Ruch to zdrowie - propozycje ćwiczeń

30 lipca 2017 13:28 / 8 osobom podoba się ten post
teresadd

Jakie ćwiczenia robicie ?Pytanie to pań w słusznym wieku i o słusznej wadze.

Surfowanie ...w internecie . Jak tylko mogę to jeżdżę na rowerze. Górek ci tutaj dostatek, trochę pcham, trochę jadę. Jak mam czas to tak 10-12 km w jedną stronę robię. Na czwartek planuję 15-16.
30 lipca 2017 13:41 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Jakie ćwiczenia robicie ?Pytanie to pań w słusznym wieku i o słusznej wadze.

Nie robię. Sztele zawsze trafiam ze schodami...wieloma, a raz miałam rower i kąpielisko w pakiecie Teresko, pamiętaj, że dramat  jest wtedy, jak kupujesz hula hop i pasuje wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
Edit: A w PL 4 piętro bez windy, czyli - schody, schody....ale chodziłam też na basen
30 lipca 2017 14:32 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Jakie ćwiczenia robicie ?Pytanie to pań w słusznym wieku i o słusznej wadze.

Rowerek jest dobry na wsio, tyz spacery. Ja dostala rowerek taki do mieszkania ino raz sie nim jechalam i dalej stoi, czasu nie ma i mnie tyz nie ma. Nie cwicze ale corka cwiczy z chodakowska i ma tyz takie cwiczenia z gry z osobistym trenerem. Jak jestem w domu to sie smieje w glos jak ona tam przed tym telewizorem skacze hahahaha!!!!  Dla nas sa cwiczenia z rozciagania te na kregoslup sa dobre,czasami robie jak mnie plecy bola,poszukaj w internecie powinny byc. Koci grzbiet, wymachy nog i te na brzuch.
30 lipca 2017 14:33 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Wisz ty co taniec jest tyz dobry przy disco polo!!! 
30 lipca 2017 15:15 / 9 osobom podoba się ten post
No i kocham was za to.Ktoś się podeśmieje ,ktoś na serio odpowie.I tak ma być.
30 lipca 2017 16:00 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Jakie ćwiczenia robicie ?Pytanie to pań w słusznym wieku i o słusznej wadze.

Terenia, nie wiem co prawda jaki słuszny wiek i jaką słuszną wagę masz na mysli
Ja jestem w wieku 40  plus para i w rozmiarze 36-38, ale dla podtrzymania formy, figury i jędrności ćwicze sobie callanetics.
Ćwiczenia proste jak drut, niezbyt obciązające, polegające na seriach powtorzeń. Ciałko faktycznie ujędrnia się i jest takie "wyrobione", no ale trzeba pamietać o systematyczności. Podobno sa to jedne z najbardziej efektywnych cwiczeń, jakie wymyslono do tej pory.
Próbowałam  z Chodakowską, ale ona cholera jedna po 15 minutach mnie juz tak umęczyła, ze mam ją gdzieś.
30 lipca 2017 16:18 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

No i kocham was za to.Ktoś się podeśmieje ,ktoś na serio odpowie.I tak ma być.:aniolki:

To trzeba tak jak ja. Godzina intensywnego pedałowania a potem wafelki czekoladowe  Figury idealnej nie mam ale generalnie mam firurę - jakąś 
30 lipca 2017 16:25 / 12 osobom podoba się ten post
ewal8

Terenia, nie wiem co prawda jaki słuszny wiek i jaką słuszną wagę masz na mysli :lol3:
Ja jestem w wieku 40  plus para i w rozmiarze 36-38, ale dla podtrzymania formy, figury i jędrności :lol1: ćwicze sobie callanetics.
Ćwiczenia proste jak drut, niezbyt obciązające, polegające na seriach powtorzeń. Ciałko faktycznie ujędrnia się i jest takie "wyrobione", no ale trzeba pamietać o systematyczności. Podobno sa to jedne z najbardziej efektywnych cwiczeń, jakie wymyslono do tej pory.
Próbowałam  z Chodakowską, ale ona cholera jedna po 15 minutach mnie juz tak umęczyła, ze mam ją gdzieś.

Ja ćwiczyłam z Wisłocką ale już przerobiłam wszystko ,teraz trochę ze Starowiczem.tak ok 50 min
30 lipca 2017 17:04 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Jakie ćwiczenia robicie ?Pytanie to pań w słusznym wieku i o słusznej wadze.

Tereniu,na początek przez jakiś tydzień wyszukaj sobie filmiki na youtoubie,zasiądż wygodnie przed monitorem z kawą i ciastem i się nastrajaj. 
Tak poważnie to zacznij od czegoś lekkiego,np. od yogi. Cwiczenia rozciągające na początku ,a potem zacznij dokładać np. brzuszki . Nawet nie zauważysz jak zaczniesz ćwiczyć pełen zestaw.
30 lipca 2017 17:07 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Tereniu,na początek przez jakiś tydzień wyszukaj sobie filmiki na youtoubie,zasiądż wygodnie przed monitorem z kawą i ciastem i się nastrajaj. 
Tak poważnie to zacznij od czegoś lekkiego,np. od yogi. Cwiczenia rozciągające na początku ,a potem zacznij dokładać np. brzuszki . Nawet nie zauważysz jak zaczniesz ćwiczyć pełen zestaw.

Żeby mi się chciało jak się nie chce.No ,ale poza rowerem i kijkami pora doopę ruszyć.
30 lipca 2017 17:57 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

No i kocham was za to.Ktoś się podeśmieje ,ktoś na serio odpowie.I tak ma być.:aniolki:

mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0003
30 lipca 2017 18:09 / 4 osobom podoba się ten post
ewal8

Terenia, nie wiem co prawda jaki słuszny wiek i jaką słuszną wagę masz na mysli :lol3:
Ja jestem w wieku 40  plus para i w rozmiarze 36-38, ale dla podtrzymania formy, figury i jędrności :lol1: ćwicze sobie callanetics.
Ćwiczenia proste jak drut, niezbyt obciązające, polegające na seriach powtorzeń. Ciałko faktycznie ujędrnia się i jest takie "wyrobione", no ale trzeba pamietać o systematyczności. Podobno sa to jedne z najbardziej efektywnych cwiczeń, jakie wymyslono do tej pory.
Próbowałam  z Chodakowską, ale ona cholera jedna po 15 minutach mnie juz tak umęczyła, ze mam ją gdzieś.

Ja  dawniej też to cwiczyłam Ale wieki temu i bardzo sobie to chwaliłam. Masz może jakiś link do ćwiczeń, które robisz?
Dyskusja w figlach. O.
30 lipca 2017 18:25 / 2 osobom podoba się ten post
Annika

Ja  dawniej też to cwiczyłam Ale wieki temu i bardzo sobie to chwaliłam. Masz może jakiś link do ćwiczeń, które robisz?
Dyskusja w figlach. O.

Mam linka, ale tylko formę opisową z rysunkami. W domu gdzies mam na DVD caly filmik z Callan Pinckney, ktora te ćwiczenia wymyśliła. Efekty są faktycznie widoczne po dwoch tygodniach.
A tu masz linka:
http://frieq-zdrowie-moda-uroda.blog.onet.pl/2008/03/16/callanetics-sposob-na-piekne-cialo-w-dwa-tygodnie/
30 lipca 2017 18:34 / 2 osobom podoba się ten post
ewal8

Mam linka, ale tylko formę opisową z rysunkami. W domu gdzies mam na DVD caly filmik z Callan Pinckney, ktora te ćwiczenia wymyśliła. Efekty są faktycznie widoczne po dwoch tygodniach.
A tu masz linka:
http://frieq-zdrowie-moda-uroda.blog.onet.pl/2008/03/16/callanetics-sposob-na-piekne-cialo-w-dwa-tygodnie/

Bardzo dziękuję 
17 września 2017 21:42 / 2 osobom podoba się ten post
Najlepiej rzeźbią pompki. 6 x dziennie. Pierwszy tydzień po 10. Drugi po 15 itd. Robię 50 x 6 :D Na kondycję najlepsze jest bieganie.