Co wozicie z Niemiec do Polski?

19 sierpnia 2017 22:23 / 6 osobom podoba się ten post
Alina

Kurczę! Nie wiem jak opisać. Zestaw biało- wiśniowych talerzy dla sześciu osób: głebokich,obiadowych , deserowych, podstawki  pod filiżanki, 6 filiżanek, 6 kubków do kawy i miseczki do musli albo czegoś tam innego. Tak mnie naszło. Poza porcelaną mam 4 pary nowych  butów, poduszkę na tapczan, narzuty, stoper do drzwi w kształcie owcy, garnki, ciuszki firmy  Tom Hilfiger dla mojej wnusi, pingwina maskotkę z promocji szczęsliwych punktów w Penny, garnki. Teraz przydałby mi się wielbłąd albo najlepiej cała karawana. Nie masz przypadkiem jakiś namiarów ?:-) To oczywiście żart.  I z tym całym majdanem przemieszczam się po de.

Stoper do drzwi w kształecie owcy, no wyrozumiały jestem nawet dość, no ale tego nie pojmuje ))
19 sierpnia 2017 22:29 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Córka mnie kiedyś poprosiła żebym kupiła jej ojcu ( mojemu byłemu ) czapkę na podób leedera Scorpionsow bo w internecie wysledzila taki sklep niedaleko mnie. Córka Pdp  mnie tam zawiozła. Sklep był ale 10 lat temu......:lol3:
Nie zbieram zamówień na żadne zakupy. Jeśli coś kupię komuś to tylko moja dobra wola. Ostatnio kupiłam krem Nivea. Bo musiał być oryginalny, niemiecki. Na pytanie dlaczego niebieski a nie czarny " for Men " odpowiedziałam bo był o 1 eu tańszy......:lol3:
A propozycje odnośnie zorientowania się w cenach samochodów czy kamperow ucinam na wstępie mówiąc, ze nie mam na to czasu.....

Ale Nivea for Men jest zdecydowanie lepszy. I
19 sierpnia 2017 22:37 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Stoper do drzwi w kształecie owcy, no wyrozumiały jestem nawet dość, no ale tego nie pojmuje :-)))

Oj tam! Oj tam! Gdybyś zobaczył to może byś zrozumiał.
19 sierpnia 2017 22:55 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Oj tam! Oj tam! Gdybyś zobaczył to może byś zrozumiał.:-)

Dawaj tu fote. Inaczej nie zrozumie.
20 sierpnia 2017 18:35 / 9 osobom podoba się ten post
Knorr

Dawaj tu fote. Inaczej nie zrozumie.

Foty "nie budiet" bo owca spakowana i ma osłaniać porcelanę przed wstrząsami. Musiałabym zaczynać zabawę od początku ( jeśli pakowanie można nazwać zabawą) .To jest  siedząca owca, nie stojąca. Oż kurczę Knorr! Ty to jesteś dopiero dociekliwy człowiek. Miałam fantazję, kupiłam. Jeszcze rozważałam cementowego Buddę ale  uznałam to za nieetyczne. Drzwi pomiędzy kuchnią,  a pokojem wiecznie mi się same zamykają. W końcu  przestaną. Postawię owcę i po sprawie. Mogłabym postawić np. stary kalosz ale owca będzie jednak zdecydowanie ładniejsza.
20 sierpnia 2017 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Stoper do drzwi w kształecie owcy, no wyrozumiały jestem nawet dość, no ale tego nie pojmuje :-)))

Znajomi mają takie stopery-hipopotamki:)A w D w TEDIM widziałam kiedyś inne,różne zwierzątka.I jeszcze tu zerknij:)

https://www.google.de/search?q=stopery+do+drzwi&tbm=isch&imgil=RZzhv2ip06UeLM%253A%253Br6NEEYNMDLtlRM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fwww.homebook.pl%25252Fprodukty%25252F11424805%25252Fdla-domu-dekoracje-stopery-do-drzwi-stoper-do-drzwi-koty&source=iu&pf=m&fir=RZzhv2ip06UeLM%253A%252Cr6NEEYNMDLtlRM%252C_&usg=__qGsojinwa3ZXmIQxILaseechjxM%3D&biw=1242&bih=602&ved=0ahUKEwio7pmLxObVAhVBcBoKHdJqDGoQyjcIRg&ei=_uCZWaj3KsHgadLVsdAG#imgrc=J0f6EL5EIAlCGM:
Nie chce się zazielenic:0Wpisz sobie stopery do drzwi:)


20 sierpnia 2017 21:34 / 5 osobom podoba się ten post
Ja mam stoper - Śpiącego na siedząco królika . W spodniach na szelkach z dużymi drewnianymi guzikami. Jakbym była w domu to bym zdjęcie wstawiła ,ale mnie ni ma : / ----więc przy okazji :))
20 sierpnia 2017 22:19 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Znajomi mają takie stopery-hipopotamki:)A w D w TEDIM widziałam kiedyś inne,różne zwierzątka.I jeszcze tu zerknij:)

https://www.google.de/search?q=stopery+do+drzwi&tbm=isch&imgil=RZzhv2ip06UeLM%253A%253Br6NEEYNMDLtlRM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fwww.homebook.pl%25252Fprodukty%25252F11424805%25252Fdla-domu-dekoracje-stopery-do-drzwi-stoper-do-drzwi-koty&source=iu&pf=m&fir=RZzhv2ip06UeLM%253A%252Cr6NEEYNMDLtlRM%252C_&usg=__qGsojinwa3ZXmIQxILaseechjxM%3D&biw=1242&bih=602&ved=0ahUKEwio7pmLxObVAhVBcBoKHdJqDGoQyjcIRg&ei=_uCZWaj3KsHgadLVsdAG#imgrc=J0f6EL5EIAlCGM:
Nie chce się zazielenic:0Wpisz sobie stopery do drzwi:)


Kasiu, wystarczy zrobić kopiuj-wklej ))
Ale dziękuję za informacje. Teraz jestem " stoperowo oświecony" już :))). Zachęcony może sam jakie co zakupię.
20 sierpnia 2017 22:45 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Kasiu, wystarczy zrobić kopiuj-wklej :-)))
Ale dziękuję za informacje. Teraz jestem " stoperowo oświecony" już :))). Zachęcony może sam jakie co zakupię.

Tak zrobiłam i wyszło co wyszło:):):)Mnie się najbardziej stopery psiaki podobają:)
21 sierpnia 2017 14:51 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Tak zrobiłam i wyszło co wyszło:):):)Mnie się najbardziej stopery psiaki podobają:)

Psiaków ani kotów nie było. Ze zwierzaków tylko owca i chyba sowa. Tak, tak wiem sowa to ptak, a nie zwierzę. Jednak sowa siedząca na podłodze kojarzyłaby mi się z czymś kalekim więc odpadła w przedbiegach. Sowa na drzewie jest ok ale na podłodze nie. Widzisz zatem Knorrku, że nie tylko ja mam stoperowo-drzwiowe pomysły
21 sierpnia 2017 14:54 / 7 osobom podoba się ten post
Dobra. Poddaję się. Znalazłam moją owcę na stronie sklepu. Ta dam.....czekam na słowa krytyki. Teraz to kupiłabym jeża albo kurę. Zdecydowanie bardziej mi się podobają.

21 sierpnia 2017 14:56 / 7 osobom podoba się ten post
Kura, a właściwie kwoka jest super  


21 sierpnia 2017 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Kura, a właściwie kwoka jest super :-) 


Fajna::)Ja to mogę tylko popatrzeć,Yogiś rozniósłby konkurencję na strzępy:):):)
21 sierpnia 2017 15:34 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Dobra. Poddaję się. Znalazłam moją owcę na stronie sklepu. Ta dam.....czekam na słowa krytyki. Teraz to kupiłabym jeża albo kurę. Zdecydowanie bardziej mi się podobają.

Owca wymiata. Mnie intryguje jak wygląda Twój bagaż. Ja kupiłam 3 pary letnich butów, trochę czekolad, żelki w dużym opakowaniu razy 4, dezodoranty "na przecenie" i się zastanawiam jak ja to wszystko zapakuję .
21 sierpnia 2017 15:46 / 4 osobom podoba się ten post
aniao

Owca wymiata. Mnie intryguje jak wygląda Twój bagaż. Ja kupiłam 3 pary letnich butów, trochę czekolad, żelki w dużym opakowaniu razy 4, dezodoranty "na przecenie" i się zastanawiam jak ja to wszystko zapakuję .

Hmm.....miałam jedną torbę pustą i wysłałam 15 kg paczką do domu. Tak się martwię czy nie będę musiała płacić za nadbagaż. Moja wielgachna torba "Made in China"robi  furorę we wszystkich środkach lokomocji i to zazwyczaj w sensie negatywnym. Raz w Sindbadzie gdy  ją zważyli to musiałam zapłacić 25 euro ekstra. Od tego czasu unikam Sindbada jak ognia. O mniejszej torbie  nie myślę ale wszystko ma swój czas i miejsce. W końcu kiedyś kupię wszystko co mam do kupienia .