Pomóżcie -co robić w tej sytuacji??

20 maja 2014 22:32
emi

Nie zgadzam się z Twoją tezą. Ale z tym tak: "Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia

Nikogo nie obrazilam i nie wyzywalam 
20 maja 2014 22:35
To prosze skasowac te posty skoro tak te firme obrazily i zrobily anty reklame ,ale zeby konto komus kasowac to kpina moze nalezy pouczyc ??????????????
20 maja 2014 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Jolasiaopole

Nikogo nie obrazilam i nie wyzywalam 

To widocznie definicje tych słów w naszych słownikach są różne.....
20 maja 2014 22:39 / 2 osobom podoba się ten post
Pamiętasz jak miałam problemy i jak się rozpędziłam , w nerwach nie myślałam gdzie i jakie pytania zadaję , mało co a też miała bym  " dyscyplinarkę ". Teraz staram się być grzeczna , bo bez Was się nie mogę obyć . :))))
20 maja 2014 22:45 / 1 osobie podoba się ten post
Trudno wywalili to wywalili dzieki wszystkim za dobre rady .Zycze duzo powodzenia na stelach tylko ci co pracuja wiedza jak jest ciezko .Aco do prawdy to sa jej dwa rodzaje ta wygodna i ta nie wygodna ja uzylam tej drugiej i zostalam usunieta jak smiec i tak tez dzieje sie w zyciu .Dzieki i powodzenia
20 maja 2014 22:46 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pamiętasz jak miałam problemy i jak się rozpędziłam , w nerwach nie myślałam gdzie i jakie pytania zadaję , mało co a też miała bym  " dyscyplinarkę ". Teraz staram się być grzeczna , bo bez Was się nie mogę obyć . :))))

I my bez Ciebie też!!!
20 maja 2014 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

I my bez Ciebie też!!!

Zgadzam się :))))
20 maja 2014 22:55 / 4 osobom podoba się ten post
Coś Ty , to czerwony kolor tak na moje opamiętanie zadziałał , ja wtedy działałam jak w jakimś amoku , ale było , minęło i jest git . :)))))
20 maja 2014 23:02 / 4 osobom podoba się ten post
Jolasiaopole

widocznie za prawde tu wywalaja.Trzeba chwalic a jak napiszesz prawde to cie wywala

Dziwne że piszesz z tego samego numeru IP co konto jednej firmy. Stosujecie bardzo ciekawe metody konkurencji. Żenada!

20 maja 2014 23:12 / 1 osobie podoba się ten post
A co mamy innego do roboty :)))))))))DDDDDD
20 maja 2014 23:14 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Dziwne że piszesz z tego samego numeru IP co konto jednej firmy. Stosujecie bardzo ciekawe metody konkurencji. Żenada!

A ja jeszcze zauważyłam przez ten rok bytnosci na forum, ze te wszyskie "podszywy" logują sie pod jakimiś takimi trochę dziwnie brzmiacymi nickami.
Jakoś tak zawsze po nicku prawie zawsze wychodzi  później na moje spostrzezenie.
20 maja 2014 23:15 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A co mamy innego do roboty :)))))))))DDDDDD

Sorry... ale zamiast pomagać komuś, kto nie potrzebuje pomocy, wolę sobie z Tobą o d..ie Marynie popisać :DDDDDD
20 maja 2014 23:14 / 3 osobom podoba się ten post

Andrea możesz wierzyć komu chcesz, ja tu jestem tylko złym moderatorem, co wyrzuca z forum "biedne opiekunki" jak Jolasiaopole. Mam ochotę napisać o jaką firmę chodzi, to może się uspokoją.

20 maja 2014 23:28 / 4 osobom podoba się ten post
Andrea ona najpierw obsmarowała conajmniej ze dwie firmy. Jak się zorientowała, że konto zostało usunięte to sobie sraczkę wymyśliła....
20 maja 2014 23:31
Chciałam zapytać co byście poradziły w takiej sytuacji:
Umiera prababcia jednej dziewczynie w wieku 97 lat.Dziewczyna od dłuższego czasu nie utrzymuje kontaktów z rodziną w/w prabaci,ale zostaje powiadomiona o dniu pogrzebu smsem. Waha się czy iść na ten pogrzeb i narazić się na nieprzyjemności innych członków tej rodziny,czy raczej powinna zrezygnowac i iść po cereminii i pomodlić się nad grobem.
W sumie prababci jest juz wszystko jedno,chodzi raczej o babcie tej dziewczyny,która nie pała miłością do swojej wnuczki ,a wręcz jest do niej wrogo nastawiona. Co byście radziły takiej dziewczynie?