Na wyjeździe #8

23 kwietnia 2014 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

babcia tu nie ma nikogo, nie ma dzieci, doglada tylko sasiadka trzy razy dziennie:)no np teraz wciąz slysze, ze jak mogl Frank przyjsc skosic trawe i nawet dzien dobry nie nie powiedziec,a przy kolacji mo mowi, ze jutro pojdziemy posprzatac szopke, ma taką drewniana ladna do narzedzi itd, czyli jutro bedzie znow, ja posprzatam a ona zwali wszystko na Franka:)tu jest tak, ze babcia jest naprawde bardzo mila, spokojna,bez nerw, pierwsze dni kazala mi wciąż odpoczywac, ale chyba z mysla bym nabrala sil na robote?:):)jest slodka,sympatyczna tylko ciekawe czy tez cwana??

Ja dementywna to nie cwana a jak cwana to nie dementywna......
23 kwietnia 2014 19:09
kaska_45

babcia tu nie ma nikogo, nie ma dzieci, doglada tylko sasiadka trzy razy dziennie:)no np teraz wciąz slysze, ze jak mogl Frank przyjsc skosic trawe i nawet dzien dobry nie nie powiedziec,a przy kolacji mo mowi, ze jutro pojdziemy posprzatac szopke, ma taką drewniana ladna do narzedzi itd, czyli jutro bedzie znow, ja posprzatam a ona zwali wszystko na Franka:)tu jest tak, ze babcia jest naprawde bardzo mila, spokojna,bez nerw, pierwsze dni kazala mi wciąż odpoczywac, ale chyba z mysla bym nabrala sil na robote?:):)jest slodka,sympatyczna tylko ciekawe czy tez cwana??

Tak jak koleżanki radzą, niech zostawi pieniądze dla Frank-a
23 kwietnia 2014 19:17
kasia63

Ja dementywna to nie cwana a jak cwana to nie dementywna......

mi jest trudno zdiagnozowac przeciez dementywna czy nie, babcia ma 86lat, ma prawo w glowie jej sie mieszac,tak?ma zaniki pamieci,pyta sie mi 150razy jedno i to samo, jest po prostu stara,nie robi rzeczy glupich typu chodzi i nie wie czego chce, jest logiczna, czasami az za.Franka na oczy nie widzialam nawet, nie wiem kto to jest,ale jest istnieje napewno bo sąsiadka mowila, ze to On zawsze jej kosil.Nie umiem jej odmowic,bo w porzadku kobieta jest, no i se tak Franek bedzie robil dopoki tu spi:):)Czas mi szybciej leci chociaz.
23 kwietnia 2014 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

babcia tu nie ma nikogo, nie ma dzieci, doglada tylko sasiadka trzy razy dziennie:)no np teraz wciąz slysze, ze jak mogl Frank przyjsc skosic trawe i nawet dzien dobry nie nie powiedziec,a przy kolacji mo mowi, ze jutro pojdziemy posprzatac szopke, ma taką drewniana ladna do narzedzi itd, czyli jutro bedzie znow, ja posprzatam a ona zwali wszystko na Franka:)tu jest tak, ze babcia jest naprawde bardzo mila, spokojna,bez nerw, pierwsze dni kazala mi wciąż odpoczywac, ale chyba z mysla bym nabrala sil na robote?:):)jest slodka,sympatyczna tylko ciekawe czy tez cwana??

Jak nie chcesz sprzątać szopki, to zawsze możesz babci powiedzieć, że na Franka musicie poczekac :))))))
23 kwietnia 2014 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Jak nie chcesz sprzątać szopki, to zawsze możesz babci powiedzieć, że na Franka musicie poczekac :))))))

no jak na Franka, jak Ona mi mowila by posprzatac, tak jak mi mowila by trawe skosic, jak jest juz po robocie to babcie dopiero olsniewa, ze to Franek zrobil.
23 kwietnia 2014 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

no jak na Franka, jak Ona mi mowila by posprzatac, tak jak mi mowila by trawe skosic, jak jest juz po robocie to babcie dopiero olsniewa, ze to Franek zrobil.

no to udana ta Twoja babcia :))))))))))))
23 kwietnia 2014 20:01
Witam znow wszystkich,po horrorze jaki przeszłam u polki .Jestem teraz u niemcow ,pozatym ze nic nie rozumiem jest ok hhha .Jestem w koloni pozdrawiam
23 kwietnia 2014 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
kaska_45

no jak na Franka, jak Ona mi mowila by posprzatac, tak jak mi mowila by trawe skosic, jak jest juz po robocie to babcie dopiero olsniewa, ze to Franek zrobil.

Kasiu a jak Ty będziesz tak robiła wszystko a ona mu potem zapłaci za nic? 
23 kwietnia 2014 20:12
kaska_45

mi jest trudno zdiagnozowac przeciez dementywna czy nie, babcia ma 86lat, ma prawo w glowie jej sie mieszac,tak?ma zaniki pamieci,pyta sie mi 150razy jedno i to samo, jest po prostu stara,nie robi rzeczy glupich typu chodzi i nie wie czego chce, jest logiczna, czasami az za.Franka na oczy nie widzialam nawet, nie wiem kto to jest,ale jest istnieje napewno bo sąsiadka mowila, ze to On zawsze jej kosil.Nie umiem jej odmowic,bo w porzadku kobieta jest, no i se tak Franek bedzie robil dopoki tu spi:):)Czas mi szybciej leci chociaz.

To nie powiedziałaś jej, że to nie żaden Frank, tylko Ty trawę kosiłaś? 
23 kwietnia 2014 20:18
anna1965

Witam znow wszystkich,po horrorze jaki przeszłam u polki .Jestem teraz u niemcow ,pozatym ze nic nie rozumiem jest ok hhha .Jestem w koloni pozdrawiam

na jakiej dzeilnicy jestes w kolonii? ja tez jeste w kolonii:)pozdrawiam
23 kwietnia 2014 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Ludzie,gdzie jesteście??? Co zajrze na forum to cisza,wszystcy już na urlopie? Moja babcia po wczorajszym kryzysie,dziś od rana jak młody bóg,żywa i pogodna jakby wcale nie chorowała. Nie mam pojecia co jej wczoraj było,ale do samego wieczora leżała na kanapie. Mówiła ,ze boli ją głowa i słyszy jakieś buczenie. Myśle,że miała jakiś mikrowylew,albo coś podobnego.Niemniej jednak jest przeszło i dziś była fit.
Najadłam się dziś wstydu bo znowu wzięlo ją na zaczepki ludzi. Facet jechał rowerem i skręcając wystawił rękę,a ta zaczeła mu machać i wołać za nim hihi no wstyd jak cholera. Drugi facet na placu zabaw hustal dziecko na huśtawce i machał przy tym rękoma,babcia to zobaczyła z daleka,puściła sie biegiem do niego bo myślała,że ja woła. No musiałam udawać ,że jej nie znam ,bo przy tym krzyczała do niego "hoi" hihi.
Chyba muszę ją znów ukierunkować.
23 kwietnia 2014 21:05
U nas burza wiosenna grzmi dość mocno,ale jak zwykle po burzy bedzie cieplo a jutro słonecznie.Dzisiaj od strony południowo-wschodniej termometr wskazywał 30 st.C.
23 kwietnia 2014 21:08
kaska_45

babcia tu nie ma nikogo, nie ma dzieci, doglada tylko sasiadka trzy razy dziennie:)no np teraz wciąz slysze, ze jak mogl Frank przyjsc skosic trawe i nawet dzien dobry nie nie powiedziec,a przy kolacji mo mowi, ze jutro pojdziemy posprzatac szopke, ma taką drewniana ladna do narzedzi itd, czyli jutro bedzie znow, ja posprzatam a ona zwali wszystko na Franka:)tu jest tak, ze babcia jest naprawde bardzo mila, spokojna,bez nerw, pierwsze dni kazala mi wciąż odpoczywac, ale chyba z mysla bym nabrala sil na robote?:):)jest slodka,sympatyczna tylko ciekawe czy tez cwana??

I co ja mówiłam Kasiulka że będzie dobrze:))
23 kwietnia 2014 21:08
kacha25

na jakiej dzeilnicy jestes w kolonii? ja tez jeste w kolonii:)pozdrawiam

Jestem   Im Falkenhorst   :)  dzielnica   Deutz
23 kwietnia 2014 21:22
anna1965

Jestem   Im Falkenhorst   :)  dzielnica   Deutz

tam na dzielnicy Eili powinny byc polki 2
ja przynajmniej 2 znala.teraz napewno zmienniczki sa:) a ode mnie to jest 10min jazdy autem:)