Ruch to zdrowie - propozycje ćwiczeń

09 stycznia 2017 16:08 / 3 osobom podoba się ten post
Nie chodzę w szpilkach,mam platfusa,najwyżej w adadaskach 
09 stycznia 2017 16:24 / 4 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Wreszcie :-),ja chwilowo nie mogę,bo przysypiam z rana,a jak chce poskakać na skakance,to mi seniorka mówi,ze porobie dziury w dywanie :walka plci:

Kontynuacja o ćwiczeniach tutaj:
http://opiekunki24.pl/forum/temat/1437/forma/ruch-to-zdrowie---propozycje-cwiczen/page/45

Kruszynka, może kup sobie hula-hop? Ja mam składane na wyjazd (w domu zwykłe) i w wolnych chwilach kręcę. 
09 stycznia 2017 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Kruszynka, może kup sobie hula-hop? Ja mam składane na wyjazd (w domu zwykłe) i w wolnych chwilach kręcę. :cheerleaderka2:

Chyba na serio kupię 
09 stycznia 2017 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Kruszynka, może kup sobie hula-hop? Ja mam składane na wyjazd (w domu zwykłe) i w wolnych chwilach kręcę. :cheerleaderka2:

Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak składane hula-hop Świetny pomysł na wyjazdy.
09 stycznia 2017 18:56 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Nie wiedziałam, że jest coś takiego jak składane hula-hop:rozmysla: Świetny pomysł na wyjazdy.

Jestem za hula hop.Kijki stoją w kącię i czekają na wiosnę.A gdzie kupić to cudo składane?Moźe w internecie poszukam.
09 stycznia 2017 19:07 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Jestem za hula hop.Kijki stoją w kącię i czekają na wiosnę.A gdzie kupić to cudo składane?Moźe w internecie poszukam.

09 stycznia 2017 19:29 / 8 osobom podoba się ten post
Ellax2

Kruszynka, może kup sobie hula-hop? Ja mam składane na wyjazd (w domu zwykłe) i w wolnych chwilach kręcę. :cheerleaderka2:

09 stycznia 2017 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
muszelka

Fajne hula pula.
09 stycznia 2017 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ja mam coś takiego. 
http://fitbay.pl/5600-skladane-hula-hop-bb-6410.html

Fajne....i do walizki można schować....Muszę sobie kupić 
09 stycznia 2017 23:05 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Jestem za hula hop.Kijki stoją w kącię i czekają na wiosnę.A gdzie kupić to cudo składane?Moźe w internecie poszukam.

He he ,kiedyś ambitnie nawet woziłam ze sobą kijki.....Ale tylko woziłam:)Składane hula hop dobry pomysł:)


http://allegro.pl/fitness-hula-hop-110158

09 stycznia 2017 23:24 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Jestem za hula hop.Kijki stoją w kącię i czekają na wiosnę.A gdzie kupić to cudo składane?Moźe w internecie poszukam.

09 stycznia 2017 23:38 / 8 osobom podoba się ten post
Może chciała pobić ten rekord?... 
10 stycznia 2017 00:15 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Może chciała pobić ten rekord?... 

Obśmiałam się jak fretka.A poważnie ,to z czterdzieści lat  nie kręciłam  huli puli.
Kijki moje już kurz pokrył.
A wiosna już,już.No może coś się uda zrobić.
10 marca 2017 17:32 / 4 osobom podoba się ten post
Kijków nie brałam,roweru brak,ale ponieważ zmienniczka przyzwyczaiła PDP,że jak nie pada to po poobiedniej drzemce wychodzi na spacer nie było wyjścia i też się wybrałam.Syn zainstalował mi krokomierz w telefonie.Lazłam sobie powolutku,terenu nie znam więc nie za daleko ,żeby nie zginąć. Poszukiwałam jakiegoś parku ,bezskutecznie :( Zrobiłam więc spore koło i wyszło tego 5431 kroków.czyli 2,7 km i tylko 182 kalorie weg:( Nawet niejeden pączek/250 kalorii/:):):)Ale zawsze :):):)hi hi hi
10 marca 2017 17:39 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Kijków nie brałam,roweru brak,ale ponieważ zmienniczka przyzwyczaiła PDP,że jak nie pada to po poobiedniej drzemce wychodzi na spacer nie było wyjścia i też się wybrałam.Syn zainstalował mi krokomierz w telefonie.Lazłam sobie powolutku,terenu nie znam więc nie za daleko ,żeby nie zginąć. Poszukiwałam jakiegoś parku ,bezskutecznie :( Zrobiłam więc spore koło i wyszło tego 5431 kroków.czyli 2,7 km i tylko 182 kalorie weg:( Nawet niejeden pączek/250 kalorii/:):):)Ale zawsze :):):)hi hi hi

Jeszcze trocha a bedziesz maszerowac jak geronimo! po parkach nie laz czasem wieczorami tylko tam, gdzie ludzie sa by cie gdzie nie porwali.