Przygotowania do wyjazdu i wymiana ze zmienniczką

24 kwietnia 2014 22:33
Mycha

Kasia, TY już zawsze "złotousta" u mnie będziesz ;-)))  Mam zmienniczkę mówiącą "Indiana deutsch" i nadrabia ....  !!!  sprzątaniem ;-///

Złotousta Kasia mówiąca odrobineczkę więcej niż "Kali deutsch" ?Ciekawostka przyrodnicza jakaś:)Bo o Indiana deutsch to nie słyszałam.......
24 kwietnia 2014 22:35
Zebra

Oby było lepiej niż kiedyś.

Życzę Ci takiej stelli jak ja mam, a mam na 99% :)
24 kwietnia 2014 22:35
Zebra

Witam Opiekunki i Opiekunow, za dwa dni jade do De,do pracy,pewnie spędzę tutaj trochę czasu umilając sobie pracę.

Witaj,
już Cię lubię za ten awatar.
 
Czekam na relacje ze stelli.
24 kwietnia 2014 22:36
Zebra

Witam Opiekunki i Opiekunow, za dwa dni jade do De,do pracy,pewnie spędzę tutaj trochę czasu umilając sobie pracę.

Witaj :))))
24 kwietnia 2014 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Złotousta Kasia mówiąca odrobineczkę więcej niż "Kali deutsch" ?Ciekawostka przyrodnicza jakaś:)Bo o Indiana deutsch to nie słyszałam.......

Kochana, dzisiaaj mnie taryfiarz uświadomił, też wcześniej o "indiana deutsch" nie słyszałam ale podoba mi się bardzo ;-)))    i odzwierciedla to, co powinno być odzwierciedlone ;-)))  A na Śląsku mają trafne określenia ;-))
24 kwietnia 2014 22:40
scarlet

Witaj,
już Cię lubię za ten awatar.
 
Czekam na relacje ze stelli.

Jak będzie trochę luzik ,to będę zaglądala często ,ale kto wie co mnie czeka? Dziękuje .
24 kwietnia 2014 22:41
emi

Witaj :))))

Witam:)
24 kwietnia 2014 22:41
Zebra

Witam Opiekunki i Opiekunow, za dwa dni jade do De,do pracy,pewnie spędzę tutaj trochę czasu umilając sobie pracę.

Oj spędzisz ,spędzisz:)Witaj Zebra:) Avatarek zakosiłaś leniwcowi chyba:):):):)Miłej lektury,spokojnej podróży i fajnej szteli:):):)
24 kwietnia 2014 22:42
michasia

Życzę Ci takiej stelli jak ja mam, a mam na 99% :)

dziękuję::)
24 kwietnia 2014 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
Zebra

Oby było lepiej niż kiedyś.

Witaj.., udanej stelli i żebyś nie musiała jak na swoim avatarze...hihihi)))))
24 kwietnia 2014 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Oj spędzisz ,spędzisz:)Witaj Zebra:) Avatarek zakosiłaś leniwcowi chyba:):):):)Miłej lektury,spokojnej podróży i fajnej szteli:):):)

Dziękuję Kasiu:)
24 kwietnia 2014 22:45 / 1 osobie podoba się ten post
Dziękuję Wszystkim:)
24 kwietnia 2014 22:49
nowadanuta

Witaj.., udanej stelli i żebyś nie musiała jak na swoim avatarze...hihihi)))))

:):):)
01 czerwca 2014 09:02 / 3 osobom podoba się ten post
Moja Ania z ktorą się wymieniłam to bardzo mądra dziewczyna,no coż jest wykształcona i fakultetow na forum nie robiła.Przekazała mi Stelle i wszystko w porzadku, jestem stazem starą opiekunką więc wiedzialam co pytac i co ustalać.Na temat pdp nie powiedziala nic.Wyrobiłam sobie zdanie sama przez ten okres w ktorym przebywam z nią.Ze zmienicza kontaktujemy sie tylko droga elektroniczna, ale dość czesto.Wczoraj opiasałam jak przebiega moja praca i moje odczucia na miejscu tu w domu pdp.Otrzymalam odpowiedz,ze była to osoba bardzo trudna we wspolzyciu, ale przez rok pracy poprzedniczki udalo sie ustalic pewne normy do przyjecia dla obu stron.Nie powiedziała mi nic poniewaz dała mi szanse na wyrobienie własnego zdania.A kto wie, czy nie  byłabym uprzedzona po wysłuchaniu narzekań Ani.Warto pewnie niektore sprawy przemilczec przy przekazywaniu Stelli i dac szanse zmienniczce na rozpoczęcie roboty bez bagazu dośwadczen poprzedniczki.
01 czerwca 2014 14:58
mleczko47

Moja Ania z ktorą się wymieniłam to bardzo mądra dziewczyna,no coż jest wykształcona i fakultetow na forum nie robiła.Przekazała mi Stelle i wszystko w porzadku, jestem stazem starą opiekunką więc wiedzialam co pytac i co ustalać.Na temat pdp nie powiedziala nic.Wyrobiłam sobie zdanie sama przez ten okres w ktorym przebywam z nią.Ze zmienicza kontaktujemy sie tylko droga elektroniczna, ale dość czesto.Wczoraj opiasałam jak przebiega moja praca i moje odczucia na miejscu tu w domu pdp.Otrzymalam odpowiedz,ze była to osoba bardzo trudna we wspolzyciu, ale przez rok pracy poprzedniczki udalo sie ustalic pewne normy do przyjecia dla obu stron.Nie powiedziała mi nic poniewaz dała mi szanse na wyrobienie własnego zdania.A kto wie, czy nie  byłabym uprzedzona po wysłuchaniu narzekań Ani.Warto pewnie niektore sprawy przemilczec przy przekazywaniu Stelli i dac szanse zmienniczce na rozpoczęcie roboty bez bagazu dośwadczen poprzedniczki.

Z moją zmienniczka niestety nie spotkałam się, więc pracuje na swoich zasadach.Po raz pierwszy będę miała zmienniczkę i właśnie potrzebowałam porady jak przekazać stelle, czy ze wszystkimi szczegółami, z moim torem pracy czy dać zmienniczce szanse na wprowadzenie nowości tylko się zastanwiam czy zmiany nie zaburzą mojego rytmu bo wracam  powrotem po urlopie do mojej Damy.