Ruch to zdrowie - propozycje ćwiczeń

10 marca 2017 17:48 / 8 osobom podoba się ten post
kasia63

Kijków nie brałam,roweru brak,ale ponieważ zmienniczka przyzwyczaiła PDP,że jak nie pada to po poobiedniej drzemce wychodzi na spacer nie było wyjścia i też się wybrałam.Syn zainstalował mi krokomierz w telefonie.Lazłam sobie powolutku,terenu nie znam więc nie za daleko ,żeby nie zginąć. Poszukiwałam jakiegoś parku ,bezskutecznie :( Zrobiłam więc spore koło i wyszło tego 5431 kroków.czyli 2,7 km i tylko 182 kalorie weg:( Nawet niejeden pączek/250 kalorii/:):):)Ale zawsze :):):)hi hi hi

Ja bym nie wierzyła temu krokomierzowi co do spalonych kalorii,to zależy jak szybko idziesz,czy po płaskim terenie,czy po pagórkach,takie aplikacje tylko w błąd wprowadzają. Jeśli chcesz złapać kondycję czy schudnąć musisz się porządnie spocić .
10 marca 2017 18:26 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Jeszcze trocha a bedziesz maszerowac jak geronimo! :bravo: po parkach nie laz czasem wieczorami tylko tam, gdzie ludzie sa by cie gdzie nie porwali. :-)

Iiiiii,tam,żeby mnie porwać to trzeba ze trzech mocarnych chłopysiów:):)poza tym wracam na 17-ą,jasno jest:) 
10 marca 2017 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja bym nie wierzyła temu krokomierzowi co do spalonych kalorii,to zależy jak szybko idziesz,czy po płaskim terenie,czy po pagórkach,takie aplikacje tylko w błąd wprowadzają. Jeśli chcesz złapać kondycję czy schudnąć musisz się porządnie spocić .

Nie chce jakoś celowo.Muszę się trzymać tego co zmienniczka ustaliła, bo się babcia odzwyczai.Nie przepadam za spacerami,wolę rower,ale z braku laku....Teren raczej płaski,idę takim wolniejszym spacerowym krokiembo sobie różności po drodze oglądam:)Pocić się nie zamierzam,bo potem zmarznę,potem będe chora ,potem zarażę babculkę...nie nie,żadne takie:):):)Rozrywka to ma być a nie dziki trening:):):)
10 marca 2017 19:40 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie chce jakoś celowo.Muszę się trzymać tego co zmienniczka ustaliła, bo się babcia odzwyczai.Nie przepadam za spacerami,wolę rower,ale z braku laku....Teren raczej płaski,idę takim wolniejszym spacerowym krokiembo sobie różności po drodze oglądam:)Pocić się nie zamierzam,bo potem zmarznę,potem będe chora ,potem zarażę babculkę...nie nie,żadne takie:):):)Rozrywka to ma być a nie dziki trening:):):)

Jak to ma być rozrywka to najwyżej 100 kcal spalisz...
14 kwietnia 2017 20:12
Ja dzisiaj zaczynam przygotowania do półmaratonu
Mam plany treningowe na bieganie i ćwiczenia :D mam nadzieję, że dam radę wytrzymać
23 kwietnia 2017 22:24 / 4 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj przez to mulenie zaczęłam ćwiczyć z Matką Wariatką. Polecam. Tyle razy sobie obiecywałam i w końcu zaskoczyłam i trochę kalorii poszło sobie.  
Zapodaję linki na FB https://www.facebook.com/fitmatkawariatka/?fref=ts
I artykuł o niej http://www.pszczynska.pl/fit-matka-wariatka-przywraca-wiare-w-siebie.html
25 kwietnia 2017 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
Kupiłam sobie rotor wielofunkcyjny.W Niemczech był lepszy.Mnie wystarczy taki mniej"wypasiony".Pokazuje ilość utraconych kalorii,czas,ilość obrotów.Do tego kupiłam poduszkę z gryką w środku.No i straciłam parę kg co przy mojej niedoczynności tarczycy,to nie lada wyczyn.
30 lipca 2017 11:23 / 7 osobom podoba się ten post
Jakie ćwiczenia robicie ?Pytanie to pań w słusznym wieku i o słusznej wadze.
30 lipca 2017 11:30 / 11 osobom podoba się ten post
teresadd

Jakie ćwiczenia robicie ?Pytanie to pań w słusznym wieku i o słusznej wadze.

jak hula hop jeszcze z brzucha spada to cwiczyc nie trzeba 
30 lipca 2017 12:25 / 11 osobom podoba się ten post
Ojczymek to chyba dawno w dziób nie dostał ...i swędzi mocno ?!
30 lipca 2017 12:30 / 12 osobom podoba się ten post
Wiedziałam ,że na was mogę liczyć.
30 lipca 2017 12:31 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ojczymek to chyba dawno w dziób nie dostał ...i swędzi mocno ?!

Bij go Basienko, bij bo zasłużył 
30 lipca 2017 12:31 / 9 osobom podoba się ten post
teresadd

Jakie ćwiczenia robicie ?Pytanie to pań w słusznym wieku i o słusznej wadze.

30 lipca 2017 12:35 / 5 osobom podoba się ten post
Zestaw ćwiczeń
30 lipca 2017 13:10 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

Wiedziałam ,że na was mogę liczyć.:strzela z bicza:

Tereniu, nie złość się. No czego można się spodziewac po przejebionym ??   Przecież on Ci pomaga, tylko po swojemu  

A tak poza tym, to uwierz mi, nie chodzi o to co ćwiczymy tylko czy robimy to systematycznie. Wszystko jedno co będziesz robiła. W necie jest pełno filmów instruktarzowych, musisz dopasować do swojej wydolności. Ja nie lubię ćwiczeń, bo mam kłopoty z systematycznością. Wolę rowerek, marsz, spacer, basen. To mnie nie znudzi. A ćwiczenia owszem.