę w piżamie.Nawet nie wiedziała,że ma ją na sobie.Tak sobie przekazywały pracę hihihi

A wszystkie deklaruja abstynencje.Czy to nie było przypadkiem w Sylwestra?
01 czerwca 2014 22:44
mleczko47

A wszystkie deklaruja abstynencje.Czy to nie było przypadkiem w Sylwestra?

Nie tak dawno to było.
01 czerwca 2014 22:51
gosia35

Nie tak dawno to było.

To wynika Gosiu,że nie tylko w Sylwestra piją. Mogł maz zrobić zdjecie bysmy zrobiły jak u Barej sciane z pijacymi opiekunkami. (tzn.topik)
01 czerwca 2014 22:53 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Ja mojej zostawiłam 7 stron A4, 
rozpisałam wszystko: co o jakich godzinach, przyzwyczajenia, dziwactwa, czego nie jedzą ,
co gdzie kupujemy, / Opcie maja swoje przyzwyczajenia do określonych produktów z ookreślonych sklepów/,
jakie paliwo lejemy do autka i gdzie, itp. drobiazgi.
Dzwoniła wczoraj dopiero , tak pogadać, mówi, ze instrukcja super, zadnych problemów.

Scarlet chciałabym cie kiedyś zmienić 
01 czerwca 2014 22:53
greenandy

Scarlet chciałabym cie kiedyś zmienić:-) 

Ja też byłoby co poczytać :):)
01 czerwca 2014 23:20 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja też byłoby co poczytać :):)

Nooo,bym poczytała:)Rozpiskę swego czasu na 12 stron machnęłam,hi hi hi
01 czerwca 2014 23:29 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Z moją zmienniczka niestety nie spotkałam się, więc pracuje na swoich zasadach.Po raz pierwszy będę miała zmienniczkę i właśnie potrzebowałam porady jak przekazać stelle, czy ze wszystkimi szczegółami, z moim torem pracy czy dać zmienniczce szanse na wprowadzenie nowości tylko się zastanwiam czy zmiany nie zaburzą mojego rytmu bo wracam  powrotem po urlopie do mojej Damy.

Michasia nie ma wyprobowanego sposobu czy metody przekazywania zmiany sama czytasz wpisy to wiesz.Nie bierz przykladu, rob tak jak uwazasz,że bedzie najlepiej.
Usiądzcie obie i porozmawiajcie nie nastawiaj sie,że zmieni Cie zła opiekunka.Myślę ze sprawy dotyczące stanu zdrowia pdp powinno sie przekazac dokladnie.Utarło sie już,że tylko te sa dobre, ktore sa na forum a te przyjezdzające to be. Wszystkie jesteśmy takie same mamy tez gorsze dni.Rozsądna dziewczyna z Ciebie zrobisz napewno własciwie.Trzymaj się.
02 czerwca 2014 00:03
mleczko47

Michasia nie ma wyprobowanego sposobu czy metody przekazywania zmiany sama czytasz wpisy to wiesz.Nie bierz przykladu, rob tak jak uwazasz,że bedzie najlepiej.
Usiądzcie obie i porozmawiajcie nie nastawiaj sie,że zmieni Cie zła opiekunka.Myślę ze sprawy dotyczące stanu zdrowia pdp powinno sie przekazac dokladnie.Utarło sie już,że tylko te sa dobre, ktore sa na forum a te przyjezdzające to be. Wszystkie jesteśmy takie same mamy tez gorsze dni.Rozsądna dziewczyna z Ciebie zrobisz napewno własciwie.Trzymaj się.

Mam nadzieję,że będzie dobrze, ja ze swojej strony przekażę wszysto na tip top i będziemy nadawały na jednych falach dla dobra naszej Podopiecznej.Dzięki :) i pozdrawiam z 7002 polubieniem :)
11 września 2014 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
Osiagnełam perfekcje w pakowaniu jak to sie mowi polularnie nie mam co do torby włożyć* Torbe podrozna w ktorą pakowalam sie latami musze odstawić na strych.Qrcze tak mało teraz potrzebuje.Bralam często rzeczy,ktore nie były używane woziłam do pracy i z pracy ile to czasu potrzebowałam,żeby wreszcie ograniczyć balast.Jeszcze z czasem wymienie lapka na cos mniejszego i bedę z plecakiem jeżdziła.Do tej pory to plecak był trzecim bagazem.  
11 września 2014 09:50 / 2 osobom podoba się ten post
Czekam na zmienniczkę-trzecia z kolei.
Pierwsza nie mogła przyjechać z powodów rodzinnych,druga odmówiła bez podania przyczyn(siedze przez nia do jutra!),dzisiaj ma być wieczorem trzecia.
Musze przeniesc sie na noc do wyboru:salon babci
salon córki
przyczepa kempingowa
Jak potraktowalibyscie jutrzejszy dzień?Moj bus bedzie ok 18-19.
Ja zamierzam zostawić zmienniczce pole do popisu i zrobic sobie wolne-w końcu od jutra dostanie pieniazki:)
11 września 2014 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ja ostatnio pojechalam z mala torbą to żalowalam, bo nie mam potem w co dodatkowych rzeczy spakować,dziadek sie uwziął że mam zabrac niem.karme dla psa,kupil tez slodycze ,kawy itd,no i kłopot,bo przeciez nie wypada zostawic.Wiec teraz biore duza torbe,w jedną strone bedzie luz w niej,w drugą pewnie znowu ledwo ją dopnę.
11 września 2014 10:05 / 4 osobom podoba się ten post
agama

Czekam na zmienniczkę-trzecia z kolei.
Pierwsza nie mogła przyjechać z powodów rodzinnych,druga odmówiła bez podania przyczyn(siedze przez nia do jutra!),dzisiaj ma być wieczorem trzecia.
Musze przeniesc sie na noc do wyboru:salon babci
salon córki
przyczepa kempingowa
Jak potraktowalibyscie jutrzejszy dzień?Moj bus bedzie ok 18-19.
Ja zamierzam zostawić zmienniczce pole do popisu i zrobic sobie wolne-w końcu od jutra dostanie pieniazki:)

Ja jestem ze zmienniczka az do wyjazdu.Trzeba ciepłego słowa a i mnie tez potrzeba troche pogadac.Pokażę to co trzeba.Tak traktuje i tak jestem traktowana do tej pory.Lubie ten dzień wspolny.A pieniążki, nie zbawia mnie za jeden dzien pracy skoro i tak czekam bezczynnie.Chyba,że jest taka sytuacja,ze jeszcze zakupy do domu robię to wtedy sie urywam na krotko.Zostawiasz trudna Stelle jak pisałas Twoja pomoc (informacje) sa nie ocenione a mozna je przekazać tylko w rozmowie bezposredniej.
 
Rodziny zatrudniajece opiekunki dla dobra wszystkich powinne płacić obu opiekunkom, jezeli to nowa przyjeżdża.Przeciez to dla dobra pdp takie wspolne przebywanie jeden dzień obu opiekunek i przekazywnie Stelli na 5 .
11 września 2014 10:14 / 3 osobom podoba się ten post
agama

Czekam na zmienniczkę-trzecia z kolei.
Pierwsza nie mogła przyjechać z powodów rodzinnych,druga odmówiła bez podania przyczyn(siedze przez nia do jutra!),dzisiaj ma być wieczorem trzecia.
Musze przeniesc sie na noc do wyboru:salon babci
salon córki
przyczepa kempingowa
Jak potraktowalibyscie jutrzejszy dzień?Moj bus bedzie ok 18-19.
Ja zamierzam zostawić zmienniczce pole do popisu i zrobic sobie wolne-w końcu od jutra dostanie pieniazki:)

Agama, to zalezy jaka Ci sie zmienniczka trafi, jedna nasza wspolna kolezanka z forum doczekala sie takiej, co to wszystko wie najlepiej, zadnych rad odnośnie opieki pdp nie chciala słuchac i robila z siebie głupio-mądra, ale sa i takie jak ja np, co wysłuchaja , wypytaja, bo ja to taki pytuś jestem, ha ha ha .
11 września 2014 10:15 / 2 osobom podoba się ten post
Nie zamierzam całkiem wyjśc z domu:)
Czasu mało bo obie panie w sobote wyjezdzaja do syna Pdp na 3 tyg.Dlatego uwazam,ze lepiej będzie jesli ten dzien spędzą w wiekszości ze sobą.Pomocy nie odmówię ale nie bedzie moim problemem toaleta,pilnowanie gdzie idzie,leży czy nie.
Rozmawiałam wczoraj z córką Pdp i też jest tego zdania:)
Po miesiacu bedzie to pierwszy dzień bez nerwów i psychicznego obciazenia.