Co zabrać na pierwszy wyjazd

15 października 2014 21:14 / 4 osobom podoba się ten post
Asertywność,świętą cierpliwość,zapasdobrego humoru na gorsze dni i co tam komu jeszcze potrzebne_)
16 listopada 2014 18:06 / 3 osobom podoba się ten post
malajka

Zawsze krzyzowki,kilka polskich gazet,zeszyt do notatek.Polskie tableki-chociaz aspiryne -zima,odbolu rowniesz.Reszta wedlug uznania wlasnego.

Tabletki na uspokojenie też się przydadzą.
16 listopada 2014 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Zapas papierosów , laptopa , tabletki p/bólowe , grzebień a nawet jak ktoś się lubi myć to mydło można ! -:)))))))))

nie ma sensu mydla targac bez wzgledu na zainteresowania wzgledem mycia.Tu jest tansze ha ha
16 listopada 2014 18:23 / 3 osobom podoba się ten post
A o słowniku to wszyscy zapomnieli....
16 listopada 2014 18:25
roma777

A o słowniku to wszyscy zapomnieli....

Ja wzięłam ))
16 listopada 2014 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
roma777

A o słowniku to wszyscy zapomnieli....

Ja tez wzięłam.)
16 listopada 2014 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
roma777

A o słowniku to wszyscy zapomnieli....

Zawsze biore, chociaz coraz rzadxiej do niego zagladam
16 listopada 2014 19:11 / 3 osobom podoba się ten post
roma777

A o słowniku to wszyscy zapomnieli....

"Wyszprechane" takie cale opiekunowo ze nie pamietaja ha ha
16 listopada 2014 19:13
alexia

Wyjeżdżając po raz pierwszy nie każdy umie język, nie wszyscy mają komputer czy pieniądze. Więc przydatny jest dobry słownik, jakieś rozmówki, zeszyt do zapisków nowych słówek i długopis!!! Potem chęci do nauki oraz pracy, cierpliwość i uśmiech:)

Tu jest mowa o słowniku:) Alexia - pozdrawiam.
16 listopada 2014 19:14 / 5 osobom podoba się ten post
Wydaje mi się ,że bez względu jaka jest znajomość j.niemieckiego to słownik jest rzeczą tak oczywistą, że każdy wie ,że trzeba go mieć ze sobą.
16 listopada 2014 19:17 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

nie ma sensu mydla targac bez wzgledu na zainteresowania wzgledem mycia.Tu jest tansze ha ha

Tu jest tańsze mydło i czesta kapiel nie jest wskazana z oszczędnosci.Masz racje po co targać mydło:))
16 listopada 2014 19:23 / 4 osobom podoba się ten post
słownik,repetytorium,kajet do notatek mój kalendarz na odliczanki,buty do biegania,kijki do chodzenia,ibuprofen,kosmetyki i na piersi zawieszam sobie worek wypelniony cierpliwością bo z tym czasami krucho...ja mam dzisiaj głupawke...sorki...
16 listopada 2014 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
iwunia

słownik,repetytorium,kajet do notatek mój kalendarz na odliczanki,buty do biegania,kijki do chodzenia,ibuprofen,kosmetyki i na piersi zawieszam sobie worek wypelniony cierpliwością bo z tym czasami krucho...ja mam dzisiaj głupawke...sorki...

a nic nie szkodzi ! Dawaj bedzie wesolo ! Smialo jeszcze jakie worki zawieszasz i gdzie ???
16 listopada 2014 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
wygodne buty, wygodne ciuchy,Filmy w zapasie co by wieczorem się nie dłużyło :) Na czytaniu nie mogę się coś skupić.Rozmówki, słownik to obowiązkowo.
16 listopada 2014 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
frymusek

wygodne buty, wygodne ciuchy,Filmy w zapasie co by wieczorem się nie dłużyło :) Na czytaniu nie mogę się coś skupić.Rozmówki, słownik to obowiązkowo.

i tu popieram : wygodne ciuchy i buty. Rada ta zwlaszcza dla "swiezonek" Wszystkie szykowne patalaszki beda lezaly w szafie.No cos tam trzeba zabrac w razie W