Pomóżcie -co robić w tej sytuacji??

20 maja 2014 07:42 / 1 osobie podoba się ten post
iwetka

Witam!
Jestem u babci od 10 maja i mam być do końca czerwca.Ja wyliczyłam że to 7 tyg i 2 dni, ale jej córka upiera się i mówi że to 6 tyg 5 dni. Kto ma rację? Może ja nie potrafię liczyć?

To jest 7 tyg i 2 dni. Weź kalendarz i niech Ci córka policzy palcem te tygodnie.
20 maja 2014 07:42 / 3 osobom podoba się ten post
Przerachowałam dokładnie w kalendarzu i wychodzi mi jak u Ciebie, na pewno masz rację.......... może ona ma jakiś egzotyczny kalendarz ..hi,hi
20 maja 2014 07:43 / 2 osobom podoba się ten post
iwetka

Witam!
Jestem u babci od 10 maja i mam być do końca czerwca.Ja wyliczyłam że to 7 tyg i 2 dni, ale jej córka upiera się i mówi że to 6 tyg 5 dni. Kto ma rację? Może ja nie potrafię liczyć?

Hahahahahaha Ty masz racje ale moze ona chce cie takmoszukac perfidnie ,daj jej kalendrz przed nos i policzcie razem  
20 maja 2014 21:44
Pomocy ,opiekuje sie dziadziusiem mial przez 4 dni takie rozwolnienie ze nie mam slow zeby to opisac dawalam um wiecej pic zeby sie nie odwodnil i czarna czekolade bo corcia dziadzia nie chciala isc do lekarza bo nie miala czasu teraz jego tylek jest jak u pawiana otwarty i czerwony smaruje mascia ale nie pomaga zna ktos sposob inny ,ktory mogl by sie sprawdzic ,szkoda mi go strasznie go boli pomuszcie prosze
20 maja 2014 21:51
Bepanten ,albo poprostu jakis tlusty krem
20 maja 2014 21:52 / 1 osobie podoba się ten post
Na biegunki ryż na wodzie.Na zmasakrowaną skórę Panthenol Salbe Lichtenstein 5%-tubka 40g w aptece 2,99euro,bez recepty.Podała te maśc kiedys hogata i stwierdzam ,że na wszelkie podrażnienia działa fantastycznie!Duzo picia,najlepiej wody niegazowanej bo obojetna dla organizmu jest.
20 maja 2014 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
Banan,nasza czarna herbata i niech je paluszki pomaga na biegunke a nawet podacz lyzke maki ziemniaczanej i popic woda tez zasusza
20 maja 2014 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
Możesz dać mu colę do picia (odgazowaną )i jak koleżanka pisze paluszki słone .Ten sposób ,,sprzedał '' ostatnio lekarz rodzinny córce mojej pani , tu w CH .A jeszcze bardzo mocne kakao ugotowac - praktycznie na wodzie a tylko dosłodzic i lekko mlekiem zabielić .

A swoją drogą - to jakos wygląda ten temat ( atrakcje zwiazane z wypróznianiem ) na najbezpieczniejszy dziś ;).....
20 maja 2014 22:20
dzieki jestescie kochani szkoda dziadziusia bo taki kochany a tylek go tak boli ze nie umie siedziec bepanthenem smaruje ale poprawy nie widac moze jak calkiem mu przejdzie to sie poprawi tylek boze zeby tylko przez te picie mu nogi nie popuchly bo wlewam w niego ile moge
20 maja 2014 22:25 / 1 osobie podoba się ten post
Sluchajcie o co tu chodzi napisalam na opinniach o firmach ze ta firma to dziadostwo i usuneli mi konto jestem bo sie jeszcze nie wylogowalam nie moge wejsc na moje dane o co tu chodzi????
20 maja 2014 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
Andi , te " ople " to wszystkie są Jasia ? :))))))DDDDD
20 maja 2014 22:27
widocznie za prawde tu wywalaja.Trzeba chwalic a jak napiszesz prawde to cie wywala
20 maja 2014 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
Jolasiaopole

Sluchajcie o co tu chodzi napisalam na opinniach o firmach ze ta firma to dziadostwo i usuneli mi konto jestem bo sie jeszcze nie wylogowalam nie moge wejsc na moje dane o co tu chodzi????

Chyba sama sobie odpowiedziałaś...
20 maja 2014 22:30
Jolasiaopole

widocznie za prawde tu wywalaja.Trzeba chwalic a jak napiszesz prawde to cie wywala

Nie zgadzam się z Twoją tezą. Ale z tym tak: "Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia
20 maja 2014 22:31
kupie jutro te saszetki bede prubowac o corce dziadka nie chce pisac bo ona mi powiedziala ze sie juz z nim pozegnala i jak tylko mowie o wizycie lekarza to ona kreci to nie ma czasu to nie trzeba bo jak mowi tata jest stary i schorowany i nic juz nie pomoze a dziadzius jest naprawde super pierwszy raz trafilam na takiego POP