Ruch to zdrowie - propozycje ćwiczeń

25 października 2015 20:32 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

Poza tym opanowania, koncentracji, spokoju i podejmowania decyzji bez emocji w szybkim tempie. Usprawniłam dzięki temu też lewą stronę ciała, dzięki temu moja lewa ręka może robić coś innego niż prawa, wszystko wyłapuję w locie. Też miałam przygodę, sposób i szybka reakcja cenniejsza niż siła. :-)

Nas z siostrą ojciec za młodu uczył,że jak jaki facet zaczepia to kopa w jaja, w tył zwrot i wiać tam gdzie dużo ludzi:):):)Siostra raz te rade była zmuszona wykorzystać:)
26 października 2015 13:13 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nas z siostrą ojciec za młodu uczył,że jak jaki facet zaczepia to kopa w jaja, w tył zwrot i wiać tam gdzie dużo ludzi:):):)Siostra raz te rade była zmuszona wykorzystać:)

Widać tata ćwiczył sztuki walki
26 października 2015 14:10 / 7 osobom podoba się ten post
Wczoraj wyrwałam się na rajd rowerowy (po 3 tygodniowej przerwie) w moim płaskim ojczystym terenie. Przejechałam z moją grupą "Zdrowo zakręconych" około 60 km i nie miałam żadnych trudności. Było lekko i przyjemnie. Nietety wieczorem zmęczenie przywaliło mi jakby rykoszetem  Poczułam ogólne zmęczenie, przytępione bóle w kościach i gorączkę. Wniosek - przerwy w uprawianiu aktywnego ruchu nie są wskazane.
Dzisiaj jest już w porządku, odpoczynek nocny zniwelował te dolegliwości. Przed południem złapałam się za mycie okien i inne porządki z nową dawką energii i już wszystko przewaliłam.
27 października 2015 09:31 / 3 osobom podoba się ten post
Zdaje się, że ból minął. Po kilkudniowej przerwie wznawiam treningi i wracam na biegowe trasy :) Yeah!
27 października 2015 09:50
giunta

Zdaje się, że ból minął. Po kilkudniowej przerwie wznawiam treningi i wracam na biegowe trasy :) Yeah!

To super:)
U mnie niestety nic nie minęło i jutro id do lekarza.
Ból przeszywa mnie z pleców na pierś,-znajoma fizjoterapeutka mówi,że mam mięśnie jak kamień i to raczej one są tego powodem.
Mam nadzieję,że to nic gorszego,i że nic złego we mnie nie siedzi.
27 października 2015 10:01 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

To super:)
U mnie niestety nic nie minęło i jutro id do lekarza.
Ból przeszywa mnie z pleców na pierś,-znajoma fizjoterapeutka mówi,że mam mięśnie jak kamień i to raczej one są tego powodem.
Mam nadzieję,że to nic gorszego,i że nic złego we mnie nie siedzi.

No to koniecznie do lekarza. Oby to nie było nic poważnego.
11 stycznia 2016 14:24
A znacie jakieś ćwiczenia na dolną część kręgosłupa?
Bo po nieudanej punkcji muszę strasznie uważać na swoje plecy, a nie chcę siedzieć bezczynnie...
02 czerwca 2016 19:17 / 6 osobom podoba się ten post
Wyciągnęłam stary temat żeby się pochwalić,ze nową pasję odkryłam ,oczywiście po imbirze . Od lutego ćwiczę codziennie,biegam,chodzę z kijami,jeżdże na rowerze,nawet pływać próbowałam,ale po 2 minutach w lodowatej wodzie pewnych części ciała nie czułam,więc zrezygnowałam .
Jesli ktoś zechciałby pozbyć się doła polecam te ćwiczenia:,dla bardziej zaawansowanych super przyjemny zestaw ćwiczeń,po którym pot leje się ciurkiem,a waga grzecznie spada. . Zaletą tych dwóch zestawów jest brak nudy.
02 czerwca 2016 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Wyciągnęłam stary temat żeby się pochwalić,ze nową pasję odkryłam ,oczywiście po imbirze :lol2:. Od lutego ćwiczę codziennie,biegam,chodzę z kijami,jeżdże na rowerze,nawet pływać próbowałam,ale po 2 minutach w lodowatej wodzie pewnych części ciała nie czułam,więc zrezygnowałam .
Jesli ktoś zechciałby pozbyć się doła polecam te ćwiczenia:,dla bardziej zaawansowanych super przyjemny zestaw ćwiczeń,po którym pot leje się ciurkiem,a waga grzecznie spada. . Zaletą tych dwóch zestawów jest brak nudy.

Ivanilka, super sprawa!!!! Sprobuje od poniedzialku te cwiczenia, ktore nie obciaza mego kregoslupa- Dzieki:)
02 czerwca 2016 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
leni

Ivanilka, super sprawa!!!! Sprobuje od poniedzialku te cwiczenia, ktore nie obciaza mego kregoslupa- Dzieki:)

Bardzo fajne są te ćwiczenia,na prawdę poprawiaja sylwetkę,sprawdziłam na sobie. :)
02 czerwca 2016 23:55
ivanilia40

Bardzo fajne są te ćwiczenia,na prawdę poprawiaja sylwetkę,sprawdziłam na sobie. :)

Ivanlka to ja rozpragowalam na forum Twoja rolade jabłkowa, nawet Marta piecze, a Ty co?Gimnastyka i odchudzanie? Żartowałam oczywiście, cieszę się że wrocilas:) Wszyscy Cię poszukiwali:)
03 czerwca 2016 06:26 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Bardzo fajne są te ćwiczenia,na prawdę poprawiaja sylwetkę,sprawdziłam na sobie. :)

Ivanilko , malutkie pytanko ( ależ ja jestem delikatna , znaczy się delikatnie piszę ) , czy jeśli wczoraj w tym pierwszym zestawie ćwiczeń doszłam do tych " boksowań " to dziś mogę śmiało lecieć już te zaawansowane ? .....Przyznam , że trochę nieudolnie mi to szło , ale nie chciałam za mocno " tupkać " , bo by mi się profesorowa wystraszyła , że się jej chałupa zawala . ...Nagrzeszyłam wczoraj i to strasznie : upiekłam kruche z rabarbarem , musiałam popróbować ( popróbować - nie spróbować ) i miałam takieeeeeeee wyrzuty sumienia , że hej ! .....no pychota , po prostu pychota ...Nic to , będe regularnie ćwiczyć - raz w miesiacu , ale będę ! 
03 czerwca 2016 07:45 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Bardzo fajne są te ćwiczenia,na prawdę poprawiaja sylwetkę,sprawdziłam na sobie. :)

Polecają sporo innych ćwiczeń i fajne jest to ,że ćwiczą dziewczyny mocno przy kości,a nie jakieś chudzielce wysportowane.
01 października 2016 12:28 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś będę rozpisywać plan treningowy na czas pobytu w De. :D Świeżutki plan - świeżutka motywacja! ;)
01 października 2016 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
Spoko, może wrzucę. :) Ale będzie też dużo biegania. :)