Co wozicie z Niemiec do Polski?

21 sierpnia 2017 15:48 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Fajna::)Ja to mogę tylko popatrzeć,Yogiś rozniósłby konkurencję na strzępy:):):)

Zawsze możesz posadzić Yogisia zamiast stopera
21 sierpnia 2017 16:13 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Zawsze możesz posadzić Yogisia zamiast stopera:-)

Ha ha ,on sam się sadza:)I wygonić nie da:)A zazdrosny o każde zwierzątko,nawet pluszowe:)I o dzieci tak samo,jak wnuki przyjeżdżają to trzeba go zamykac bo wściekły się robi jak nie on:(
21 sierpnia 2017 16:25 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Ha ha ,on sam się sadza:)I wygonić nie da:)A zazdrosny o każde zwierzątko,nawet pluszowe:)I o dzieci tak samo,jak wnuki przyjeżdżają to trzeba go zamykac bo wściekły się robi jak nie on:(

Właśnie chciałam napisać,że Yogi to najskuteczniejszy stoper w drzwiach tarasowych
21 sierpnia 2017 20:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dziś zrobiłam zdjątko stopera, siedzi w drzwiach sypialni i nie ma spodni tylko gacie albo pieluchę        ps. Alina, ale ta twoje kura-kwoka jest najfajniejsza :))   taka rozlazła ;)
21 sierpnia 2017 20:24 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Hmm.....miałam jedną torbę pustą i wysłałam 15 kg paczką do domu. Tak się martwię czy nie będę musiała płacić za nadbagaż. Moja wielgachna torba "Made in China"robi  furorę we wszystkich środkach lokomocji i to zazwyczaj w sensie negatywnym. Raz w Sindbadzie gdy  ją zważyli to musiałam zapłacić 25 euro ekstra. Od tego czasu unikam Sindbada jak ognia. O mniejszej torbie  nie myślę ale wszystko ma swój czas i miejsce.:-) W końcu kiedyś kupię wszystko co mam do kupienia .:-)

Alinko jak masz taka wprawę, to podpowiedz czym najlepiej wysłać ok 15-20 kg? i za ile najważniejsze..moja busiarnia bierze 20-25 E..
Czeka mnie taka operacja pod koniec pażdziernika i zbieram namiary.
21 sierpnia 2017 21:01 / 2 osobom podoba się ten post
scarlet

Alinko jak masz taka wprawę, to podpowiedz czym najlepiej wysłać ok 15-20 kg? i za ile najważniejsze..moja busiarnia bierze 20-25 E..
Czeka mnie taka operacja pod koniec pażdziernika i zbieram namiary.:-)

Czasami polskie sklepy współpracują z jakimiś firmami paczkowymi.
W poprzednim miejscu, gdzie byłam, własnie w sklepie były namiary na taką firmę.
15 kg paczka koszt 20€.
Jak masz możliwość poszperaj też w polskich gazetach w De.
21 sierpnia 2017 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Hmm.....miałam jedną torbę pustą i wysłałam 15 kg paczką do domu. Tak się martwię czy nie będę musiała płacić za nadbagaż. Moja wielgachna torba "Made in China"robi  furorę we wszystkich środkach lokomocji i to zazwyczaj w sensie negatywnym. Raz w Sindbadzie gdy  ją zważyli to musiałam zapłacić 25 euro ekstra. Od tego czasu unikam Sindbada jak ognia. O mniejszej torbie  nie myślę ale wszystko ma swój czas i miejsce.:-) W końcu kiedyś kupię wszystko co mam do kupienia .:-)

Ja tez byłabym wdzięczna za informację czym wysyłasz paczki Alinko. Znalazłam w internecie taka firmę, zapomniałam nazwy, gdzie za paczkę 12 kg była opłata 29 eu. Zrezygnowałam z jej usług. Ale wydaje mi się, ze trzeba się liczyć z kosztami w granicach 25-30 eu.
21 sierpnia 2017 21:43 / 5 osobom podoba się ten post
Kama84

Ja mam stoper - Śpiącego na siedząco królika . W spodniach na szelkach z dużymi drewnianymi guzikami. :yo: Jakbym była w domu to bym zdjęcie wstawiła ,ale mnie ni ma : / ----więc przy okazji :))

Mnie się takie stopery podobają.
21 sierpnia 2017 21:56 / 4 osobom podoba się ten post
scarlet

Alinko jak masz taka wprawę, to podpowiedz czym najlepiej wysłać ok 15-20 kg? i za ile najważniejsze..moja busiarnia bierze 20-25 E..
Czeka mnie taka operacja pod koniec pażdziernika i zbieram namiary.:-)

Ja wysyłam zawsze pocztą i za paczkę ok 15 kg płacę 32 euro. Twoja busiarnia jest zdecydowanie lepsza. Gdy raz chciałam wysłać busem to mi zaśpiewali 150 pln.
21 sierpnia 2017 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Dziś zrobiłam zdjątko stopera, siedzi w drzwiach sypialni i nie ma spodni tylko gacie albo pieluchę :bezradny:        ps. Alina, ale ta twoje kura-kwoka jest najfajniejsza :))   taka rozlazła ;)

Fajny kłapouch
21 sierpnia 2017 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Mnie się takie stopery podobają.:tanczy:

To są stopery czy odbojniki ?
21 sierpnia 2017 22:06 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

To są stopery czy odbojniki ?

A to jest jakaś różnica?
21 sierpnia 2017 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Ja wysyłam zawsze pocztą i za paczkę ok 15 kg płacę 32 euro. Twoja busiarnia jest zdecydowanie lepsza. Gdy raz chciałam wysłać busem to mi zaśpiewali 150 pln.

A karton też kupujesz na poczcie ? Ile kosztuje ?
21 sierpnia 2017 22:09 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

A to jest jakaś różnica?

Zdecydowana. Stoper zatrzymuje drzwi aby się nie zamknęły. Odbojnik natomiast chroni ściany przed drzwiami aby o nie nie trzasnęły. Stoper i odbojnik mają zastosowanie po przeciwnych stronach drzwi. Mam nadzieję, że dobrze to ujęłam.
21 sierpnia 2017 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

To są stopery czy odbojniki ?

ha, haa Dobre. To jest taki ' zatrzymywacz' drzwi,,, O, odbojnik to jest.